Baner

Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 54 17 3 2 111 - 25
2. Słupia Kobylnica 22 49 15 4 3 80 - 31
3. Garbarnia Kępice 22 48 15 3 4 82 - 39
4. Gryf Słupsk KS 22 42 13 3 6 76 - 29
5. Start Miastko 22 39 13 0 9 102 - 43 2 6 2 0 0 10 - 3
6. Pogoń Lębork 22 39 12 3 7 73 - 44 2 0 0 0 2 3 - 10
7. Stal Jezierzyce 22 30 8 6 8 64 - 46
8. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 25 7 4 11 42 - 62
9. KS Bruskowo Wielkie 22 22 6 4 12 37 - 64
10. Wybrzeże Objazda 22 16 4 4 14 38 - 68
11. Chrobry Charbrowo 22 13 3 4 15 43 - 94
12. Szansa Siemianice 22 0 0 0 22 8 - 211
Ostatni komentarz dodał korek0987 07.04.2019, 13:29:07


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Garbarnia Kępice 3 - 0 Gryf Słupsk KS 25 sierpnia 2018 - 11:00
Słupia Kobylnica 7 - 1 Szansa Siemianice 25 sierpnia 2018 - 11:00
Wybrzeże Objazda 2 - 1 KS Bruskowo Wielkie 13 września 2018 - 17:30
Jantar Ustka 10 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 sierpnia 2018 - 18:00
Chrobry Charbrowo 0 - 5 Pogoń Lębork 26 sierpnia 2018 - 14:00
Stal Jezierzyce 3 - 2 Start Miastko 26 sierpnia 2018 - 13:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Start Miastko 2 września 2018 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Stal Jezierzyce 1 września 2018 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Chrobry Charbrowo 1 września 2018 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 1 - 3 Jantar Ustka 19 września 2018 - 17:00
Szansa Siemianice 1 - 4 Wybrzeże Objazda 1 września 2018 - 13:00
Garbarnia Kępice 2 - 5 Słupia Kobylnica 2 września 2018 - 11:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 3 - 3 Gryf Słupsk KS 8 września 2018 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 5 Garbarnia Kępice 9 września 2018 - 11:00
Jantar Ustka 9 - 0 Szansa Siemianice 8 września 2018 - 12:00
Chrobry Charbrowo 0 - 1 KS Bruskowo Wielkie 8 września 2018 - 16:00
Stal Jezierzyce 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 września 2018 - 11:00
vo, na boisku 1:1
Start Miastko 7 - 1 Pogoń Lębork 8 września 2018 - 11:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 2 - 3 Pogoń Lębork 16 września 2018 - 13:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Start Miastko 16 września 2018 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 0 - 4 Stal Jezierzyce 16 września 2018 - 11:00
Szansa Siemianice 0 - 3 Chrobry Charbrowo 15 września 2018 - 13:00
Garbarnia Kępice 2 - 5 Jantar Ustka 15 września 2018 - 11:00
Słupia Kobylnica 2 - 0 Wybrzeże Objazda 20 września 2018 - 17:30
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda 0 - 4 Gryf Słupsk KS 23 września 2018 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 1 Słupia Kobylnica 23 września 2018 - 12:00
Chrobry Charbrowo 2 - 3 Garbarnia Kępice 23 września 2018 - 14:00
Stal Jezierzyce 13 - 1 Szansa Siemianice 23 września 2018 - 11:00
Start Miastko 7 - 1 KS Bruskowo Wielkie 22 września 2018 - 11:00
Pogoń Lębork 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 września 2018 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 września 2018 - 14:00
KS Bruskowo Wielkie 0 - 0 Pogoń Lębork 30 września 2018 - 15:00
Szansa Siemianice 0 - 7 Start Miastko 30 września 2018 - 13:00
Garbarnia Kępice 3 - 0 Stal Jezierzyce 29 września 2018 - 11:00
Słupia Kobylnica 9 - 0 Chrobry Charbrowo 29 września 2018 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 6 Jantar Ustka 30 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Słupsk KS 6 października 2018 - 11:00
Chrobry Charbrowo 0 - 2 Wybrzeże Objazda 6 października 2018 - 16:00
Stal Jezierzyce 0 - 0 Słupia Kobylnica 7 października 2018 - 13:00
Start Miastko 4 - 0 Garbarnia Kępice 6 października 2018 - 16:00
Pogoń Lębork 15 - 0 Szansa Siemianice 6 października 2018 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 KS Bruskowo Wielkie 6 października 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 5 - 1 KS Bruskowo Wielkie 13 października 2018 - 14:00
Szansa Siemianice 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 października 2018 - 13:00
Garbarnia Kępice 9 - 0 Pogoń Lębork 13 października 2018 - 11:00
Słupia Kobylnica 2 - 3 Start Miastko 13 października 2018 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 1 Stal Jezierzyce 14 października 2018 - 11:00
Jantar Ustka 8 - 1 Chrobry Charbrowo 13 października 2018 - 12:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo 0 - 6 Gryf Słupsk KS 21 października 2018 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Jantar Ustka 21 października 2018 - 11:00
Start Miastko 6 - 0 Wybrzeże Objazda 20 października 2018 - 11:00
Pogoń Lębork 3 - 2 Słupia Kobylnica 20 października 2018 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Garbarnia Kępice 20 października 2018 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 4 - 1 Szansa Siemianice 21 października 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 13 - 0 Szansa Siemianice 27 października 2018 - 11:00
Garbarnia Kępice 4 - 1 KS Bruskowo Wielkie 27 października 2018 - 11:00
Słupia Kobylnica 8 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2018 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Pogoń Lębork 28 października 2018 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 0 Start Miastko 27 października 2018 - 12:00
Chrobry Charbrowo 1 - 1 Stal Jezierzyce 28 października 2018 - 14:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 0 - 0 Gryf Słupsk KS 4 listopada 2018 - 11:00
Start Miastko 10 - 1 Chrobry Charbrowo 4 listopada 2018 - 11:00
Pogoń Lębork 4 - 1 Jantar Ustka 3 listopada 2018 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Wybrzeże Objazda 3 listopada 2018 - 14:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 5 Słupia Kobylnica 3 listopada 2018 - 11:00
Szansa Siemianice 0 - 12 Garbarnia Kępice 4 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Garbarnia Kępice 24 marca 2019 - 13:30
Szansa Siemianice 0 - 4 Słupia Kobylnica 24 marca 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 1 - 1 Wybrzeże Objazda 15 maja 2019 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Jantar Ustka 23 marca 2019 - 13:30
Pogoń Lębork 8 - 3 Chrobry Charbrowo 23 marca 2019 - 11:00
Start Miastko 4 - 0 Stal Jezierzyce 23 marca 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 3 - 4 Gryf Słupsk KS 30 marca 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 1 - 2 Pogoń Lębork 31 marca 2019 - 13:00
Chrobry Charbrowo 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 marca 2019 - 11:00
Jantar Ustka 9 - 2 KS Bruskowo Wielkie 31 marca 2019 - 13:00
Wybrzeże Objazda 9 - 0 Szansa Siemianice 30 marca 2019 - 16:00
Słupia Kobylnica 0 - 3 Garbarnia Kępice 31 marca 2019 - 13:00
vo
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Słupia Kobylnica 7 kwietnia 2019 - 11:00
Garbarnia Kępice 4 - 3 Wybrzeże Objazda 6 kwietnia 2019 - 15:00
Szansa Siemianice 1 - 13 Jantar Ustka 6 kwietnia 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 3 - 3 Chrobry Charbrowo 7 kwietnia 2019 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 Stal Jezierzyce 7 kwietnia 2019 - 14:00
Pogoń Lębork 2 - 3 Start Miastko 6 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 1 - 2 Gryf Słupsk KS 13 kwietnia 2019 - 11:00
Start Miastko 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 kwietnia 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 2 - 0 KS Bruskowo Wielkie 14 kwietnia 2019 - 12:00
Chrobry Charbrowo 15 - 0 Szansa Siemianice 14 kwietnia 2019 - 14:00
Jantar Ustka 8 - 1 Garbarnia Kępice 13 kwietnia 2019 - 11:00
Wybrzeże Objazda 0 - 2 Słupia Kobylnica 24 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 7 - 0 Wybrzeże Objazda 17 kwietnia 2019 - 17:00
Słupia Kobylnica 2 - 2 Jantar Ustka 29 maja 2019 - 18:00
Garbarnia Kępice 11 - 2 Chrobry Charbrowo 27 kwietnia 2019 - 11:00
Szansa Siemianice 1 - 21 Stal Jezierzyce 27 kwietnia 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 5 - 2 Start Miastko 28 kwietnia 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Pogoń Lębork 27 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 7 Gryf Słupsk KS 5 maja 2019 - 11:00
Pogoń Lębork 3 - 0 KS Bruskowo Wielkie 4 maja 2019 - 11:00
Start Miastko 28 - 0 Szansa Siemianice 4 maja 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 2 - 2 Garbarnia Kępice 4 maja 2019 - 11:00
Chrobry Charbrowo 0 - 4 Słupia Kobylnica 4 maja 2019 - 12:00
Jantar Ustka 6 - 1 Wybrzeże Objazda 8 maja 2019 - 17:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 1 - 6 Jantar Ustka 12 maja 2019 - 11:00
Wybrzeże Objazda 4 - 4 Chrobry Charbrowo 22 maja 2019 - 17:00
Słupia Kobylnica 6 - 3 Stal Jezierzyce 12 maja 2019 - 11:00
Garbarnia Kępice 5 - 2 Start Miastko 11 maja 2019 - 11:00
Szansa Siemianice 0 - 7 Pogoń Lębork 11 maja 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 maja 2019 - 18:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Bruskowo Wielkie 2 - 1 Gryf Słupsk KS 19 maja 2019 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 13 - 0 Szansa Siemianice 19 maja 2019 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Garbarnia Kępice 18 maja 2019 - 11:00
Start Miastko 2 - 3 Słupia Kobylnica 18 maja 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 4 - 3 Wybrzeże Objazda 18 maja 2019 - 13:00
Chrobry Charbrowo 0 - 9 Jantar Ustka 19 maja 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Chrobry Charbrowo 26 maja 2019 - 17:20
vo
Jantar Ustka 4 - 1 Stal Jezierzyce 25 maja 2019 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Start Miastko 26 maja 2019 - 17:30
Słupia Kobylnica 3 - 2 Pogoń Lębork 26 maja 2019 - 11:00
Garbarnia Kępice 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 maja 2019 - 17:00
Szansa Siemianice 0 - 4 KS Bruskowo Wielkie 29 maja 2019 - 18:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szansa Siemianice 0 - 3 Gryf Słupsk KS 2 czerwca 2019 - 11:00
vo
KS Bruskowo Wielkie 2 - 3 Garbarnia Kępice 2 czerwca 2019 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 4 Słupia Kobylnica 1 czerwca 2019 - 17:00
Pogoń Lębork 4 - 2 Wybrzeże Objazda 1 czerwca 2019 - 13:00
Start Miastko 0 - 3 Jantar Ustka 2 czerwca 2019 - 13:30
vo, na boisku 6:2
Stal Jezierzyce 3 - 1 Chrobry Charbrowo 5 czerwca 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 7 - 0 Stal Jezierzyce 8 czerwca 2019 - 13:30
Chrobry Charbrowo 3 - 4 Start Miastko 8 czerwca 2019 - 12:00
Jantar Ustka 2 - 1 Pogoń Lębork 8 czerwca 2019 - 13:30
Wybrzeże Objazda 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 czerwca 2019 - 18:00
Słupia Kobylnica 6 - 2 KS Bruskowo Wielkie 8 czerwca 2019 - 13:30
Garbarnia Kępice 3 - 0 Szansa Siemianice 8 czerwca 2019 - 11:00
vo