Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
7 - 1 |
Szansa Siemianice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
13 września 2018
13.09 - 17:30 |
Jantar Ustka |
10 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Start Miastko |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Start Miastko |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 5 |
Słupia Kobylnica |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 5 |
Garbarnia Kępice |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Szansa Siemianice |
8 września 2018
8.09 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
vo, na boisku 1:1 |
Start Miastko |
7 - 1 |
Pogoń Lębork |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
16 września 2018
16.09 - 13:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 4 |
Start Miastko |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
0 - 4 |
Stal Jezierzyce |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 5 |
Jantar Ustka |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
20 września 2018
20.09 - 17:30 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 3 |
Garbarnia Kępice |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
13 - 1 |
Szansa Siemianice |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Start Miastko |
7 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
6 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
4 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 7 |
Start Miastko |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
9 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Słupia Kobylnica |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
15 - 0 |
Szansa Siemianice |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
KS Bruskowo Wielkie |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
9 - 0 |
Pogoń Lębork |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 3 |
Start Miastko |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
8 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
13 października 2018
13.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Start Miastko |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Słupia Kobylnica |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
4 - 1 |
Szansa Siemianice |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
13 - 0 |
Szansa Siemianice |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
8 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Start Miastko |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Start Miastko |
10 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 5 |
Słupia Kobylnica |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 12 |
Garbarnia Kępice |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
24 marca 2019
24.03 - 13:30 |
Szansa Siemianice |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
15 maja 2019
15.05 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
23 marca 2019
23.03 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
8 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Stal Jezierzyce |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
9 - 2 |
KS Bruskowo Wielkie |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
9 - 0 |
Szansa Siemianice |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
vo |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 13 |
Jantar Ustka |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
3 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 3 |
Start Miastko |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Start Miastko |
0 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
15 - 0 |
Szansa Siemianice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Jantar Ustka |
8 - 1 |
Garbarnia Kępice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
29 maja 2019
29.05 - 18:00 |
Garbarnia Kępice |
11 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 21 |
Stal Jezierzyce |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
5 - 2 |
Start Miastko |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 7 |
Gryf Słupsk KS |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Start Miastko |
28 - 0 |
Szansa Siemianice |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
4 maja 2019
4.05 - 12:00 |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
8 maja 2019
8.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
22 maja 2019
22.05 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 3 |
Stal Jezierzyce |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 2 |
Start Miastko |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 - 0 |
Szansa Siemianice |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 9 |
Jantar Ustka |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
26 maja 2019
26.05 - 17:20 |
vo |
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Start Miastko |
26 maja 2019
26.05 - 17:30 |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 4 |
KS Bruskowo Wielkie |
29 maja 2019
29.05 - 18:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
vo |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Garbarnia Kępice |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 4 |
Słupia Kobylnica |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:30 |
vo, na boisku 6:2 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
5 czerwca 2019
5.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
7 - 0 |
Stal Jezierzyce |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 4 |
Start Miastko |
8 czerwca 2019
8.06 - 12:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 czerwca 2019
6.06 - 18:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 2 |
KS Bruskowo Wielkie |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Szansa Siemianice |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
vo |
|