MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 27 74 24 2 1 149 - 20
2. Arka II Gdynia SI 26 70 23 1 2 172 - 16
3. Gryf Wejherowo 27 67 22 1 4 155 - 21
4. Bałtyk Gdynia AP 26 59 19 2 5 120 - 36
5. Dragon II Bojano 26 49 15 4 7 114 - 63
6. Pomorzanin Gdynia 26 40 13 1 12 82 - 63
7. Iskra Gdynia 26 38 12 2 12 71 - 62
8. Ejsmond Club 26 36 11 3 12 74 - 66
9. Jedynka II Reda 26 33 10 3 13 81 - 79
10. Orkan II Rumia MKS 26 28 8 4 14 50 - 98
11. KP Gdynia AP 26 24 7 3 16 48 - 102
12. Cisowa Gdynia 26 20 6 2 18 59 - 131 2 4 1 1 0 5 - 3
13. Gedania III Gdańsk 26 20 6 2 18 45 - 150 2 1 0 1 1 3 - 5
14. GTS III Pruszcz Gdański 26 9 3 0 23 32 - 156
15. Flota Gdynia 26 6 2 0 24 10 - 199




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Gryf Wejherowo 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 16 maja 2019
3. Arka II Gdynia SI 15 - 0 Flota Gdynia
4. Pomorzanin Gdynia 6 - 0 Ejsmond Club
5. Cisowa Gdynia 2 - 4 Jedynka II Reda
6. Dragon II Bojano 3 - 3 Gedania III Gdańsk 27 marca 2019 - 17:00
7. Orkan II Rumia MKS 8 - 1 GTS III Pruszcz Gdański
8. Iskra Gdynia 0 - 2 Jaguar II Gdańsk
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Orkan II Rumia MKS
11. GTS III Pruszcz Gdański 1 - 3 Dragon II Bojano
12. Gedania III Gdańsk 0 - 2 Cisowa Gdynia 22 maja 2019 - 17:00
13. Jedynka II Reda 2 - 3 Pomorzanin Gdynia
14. Ejsmond Club 1 - 4 Arka II Gdynia SI
15. Flota Gdynia 0 - 16 Gryf Wejherowo
vo
16. Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 KP Gdynia AP
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. KP Gdynia AP 5 - 0 Flota Gdynia
vo, na boisku 5:1
19. Gryf Wejherowo 6 - 0 Ejsmond Club
20. Arka II Gdynia SI 5 - 1 Jedynka II Reda
21. Pomorzanin Gdynia 6 - 1 Gedania III Gdańsk
22. Cisowa Gdynia 6 - 4 GTS III Pruszcz Gdański
23. Dragon II Bojano 0 - 6 Jaguar II Gdańsk
24. Orkan II Rumia MKS 2 - 2 Iskra Gdynia
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Iskra Gdynia 3 - 3 Dragon II Bojano
27. Jaguar II Gdańsk 9 - 0 Cisowa Gdynia
28. GTS III Pruszcz Gdański 0 - 3 Pomorzanin Gdynia
29. Gedania III Gdańsk 0 - 1 Arka II Gdynia SI
30. Jedynka II Reda 0 - 5 Gryf Wejherowo
31. Ejsmond Club 1 - 1 KP Gdynia AP
32. Flota Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Orkan II Rumia MKS,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Ejsmond Club
35. KP Gdynia AP 2 - 2 Jedynka II Reda
36. Gryf Wejherowo 8 - 0 Gedania III Gdańsk
37. Arka II Gdynia SI 9 - 0 GTS III Pruszcz Gdański
38. Pomorzanin Gdynia 0 - 2 Jaguar II Gdańsk
39. Cisowa Gdynia 1 - 4 Iskra Gdynia
40. Dragon II Bojano 6 - 3 Orkan II Rumia MKS
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Orkan II Rumia MKS 5 - 1 Cisowa Gdynia
43. Iskra Gdynia 2 - 4 Pomorzanin Gdynia
44. Jaguar II Gdańsk 0 - 6 Arka II Gdynia SI
45. GTS III Pruszcz Gdański 1 - 4 Gryf Wejherowo
46. Gedania III Gdańsk 3 - 2 KP Gdynia AP
47. Jedynka II Reda 0 - 2 Bałtyk Gdynia AP
48. Ejsmond Club 4 - 0 Flota Gdynia
Pauza: Dragon II Bojano,
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Flota Gdynia 0 - 4 Jedynka II Reda
51. Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 Gedania III Gdańsk
52. KP Gdynia AP 2 - 3 GTS III Pruszcz Gdański
53. Gryf Wejherowo 0 - 1 Jaguar II Gdańsk
54. Arka II Gdynia SI 9 - 0 Iskra Gdynia
55. Pomorzanin Gdynia 2 - 2 Orkan II Rumia MKS
56. Cisowa Gdynia 0 - 9 Dragon II Bojano
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Dragon II Bojano 3 - 1 Pomorzanin Gdynia
59. Orkan II Rumia MKS 0 - 8 Arka II Gdynia SI
60. Iskra Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo
61. Jaguar II Gdańsk 11 - 0 KP Gdynia AP
62. GTS III Pruszcz Gdański 0 - 7 Bałtyk Gdynia AP
63. Gedania III Gdańsk 4 - 1 Flota Gdynia
64. Jedynka II Reda 1 - 4 Ejsmond Club
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Ejsmond Club 3 - 1 Gedania III Gdańsk
67. Flota Gdynia 3 - 2 GTS III Pruszcz Gdański 12 maja 2019 - 14:00
68. Bałtyk Gdynia AP 0 - 4 Jaguar II Gdańsk
69. KP Gdynia AP 0 - 6 Iskra Gdynia
70. Gryf Wejherowo 7 - 1 Orkan II Rumia MKS
71. Arka II Gdynia SI 2 - 0 Dragon II Bojano
72. Pomorzanin Gdynia 9 - 2 Cisowa Gdynia
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Cisowa Gdynia 2 - 5 Arka II Gdynia SI
75. Gryf Wejherowo 5 - 3 Dragon II Bojano 23 maja 2019
76. Orkan II Rumia MKS 6 - 0 KP Gdynia AP
77. Iskra Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP
78. Jaguar II Gdańsk 8 - 0 Flota Gdynia 22 maja 2019 - 17:30
79. GTS III Pruszcz Gdański 2 - 7 Ejsmond Club 28 maja 2019
80. Gedania III Gdańsk 3 - 9 Jedynka II Reda 12 czerwca 2019
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jedynka II Reda 6 - 0 GTS III Pruszcz Gdański
83. Ejsmond Club 0 - 0 Jaguar II Gdańsk
84. Flota Gdynia 1 - 5 Iskra Gdynia
85. Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Orkan II Rumia MKS
86. KP Gdynia AP 0 - 8 Dragon II Bojano
87. Gryf Wejherowo 8 - 0 Cisowa Gdynia
88. Arka II Gdynia SI 3 - 0 Pomorzanin Gdynia 12 czerwca 2019
Pauza: Gedania III Gdańsk,
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Pomorzanin Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
91. Cisowa Gdynia 1 - 3 KP Gdynia AP
92. Dragon II Bojano 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 4 czerwca 2019
93. Orkan II Rumia MKS 3 - 0 Flota Gdynia
94. Iskra Gdynia 1 - 3 Ejsmond Club
95. Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Jedynka II Reda
96. GTS III Pruszcz Gdański 4 - 2 Gedania III Gdańsk
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Gedania III Gdańsk 1 - 15 Jaguar II Gdańsk
99. Jedynka II Reda 0 - 4 Iskra Gdynia
100. Ejsmond Club 0 - 1 Orkan II Rumia MKS
101. Flota Gdynia 0 - 10 Dragon II Bojano
102. Bałtyk Gdynia AP 5 - 2 Cisowa Gdynia
103. KP Gdynia AP 0 - 7 Pomorzanin Gdynia
104. Gryf Wejherowo 1 - 1 Arka II Gdynia SI
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka II Gdynia SI - KP Gdynia AP
107. Pomorzanin Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
108. Cisowa Gdynia - Flota Gdynia
109. Dragon II Bojano - Ejsmond Club
110. Orkan II Rumia MKS - Jedynka II Reda
111. Iskra Gdynia - Gedania III Gdańsk
112. Jaguar II Gdańsk - GTS III Pruszcz Gdański
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GTS III Pruszcz Gdański - Iskra Gdynia
115. Gedania III Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
116. Jedynka II Reda - Dragon II Bojano
117. Ejsmond Club - Cisowa Gdynia
118. Flota Gdynia - Pomorzanin Gdynia
119. Bałtyk Gdynia AP - Arka II Gdynia SI
120. KP Gdynia AP - Gryf Wejherowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE