Kolejka 1 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
9 - 1 |
GKS Linia |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 0 |
MKS Władysławowo |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
7 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
18 listopada 2018
18.11 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Flota Gdynia |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 7 |
Zatoka Puck |
17 listopada 2018
17.11 - 15:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
11 listopada 2018
11.11 - 17:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
KP Gdynia AP |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:00 |
Flota Gdynia |
1 - 3 |
Cisowa Gdynia |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
6 września 2018
6.09 - 17:30 |
MKS Władysławowo |
0 - 8 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
29 sierpnia 2018
29.08 - 18:00 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
Latarnik Choczewo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 0 |
GKS Linia |
2 września 2018
2.09 - 18:00 |
GOSRiT Luzino |
9 - 1 |
MKS Władysławowo |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
KP Gdynia AP |
5 - 1 |
Flota Gdynia |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
1 września 2018
1.09 - 12:30 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
0 - 14 |
Gryf II Wejherowo |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 7 |
Cisowa Gdynia |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 września 2018
8.09 - 14:30 |
Sztorm Mosty |
14 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
8 września 2018
8.09 - 15:30 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Latarnik Choczewo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Cisowa Gdynia |
5 - 3 |
GKS Linia |
16 września 2018
16.09 - 15:30 |
KP Gdynia AP |
6 - 1 |
MKS Władysławowo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Zatoka Puck |
8 - 1 |
Flota Gdynia |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
3 - 4 |
Zatoka Puck |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 22 |
Gryf II Wejherowo |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
6 - 3 |
Cisowa Gdynia |
22 września 2018
22.09 - 14:30 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
5 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 4 |
Sztorm Mosty |
29 września 2018
29.09 - 09:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
Latarnik Choczewo |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 0 |
GKS Linia |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
9 - 0 |
MKS Władysławowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
30 września 2018
30.09 - 14:30 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 4 |
Flota Gdynia |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
GKS Linia |
1 - 7 |
Zatoka Puck |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 12 |
Gryf II Wejherowo |
6 października 2018
6.10 - 13:30 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
6 października 2018
6.10 - 10:30 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
3 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
14 października 2018
14.10 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
31 października 2018
31.10 - 15:30 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Latarnik Choczewo |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Flota Gdynia |
1 - 3 |
GKS Linia |
14 października 2018
14.10 - 14:30 |
Orkan Rumia MKS |
9 - 0 |
MKS Władysławowo |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 1 |
Flota Gdynia |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 10 |
Gryf II Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
27 października 2018
27.10 - 19:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 października 2018
26.10 - 16:30 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Flota Gdynia |
0 - 5 |
Sztorm Mosty |
28 października 2018
28.10 - 14:30 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Latarnik Choczewo |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 4 |
GKS Linia |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Latarnik Choczewo |
6 - 0 |
MKS Władysławowo |
3 listopada 2018
3.11 - 12:30 |
Sztorm Mosty |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
Flota Gdynia |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
4 listopada 2018
4.11 - 18:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
KP Gdynia AP |
4 listopada 2018
4.11 - 17:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Cisowa Gdynia |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
11 listopada 2018
11.11 - 11:30 |
vo, na boisku 1:2 |
Flota Gdynia |
2 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 listopada 2018
10.11 - 14:30 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 9 |
Sztorm Mosty |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
GKS Linia |
0 - 6 |
Latarnik Choczewo |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
3 - 7 |
Sztorm Mosty |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 6 |
Kaszubia Starzyno |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Zatoka Puck |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:30 |
Pauza: Latarnik Choczewo, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Cisowa Gdynia |
5 - 0 |
Flota Gdynia |
23 marca 2019
23.03 - 09:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 - 0 |
MKS Władysławowo |
24 marca 2019
24.03 - 18:30 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
GKS Linia |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 2 |
Latarnik Choczewo |
24 marca 2019
24.03 - 17:00 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Latarnik Choczewo |
0 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
GKS Linia |
1 - 6 |
AP Gdynia Dąbrowa |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 10 |
GOSRiT Luzino |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 5 |
KP Gdynia AP |
30 marca 2019
30.03 - 11:30 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
30 marca 2019
30.03 - 11:30 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
9 - 0 |
Flota Gdynia |
7 kwietnia 2019
7.04 - 12:30 |
KP Gdynia AP |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
6 kwietnia 2019
6.04 - 19:00 |
Cisowa Gdynia |
6 - 0 |
MKS Władysławowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
GKS Linia |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 1 |
Latarnik Choczewo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:30 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
Sztorm Mosty |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
14 kwietnia 2019
14.04 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 14:00 |
GKS Linia |
2 - 3 |
Cisowa Gdynia |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Flota Gdynia |
1 - 7 |
Zatoka Puck |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:30 |
Gryf II Wejherowo |
21 - 0 |
MKS Władysławowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 1 |
GKS Linia |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Latarnik Choczewo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:30 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Starzyno |
4 - 3 |
GOSRiT Luzino |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
15 maja 2019
15.05 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
6 maja 2019
6.05 - 18:30 |
GKS Linia |
0 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
4 maja 2019
4.05 - 10:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 17 |
Zatoka Puck |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Flota Gdynia |
7 maja 2019
7.05 - 16:30 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
5 - 1 |
MKS Władysławowo |
12 maja 2019
12.05 - 12:30 |
Zatoka Puck |
5 - 0 |
GKS Linia |
11 maja 2019
11.05 - 11:30 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Latarnik Choczewo |
11 maja 2019
11.05 - 12:30 |
KP Gdynia AP |
0 - 0 |
Sztorm Mosty |
12 maja 2019
12.05 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 - 1 |
Cisowa Gdynia |
18 maja 2019
18.05 - 12:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
KP Gdynia AP |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
19 maja 2019
19.05 - 16:30 |
Latarnik Choczewo |
2 - 3 |
Zatoka Puck |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 11 |
Orkan Rumia MKS |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
GKS Linia |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Flota Gdynia |
1 - 1 |
Latarnik Choczewo |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
Sztorm Mosty |
25 maja 2019
25.05 - 11:30 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
25 maja 2019
25.05 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:30 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
GKS Linia |
6 - 0 |
MKS Władysławowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 5 |
Latarnik Choczewo |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
8 czerwca 2019
8.06 - 18:00 |
Flota Gdynia |
0 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
9 czerwca 2019
9.06 - 12:30 |
Zatoka Puck |
6 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
16 czerwca 2019
16.06 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 1 |
Flota Gdynia |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:30 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
17 - 0 |
MKS Władysławowo |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
4 - 1 |
GKS Linia |
15 czerwca 2019
15.06 - 12:30 |
Pauza: KP Gdynia AP, . |
|