Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 13 39 13 0 0 73 - 11
2. Radunia Stężyca 13 32 10 2 1 64 - 13
3. Gedania Gdańsk 13 28 9 1 3 39 - 23
4. Jaguar Gdańsk 13 26 8 2 3 33 - 18
5. Gryf Wejherowo 13 25 8 1 4 41 - 22
6. Jantar Ustka 13 23 7 2 4 46 - 28
7. Jedynka Reda 13 21 6 3 4 36 - 20
8. U-2 Bytów 13 18 4 6 3 19 - 22
9. DSPN Kwidzyn 13 14 4 2 7 29 - 43
10. Chojniczanka Chojnice 13 11 2 5 6 29 - 45
11. Akademia Sportowa Pomorze 13 9 3 0 10 18 - 21
12. Czarni Pruszcz Gdański 13 7 2 1 10 14 - 51
13. Gryf Tczew MKS 13 6 1 3 9 18 - 43
14. Borowiak Czersk 13 0 0 0 13 5 - 104


 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. U-2 Bytów 4 - 1 Jedynka Reda 17 sierpnia 2019 - 13:00
2. Gedania Gdańsk 1 - 9 Arka Gdynia SI 25 września 2019 - 18:30
3. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Borowiak Czersk 18 sierpnia 2019 - 18:00
4. Radunia Stężyca 9 - 1 DSPN Kwidzyn 28 sierpnia 2019 - 18:00
5. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gryf Tczew MKS 21 sierpnia 2019 - 18:00
6. Jantar Ustka 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2019 - 17:00
7. Gryf Wejherowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 12:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jedynka Reda 2 - 1 Jaguar Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
9. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 4 Gryf Wejherowo 24 sierpnia 2019 - 16:00
10. Gryf Tczew MKS 1 - 7 Jantar Ustka 24 sierpnia 2019 - 11:00
11. DSPN Kwidzyn 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 11:00
12. Borowiak Czersk 0 - 9 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2019 - 12:00
13. Arka Gdynia SI 5 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. U-2 Bytów 2 - 4 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda 1 września 2019 - 15:30
16. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 U-2 Bytów 28 sierpnia 2019 - 13:30
17. Radunia Stężyca 2 - 5 Arka Gdynia SI 1 września 2019 - 11:00
18. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 Borowiak Czersk 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. Jantar Ustka 6 - 2 DSPN Kwidzyn 31 sierpnia 2019 - 13:00
20. Gryf Wejherowo 6 - 3 Gryf Tczew MKS 1 września 2019 - 11:00
21. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 września 2019 - 11:00
23. Gryf Tczew MKS 2 - 4 Jaguar Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
24. DSPN Kwidzyn 0 - 5 Gryf Wejherowo 8 września 2019 - 11:00
25. Borowiak Czersk 0 - 6 Jantar Ustka 7 września 2019 - 14:00
26. Arka Gdynia SI 7 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 września 2019 - 11:00
27. U-2 Bytów 0 - 6 Radunia Stężyca 7 września 2019 - 13:00
28. Gedania Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 8 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 Jedynka Reda 15 września 2019 - 09:00
30. Radunia Stężyca 3 - 2 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 14:00
31. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 U-2 Bytów 15 września 2019 - 11:00
32. Jantar Ustka 1 - 4 Arka Gdynia SI 15 września 2019 - 12:00
33. Gryf Wejherowo 12 - 0 Borowiak Czersk 15 września 2019 - 11:00
34. Jaguar Gdańsk 5 - 0 DSPN Kwidzyn 14 września 2019 - 15:30
35. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf Tczew MKS 15 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka Reda 8 - 1 Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
37. DSPN Kwidzyn 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 11:00
38. Borowiak Czersk 2 - 7 Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
39. Arka Gdynia SI 3 - 2 Gryf Wejherowo 21 września 2019 - 17:00
40. U-2 Bytów 2 - 2 Jantar Ustka 21 września 2019 - 13:00
41. Gedania Gdańsk 8 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 września 2019 - 13:30
42. Radunia Stężyca 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 1 października 2019 - 18:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Radunia Stężyca 2 - 2 Jedynka Reda 16 listopada 2019 - 11:00
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 28 września 2019 - 13:30
45. Jantar Ustka 1 - 2 Gedania Gdańsk 28 września 2019 - 15:00
46. Gryf Wejherowo 2 - 2 U-2 Bytów 29 września 2019 - 12:30
47. Arka Gdynia SI 4 - 0 Jaguar Gdańsk 23 października 2019 - 20:15
48. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Borowiak Czersk 28 września 2019 - 14:00
49. Gryf Tczew MKS 1 - 3 DSPN Kwidzyn 28 września 2019 - 13:30
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Reda 2 - 1 DSPN Kwidzyn 6 października 2019 - 11:00
51. Borowiak Czersk 0 - 4 Gryf Tczew MKS 6 października 2019 - 11:00
52. Arka Gdynia SI 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2019 - 11:00
53. U-2 Bytów 0 - 0 Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 15:00
54. Gedania Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 6 października 2019 - 19:00
55. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Jantar Ustka 5 października 2019 - 18:00
56. Radunia Stężyca 9 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jedynka Reda 9 października 2019 - 18:30
58. Jantar Ustka 0 - 6 Radunia Stężyca 12 października 2019 - 15:00
59. Gryf Wejherowo 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 13 października 2019 - 11:00
60. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 15:30
61. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 U-2 Bytów 13 października 2019 - 16:00
62. Gryf Tczew MKS 1 - 4 Arka Gdynia SI 12 października 2019 - 11:00
63. DSPN Kwidzyn 14 - 1 Borowiak Czersk 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Reda 10 - 0 Borowiak Czersk 19 października 2019 - 11:00
65. Arka Gdynia SI 7 - 0 DSPN Kwidzyn 20 października 2019 - 11:00
66. U-2 Bytów 1 - 1 Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 15:00
67. Gedania Gdańsk 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 października 2019 - 17:00
68. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Jaguar Gdańsk 17 listopada 2019 - 18:00
69. Radunia Stężyca 2 - 1 Gryf Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice 4 - 4 Jantar Ustka 19 października 2019 - 13:30
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 4 - 2 Jedynka Reda 11 listopada 2019 - 12:00
72. Gryf Wejherowo 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 października 2019 - 10:00
73. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Radunia Stężyca 26 października 2019 - 15:30
74. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 26 października 2019 - 11:00
75. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Gedania Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
76. DSPN Kwidzyn 0 - 0 U-2 Bytów 26 października 2019 - 11:00
77. Borowiak Czersk 1 - 12 Arka Gdynia SI 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Reda 1 - 4 Arka Gdynia SI 31 października 2019 - 17:00
79. U-2 Bytów 3 - 1 Borowiak Czersk 2 listopada 2019 - 15:00
80. Gedania Gdańsk 3 - 1 DSPN Kwidzyn 2 listopada 2019 - 15:30
81. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Gryf Tczew MKS 3 listopada 2019 - 16:00
82. Radunia Stężyca 11 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice 3 - 6 Jaguar Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
84. Jantar Ustka 5 - 1 Gryf Wejherowo 17 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jedynka Reda 0 - 1 Gryf Wejherowo 9 listopada 2019 - 10:00
86. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 15:30
87. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 listopada 2019 - 11:00
88. Gryf Tczew MKS 1 - 3 Radunia Stężyca 9 listopada 2019 - 14:00
89. DSPN Kwidzyn 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 9 listopada 2019 - 11:00
90. Borowiak Czersk 0 - 7 Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
91. Arka Gdynia SI 4 - 2 U-2 Bytów 10 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Jedynka Reda - U-2 Bytów 14 marca 2020 - 11:00
93. Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk 17 marca 2020 - 15:30
94. Borowiak Czersk - Akademia Sportowa Pomorze 1 kwietnia 2020 - 16:00
95. DSPN Kwidzyn - Radunia Stężyca 14 marca 2020 - 15:00
96. Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice 14 marca 2020 - 14:00
97. Czarni Pruszcz Gdański - Jantar Ustka 14 marca 2020 - 11:00
98. Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 15 marca 2020 - 16:00
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Jaguar Gdańsk - Jedynka Reda 21 marca 2020 - 18:00
100. Gryf Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański 22 marca 2020 - 11:00
101. Jantar Ustka - Gryf Tczew MKS 21 marca 2020 - 11:00
102. Chojniczanka Chojnice - DSPN Kwidzyn 21 marca 2020 - 11:00
103. Radunia Stężyca - Borowiak Czersk 21 marca 2020 - 11:00
104. Akademia Sportowa Pomorze - Arka Gdynia SI 22 marca 2020 - 18:00
105. Gedania Gdańsk - U-2 Bytów 22 marca 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Jedynka Reda - Gedania Gdańsk 28 marca 2020 - 11:00
107. U-2 Bytów - Akademia Sportowa Pomorze 28 marca 2020 - 15:30
108. Arka Gdynia SI - Radunia Stężyca 28 marca 2020 - 13:30
109. Borowiak Czersk - Chojniczanka Chojnice 29 marca 2020 - 11:00
110. DSPN Kwidzyn - Jantar Ustka 28 marca 2020 - 13:00
111. Gryf Tczew MKS - Gryf Wejherowo 29 marca 2020 - 11:00
112. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk 28 marca 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Czarni Pruszcz Gdański - Jedynka Reda 4 kwietnia 2020 - 11:00
114. Jaguar Gdańsk - Gryf Tczew MKS 4 kwietnia 2020 - 17:00
115. Gryf Wejherowo - DSPN Kwidzyn
116. Jantar Ustka - Borowiak Czersk 4 kwietnia 2020 - 11:00
117. Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia SI 5 kwietnia 2020 - 13:30
118. Radunia Stężyca - U-2 Bytów 5 kwietnia 2020 - 11:00
119. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:30
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Jedynka Reda - Akademia Sportowa Pomorze 8 kwietnia 2020 - 15:00
121. Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 8 kwietnia 2020 - 15:00
122. U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice 8 kwietnia 2020 - 17:00
123. Arka Gdynia SI - Jantar Ustka 8 kwietnia 2020 - 15:30
124. Borowiak Czersk - Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2020 - 11:00
125. DSPN Kwidzyn - Jaguar Gdańsk
126. Gryf Tczew MKS - Czarni Pruszcz Gdański 11 kwietnia 2020 - 13:00
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Tczew MKS - Jedynka Reda 19 kwietnia 2020 - 11:00
128. Czarni Pruszcz Gdański - DSPN Kwidzyn 19 kwietnia 2020 - 11:00
129. Jaguar Gdańsk - Borowiak Czersk 18 kwietnia 2020 - 14:00
130. Gryf Wejherowo - Arka Gdynia SI
131. Jantar Ustka - U-2 Bytów 18 kwietnia 2020 - 13:00
132. Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk 19 kwietnia 2020 - 13:30
133. Akademia Sportowa Pomorze - Radunia Stężyca 18 kwietnia 2020 - 16:15
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Jedynka Reda - Radunia Stężyca 25 kwietnia 2020 - 13:30
135. Akademia Sportowa Pomorze - Chojniczanka Chojnice 25 kwietnia 2020 - 16:15
136. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 25 kwietnia 2020 - 13:30
137. U-2 Bytów - Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2020 - 12:30
138. Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia SI 25 kwietnia 2020 - 19:00
139. Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański 26 kwietnia 2020 - 11:00
140. DSPN Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. DSPN Kwidzyn - Jedynka Reda
142. Gryf Tczew MKS - Borowiak Czersk 3 maja 2020 - 11:00
143. Czarni Pruszcz Gdański - Arka Gdynia SI 2 maja 2020 - 11:00
144. Jaguar Gdańsk - U-2 Bytów 3 maja 2020 - 12:00
145. Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk
146. Jantar Ustka - Akademia Sportowa Pomorze 2 maja 2020 - 11:00
147. Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca 3 maja 2020 - 13:30
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Jedynka Reda - Chojniczanka Chojnice 9 maja 2020 - 11:00
149. Radunia Stężyca - Jantar Ustka 9 maja 2020 - 13:30
150. Akademia Sportowa Pomorze - Gryf Wejherowo 9 maja 2020 - 18:00
151. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 10 maja 2020 - 15:15
152. U-2 Bytów - Czarni Pruszcz Gdański 9 maja 2020 - 11:00
153. Arka Gdynia SI - Gryf Tczew MKS 9 maja 2020 - 12:00
154. Borowiak Czersk - DSPN Kwidzyn 9 maja 2020 - 11:00
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Borowiak Czersk - Jedynka Reda 16 maja 2020 - 11:00
156. DSPN Kwidzyn - Arka Gdynia SI
157. Gryf Tczew MKS - U-2 Bytów 17 maja 2020 - 11:00
158. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk 17 maja 2020 - 11:00
159. Jaguar Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 16 maja 2020 - 18:00
160. Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca
161. Jantar Ustka - Chojniczanka Chojnice 16 maja 2020 - 11:00
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jedynka Reda - Jantar Ustka 23 maja 2020 - 11:00
163. Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 23 maja 2020 - 13:30
164. Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 23 maja 2020 - 13:30
165. Akademia Sportowa Pomorze - Czarni Pruszcz Gdański 23 maja 2020 - 16:15
166. Gedania Gdańsk - Gryf Tczew MKS 23 maja 2020 - 11:00
167. U-2 Bytów - DSPN Kwidzyn 23 maja 2020 - 13:30
168. Arka Gdynia SI - Borowiak Czersk 24 maja 2020 - 17:00
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Arka Gdynia SI - Jedynka Reda 30 maja 2020 - 17:00
170. Borowiak Czersk - U-2 Bytów 30 maja 2020 - 11:00
171. DSPN Kwidzyn - Gedania Gdańsk
172. Gryf Tczew MKS - Akademia Sportowa Pomorze 31 maja 2020 - 11:00
173. Czarni Pruszcz Gdański - Radunia Stężyca
174. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
175. Gryf Wejherowo - Jantar Ustka
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Gryf Wejherowo - Jedynka Reda
177. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
178. Chojniczanka Chojnice - Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca 2020 - 11:00
179. Radunia Stężyca - Gryf Tczew MKS 6 czerwca 2020 - 13:30
180. Akademia Sportowa Pomorze - DSPN Kwidzyn 6 czerwca 2020 - 16:15
181. Gedania Gdańsk - Borowiak Czersk 6 czerwca 2020 - 11:00
182. U-2 Bytów - Arka Gdynia SI 6 czerwca 2020 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE