MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 24 67 22 1 1 170 - 8
2. Zatoka Puck 24 60 19 3 2 105 - 19
3. AP Gdynia D±browa 24 51 16 3 5 81 - 39
4. Sztorm Mosty 24 46 14 4 6 86 - 26
5. GOSRiT Luzino 24 42 13 3 8 64 - 46 2 3 1 0 1 3 - 3
6. Latarnik Choczewo 24 42 13 3 8 53 - 47 2 3 1 0 1 3 - 3
7. Orkan Rumia MKS 24 37 12 1 11 57 - 47
8. Cisowa Gdynia 24 29 9 2 13 50 - 64
9. KP Gdynia AP 24 23 7 2 15 32 - 46 2 3 1 0 1 4 - 4
10. GKS Linia 24 23 7 2 15 45 - 91 2 3 1 0 1 4 - 4
11. Kaszubia Starzyno 24 22 6 4 14 40 - 70
12. Flota Gdynia 24 9 2 3 19 23 - 95
13. MKS Władysławowo 24 1 0 1 23 6 - 214




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Linia 3 - 7 Sztorm Mosty
3. MKS Władysławowo 0 - 6 Kaszubia Starzyno
4. Orkan Rumia MKS 2 - 4 AP Gdynia D±browa
5. Flota Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino
6. Zatoka Puck 4 - 1 Cisowa Gdynia
7. Gryf II Wejherowo 4 - 0 KP Gdynia AP 17 kwietnia 2019 - 18:30
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KP Gdynia AP 0 - 2 Zatoka Puck
10. Cisowa Gdynia 5 - 0 Flota Gdynia
11. GOSRiT Luzino 3 - 0 Orkan Rumia MKS
12. AP Gdynia D±browa 10 - 0 MKS Władysławowo
13. Kaszubia Starzyno 2 - 2 GKS Linia
14. Sztorm Mosty 0 - 2 Latarnik Choczewo
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Latarnik Choczewo 0 - 4 Kaszubia Starzyno
17. GKS Linia 1 - 6 AP Gdynia D±browa
18. MKS Władysławowo 0 - 10 GOSRiT Luzino
19. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Cisowa Gdynia
20. Flota Gdynia 0 - 5 KP Gdynia AP
21. Zatoka Puck 1 - 1 Gryf II Wejherowo
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Gryf II Wejherowo 9 - 0 Flota Gdynia
24. KP Gdynia AP 0 - 4 Orkan Rumia MKS
25. Cisowa Gdynia 6 - 0 MKS Władysławowo
26. GOSRiT Luzino 4 - 2 GKS Linia
27. AP Gdynia D±browa 4 - 1 Latarnik Choczewo
28. Kaszubia Starzyno 1 - 3 Sztorm Mosty
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sztorm Mosty 1 - 1 AP Gdynia D±browa
31. Latarnik Choczewo 1 - 3 GOSRiT Luzino
32. GKS Linia 2 - 3 Cisowa Gdynia
33. MKS Władysławowo 2 - 2 KP Gdynia AP
34. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Gryf II Wejherowo
35. Flota Gdynia 1 - 7 Zatoka Puck
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zatoka Puck 4 - 0 Orkan Rumia MKS
38. Gryf II Wejherowo 21 - 0 MKS Władysławowo
39. KP Gdynia AP 2 - 1 GKS Linia
40. Cisowa Gdynia 0 - 3 Latarnik Choczewo
41. GOSRiT Luzino 2 - 1 Sztorm Mosty
42. AP Gdynia D±browa 3 - 1 Kaszubia Starzyno
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Kaszubia Starzyno 4 - 3 GOSRiT Luzino
45. Sztorm Mosty 1 - 0 Cisowa Gdynia 15 maja 2019
46. Latarnik Choczewo 3 - 1 KP Gdynia AP
47. GKS Linia 0 - 7 Gryf II Wejherowo
48. MKS Władysławowo 0 - 17 Zatoka Puck
49. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Flota Gdynia 7 maja 2019
Pauza: AP Gdynia D±browa,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Flota Gdynia 5 - 1 MKS Władysławowo
52. Zatoka Puck 5 - 0 GKS Linia
53. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Latarnik Choczewo
54. KP Gdynia AP 0 - 0 Sztorm Mosty
55. Cisowa Gdynia 2 - 3 Kaszubia Starzyno
56. GOSRiT Luzino 2 - 3 AP Gdynia D±browa
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. AP Gdynia D±browa 5 - 1 Cisowa Gdynia
59. Kaszubia Starzyno 0 - 1 KP Gdynia AP
60. Sztorm Mosty 2 - 1 Gryf II Wejherowo
61. Latarnik Choczewo 2 - 3 Zatoka Puck
62. GKS Linia 3 - 0 Flota Gdynia
63. MKS Władysławowo 0 - 11 Orkan Rumia MKS
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Orkan Rumia MKS 4 - 0 GKS Linia
66. Flota Gdynia 1 - 1 Latarnik Choczewo
67. Zatoka Puck 0 - 0 Sztorm Mosty
68. Gryf II Wejherowo 7 - 1 Kaszubia Starzyno
69. KP Gdynia AP 1 - 3 AP Gdynia D±browa
70. Cisowa Gdynia 0 - 2 GOSRiT Luzino
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GOSRiT Luzino 3 - 0 KP Gdynia AP
73. AP Gdynia D±browa 2 - 5 Gryf II Wejherowo
74. Kaszubia Starzyno 1 - 4 Zatoka Puck
75. Sztorm Mosty 3 - 0 Flota Gdynia
76. Latarnik Choczewo 1 - 0 Orkan Rumia MKS
77. GKS Linia 6 - 0 MKS Władysławowo
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. MKS Władysławowo 0 - 5 Latarnik Choczewo
80. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Sztorm Mosty
81. Flota Gdynia 0 - 0 Kaszubia Starzyno
82. Zatoka Puck 6 - 0 AP Gdynia D±browa
83. Gryf II Wejherowo 5 - 0 GOSRiT Luzino
84. KP Gdynia AP 0 - 2 Cisowa Gdynia
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Cisowa Gdynia 0 - 6 Gryf II Wejherowo
87. GOSRiT Luzino 1 - 2 Zatoka Puck
88. AP Gdynia D±browa 3 - 1 Flota Gdynia
89. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Orkan Rumia MKS
90. Sztorm Mosty 17 - 0 MKS Władysławowo
91. Latarnik Choczewo 4 - 1 GKS Linia


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE