MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 3 9 3 0 0 32 - 0
2. Czarni Pruszcz Gdański 2 6 2 0 0 7 - 0
3. Szargan Somonino 3 6 2 0 1 12 - 11
4. FC Gowidlino 1 3 1 0 0 11 - 0 1 3 1 0 0 11 - 0
5. Tęcza Brusy 2 3 1 0 1 2 - 13 1 3 1 0 0 2 - 0
6. GTS II Pruszcz Gdański 3 3 1 0 2 3 - 7
7. GKS Przodkowo 3 3 1 0 2 2 - 14 2 0 0 0 2 0 - 13
8. Borowiak Czersk 3 1 0 1 2 2 - 11 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Sokół Ełganowo 4 1 0 1 3 1 - 16 1 1 0 1 0 1 - 1




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 6 Szargan Somonino 31 sierpnia 2019 - 12:00
3. Sokół Ełganowo 1 - 1 Borowiak Czersk 1 września 2019 - 13:00
4. Radunia II Stężyca 13 - 0 Tęcza Brusy 31 sierpnia 2019 - 11:00
5. GKS Przodkowo 0 - 11 FC Gowidlino 11 września 2019 - 18:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Tęcza Brusy 2 - 0 GKS Przodkowo 17 września 2019 - 16:00
8. Borowiak Czersk 0 - 8 Radunia II Stężyca 7 września 2019 - 11:00
9. Szargan Somonino 6 - 0 Sokół Ełganowo 7 września 2019 - 11:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 7 września 2019 - 15:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Sokół Ełganowo 0 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 15 września 2019 - 15:00
13. Radunia II Stężyca 11 - 0 Szargan Somonino 15 września 2019 - 11:00
14. GKS Przodkowo 2 - 1 Borowiak Czersk 14 września 2019 - 16:00
15. FC Gowidlino - Tęcza Brusy 25 września 2019 - 16:30
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Borowiak Czersk - FC Gowidlino 21 września 2019 - 11:00
18. Szargan Somonino - GKS Przodkowo 22 września 2019 - 11:00
19. Czarni Pruszcz Gdański - Radunia II Stężyca 22 września 2019 - 14:00
20. GTS II Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo 20 września 2019 - 19:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Radunia II Stężyca - GTS II Pruszcz Gdański 28 września 2019 - 11:00
23. GKS Przodkowo - Czarni Pruszcz Gdański 29 września 2019 - 16:00
24. FC Gowidlino - Szargan Somonino 28 września 2019 - 16:00
25. Tęcza Brusy - Borowiak Czersk 28 września 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Szargan Somonino - Tęcza Brusy 5 października 2019 - 11:00
28. Czarni Pruszcz Gdański - FC Gowidlino 6 października 2019 - 20:00
29. GTS II Pruszcz Gdański - GKS Przodkowo 6 października 2019 - 11:00
30. Sokół Ełganowo - Radunia II Stężyca 6 października 2019 - 13:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. GKS Przodkowo - Sokół Ełganowo 12 października 2019 - 14:00
33. FC Gowidlino - GTS II Pruszcz Gdański 12 października 2019 - 16:00
34. Tęcza Brusy - Czarni Pruszcz Gdański 12 października 2019 - 12:00
35. Borowiak Czersk - Szargan Somonino 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 20 października 2019 - 15:00
38. GTS II Pruszcz Gdański - Tęcza Brusy 20 października 2019 - 11:00
39. Sokół Ełganowo - FC Gowidlino 20 października 2019 - 13:00
40. Radunia II Stężyca - GKS Przodkowo 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. FC Gowidlino - Radunia II Stężyca 26 października 2019 - 16:00
43. Tęcza Brusy - Sokół Ełganowo 26 października 2019 - 12:00
44. Borowiak Czersk - GTS II Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 11:00
45. Szargan Somonino - Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE