Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 24 65 21 2 1 103 - 11
2. GOSRiT Luzino 24 55 17 4 3 113 - 39
3. FC Gowidlino 24 53 17 2 5 99 - 39
4. Lider Dębogórze 24 52 17 1 6 141 - 43
5. Jedynka Reda 24 42 13 3 8 102 - 63
6. Dragon Bojano 24 36 11 3 10 109 - 52 2 4 1 1 0 6 - 2
7. MKS Władysławowo 24 36 11 3 10 104 - 68 2 1 0 1 1 2 - 6
8. GKS Linia 24 31 10 1 13 80 - 81
9. GKS Przodkowo 24 30 9 3 12 60 - 65
10. KP Gdynia AP 24 25 8 1 15 52 - 88
11. Zatoka Puck 24 20 6 2 16 36 - 98
12. Ogniwo Sopot 24 4 1 1 22 16 - 266
13. GKS Sierakowice (*) 24 6 2 0 22 19 - 121
Ostatni komentarz dodał dziadek 16.09.2018, 12:54:16
* GKS Sierakowice wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Dębogórze 5 - 1 KP Gdynia AP 19 sierpnia 2018 - 13:00
Jedynka Reda 1 - 5 FC Gowidlino 19 września 2018 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Zatoka Puck 30 sierpnia 2018 - 16:30
GKS Linia 7 - 3 GKS Sierakowice
MKS Władysławowo 0 - 4 GOSRiT Luzino 28 sierpnia 2018 - 17:00
Dragon Bojano 24 - 0 Ogniwo Sopot 12 września 2018 - 17:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 5 - 1 Dragon Bojano 25 sierpnia 2018 - 12:00
GKS Sierakowice 1 - 4 MKS Władysławowo
Zatoka Puck 2 - 1 GKS Linia 25 sierpnia 2018 - 14:30
FC Gowidlino 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 25 sierpnia 2018 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 1 KP Gdynia AP 26 września 2018 - 17:30
GKS Przodkowo 3 - 0 Lider Dębogórze 25 sierpnia 2018 - 18:00
vo, na boisku 0:9
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 8 - 2 GKS Przodkowo 2 września 2018 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 KP Gdynia AP 2 września 2018 - 16:00
GKS Linia 2 - 5 FC Gowidlino 1 września 2018 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 2 Zatoka Puck 6 września 2018 - 17:00
Dragon Bojano 13 - 2 GKS Sierakowice
Ogniwo Sopot 0 - 16 GOSRiT Luzino 1 września 2018 - 11:00
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 8 - 2 Ogniwo Sopot
Zatoka Puck 0 - 3 Dragon Bojano 8 września 2018 - 14:00
FC Gowidlino 5 - 2 MKS Władysławowo 8 września 2018 - 11:00
KP Gdynia AP 3 - 1 GKS Linia 9 września 2018 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 9 września 2018 - 15:00
Lider Dębogórze 9 - 2 Jedynka Reda 8 września 2018 - 13:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Lider Dębogórze 15 września 2018 - 16:00
GKS Linia 5 - 1 GKS Przodkowo 15 września 2018 - 11:00
MKS Władysławowo 2 - 0 KP Gdynia AP 16 września 2018 - 11:00
Dragon Bojano 5 - 3 FC Gowidlino 16 września 2018 - 13:00
Ogniwo Sopot 1 - 1 Zatoka Puck 15 września 2018 - 11:00
GOSRiT Luzino 7 - 0 GKS Sierakowice 25 września 2018
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 1 - 6 GOSRiT Luzino 22 września 2018 - 14:00
FC Gowidlino 10 - 1 Ogniwo Sopot 22 września 2018 - 11:00
KP Gdynia AP 1 - 7 Dragon Bojano 22 września 2018 - 17:00
GKS Przodkowo 2 - 2 MKS Władysławowo 23 września 2018 - 11:00
Lider Dębogórze 5 - 3 GKS Linia 22 września 2018 - 13:00
Jedynka Reda 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2018 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 8 - 4 Jedynka Reda 29 września 2018 - 15:00
MKS Władysławowo 6 - 3 Lider Dębogórze 30 września 2018 - 11:00
Dragon Bojano 0 - 0 GKS Przodkowo 30 września 2018 - 11:00
Ogniwo Sopot 0 - 6 KP Gdynia AP 30 września 2018 - 11:00
GOSRiT Luzino 4 - 0 FC Gowidlino 29 września 2018 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 4 Zatoka Puck
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 8 - 1 GKS Sierakowice 10 października 2018
KP Gdynia AP 3 - 6 GOSRiT Luzino 7 października 2018 - 15:00
GKS Przodkowo 6 - 0 Ogniwo Sopot 7 października 2018 - 15:00
Lider Dębogórze 7 - 2 Dragon Bojano 7 października 2018 - 13:00
Jedynka Reda 5 - 5 MKS Władysławowo 6 października 2018 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 GKS Linia 6 października 2018 - 17:30
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 13 października 2018 - 14:00
Dragon Bojano 1 - 4 Jedynka Reda 14 października 2018 - 11:00
Ogniwo Sopot 0 - 28 Lider Dębogórze 14 października 2018 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 2 GKS Przodkowo 13 października 2018 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 1 KP Gdynia AP
Zatoka Puck 0 - 2 FC Gowidlino 13 października 2018 - 11:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 8 - 0 Zatoka Puck 21 października 2018 - 17:00
GKS Przodkowo 6 - 0 GKS Sierakowice
Lider Dębogórze 5 - 1 GOSRiT Luzino 21 października 2018 - 14:30
Jedynka Reda 9 - 0 Ogniwo Sopot 20 października 2018 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 1 Dragon Bojano 22 października 2018 - 19:00
GKS Linia 5 - 1 MKS Władysławowo 20 października 2018 - 13:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 1 - 3 GKS Linia 27 października 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 28 października 2018 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 3 Jedynka Reda 27 października 2018 - 12:30
GKS Sierakowice 0 - 9 Lider Dębogórze
Zatoka Puck 1 - 1 GKS Przodkowo 28 października 2018 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 1 KP Gdynia AP 27 października 2018 - 13:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 3 - 1 FC Gowidlino 4 listopada 2018 - 11:00
Lider Dębogórze 12 - 0 Zatoka Puck 3 listopada 2018 - 11:00
Jedynka Reda 8 - 1 GKS Sierakowice
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 0 GOSRiT Luzino 4 listopada 2018 - 17:30
GKS Linia 16 - 0 Ogniwo Sopot 3 listopada 2018 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 4 Dragon Bojano 4 listopada 2018 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ogniwo Sopot 0 - 11 MKS Władysławowo 10 listopada 2018 - 14:00
GOSRiT Luzino 2 - 2 GKS Linia 10 listopada 2018 - 11:00
GKS Sierakowice 0 - 16 Akademia Sportowa Pomorze
Zatoka Puck 1 - 5 Jedynka Reda 10 listopada 2018 - 11:00
FC Gowidlino 1 - 3 Lider Dębogórze 10 listopada 2018 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 1 GKS Przodkowo 10 listopada 2018 - 13:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 16 Lider Dębogórze 16 marca 2019 - 15:00
FC Gowidlino 2 - 1 Jedynka Reda 16 marca 2019 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 16 marca 2019 - 11:30
GKS Sierakowice 0 - 3 GKS Linia
GOSRiT Luzino 4 - 3 MKS Władysławowo 16 marca 2019 - 12:00
Ogniwo Sopot 1 - 16 Dragon Bojano 17 marca 2019 - 11:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 3 - 3 GOSRiT Luzino 24 marca 2019 - 16:00
MKS Władysławowo 3 - 0 GKS Sierakowice
GKS Linia 7 - 0 Zatoka Puck 25 kwietnia 2019 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 FC Gowidlino 24 marca 2019 - 09:00
KP Gdynia AP 2 - 8 Jedynka Reda 23 marca 2019 - 15:00
Lider Dębogórze 9 - 1 GKS Przodkowo 24 marca 2019 - 12:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 0 - 3 Jedynka Reda 31 marca 2019 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 30 marca 2019 - 15:00
FC Gowidlino 6 - 1 GKS Linia 30 marca 2019 - 11:00
Zatoka Puck 3 - 9 MKS Władysławowo 30 marca 2019 - 13:30
GKS Sierakowice 0 - 3 Dragon Bojano
GOSRiT Luzino 5 - 0 Ogniwo Sopot 30 marca 2019 - 11:00
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ogniwo Sopot 3 - 0 GKS Sierakowice
Dragon Bojano 2 - 3 Zatoka Puck 8 maja 2019 - 18:15
MKS Władysławowo 4 - 6 FC Gowidlino 6 kwietnia 2019 - 11:00
GKS Linia 1 - 2 KP Gdynia AP 7 kwietnia 2019 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2019 - 16:00
Jedynka Reda 0 - 7 Lider Dębogórze 7 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Dębogórze 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 14 kwietnia 2019 - 12:00
GKS Przodkowo 4 - 3 GKS Linia 14 kwietnia 2019 - 14:00
KP Gdynia AP 3 - 4 MKS Władysławowo 14 kwietnia 2019 - 15:00
FC Gowidlino 1 - 0 Dragon Bojano 13 kwietnia 2019 - 11:00
Zatoka Puck 9 - 2 Ogniwo Sopot 13 kwietnia 2019 - 14:00
GKS Sierakowice 0 - 3 GOSRiT Luzino
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 3 - 0 Zatoka Puck 27 kwietnia 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Ogniwo Sopot 2 - 17 FC Gowidlino 27 kwietnia 2019 - 11:00
Dragon Bojano 6 - 1 KP Gdynia AP 26 kwietnia 2019 - 17:00
MKS Władysławowo 6 - 3 GKS Przodkowo 28 kwietnia 2019 - 11:00
GKS Linia 1 - 6 Lider Dębogórze 27 kwietnia 2019 - 19:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Jedynka Reda 28 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 4 - 0 GKS Linia 5 maja 2019 - 14:00
Lider Dębogórze 2 - 6 MKS Władysławowo 4 maja 2019 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 6 Dragon Bojano 5 maja 2019 - 14:00
KP Gdynia AP 7 - 0 Ogniwo Sopot 4 maja 2019 - 13:00
FC Gowidlino 2 - 2 GOSRiT Luzino 15 maja 2019 - 18:00
Zatoka Puck 3 - 0 GKS Sierakowice
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 0 - 3 FC Gowidlino
GOSRiT Luzino 6 - 1 KP Gdynia AP 12 maja 2019 - 11:00
Ogniwo Sopot 0 - 5 GKS Przodkowo 12 maja 2019 - 11:00
Dragon Bojano 1 - 5 Lider Dębogórze 5 czerwca 2019 - 19:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Jedynka Reda 12 maja 2019 - 11:00
GKS Linia 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 12 maja 2019 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 MKS Władysławowo 18 maja 2019 - 16:00
Jedynka Reda 4 - 1 Dragon Bojano 18 maja 2019 - 11:00
Lider Dębogórze 3 - 0 Ogniwo Sopot 18 maja 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
GKS Przodkowo 1 - 7 GOSRiT Luzino 19 maja 2019 - 17:00
KP Gdynia AP 3 - 0 GKS Sierakowice
FC Gowidlino 8 - 2 Zatoka Puck 27 maja 2019 - 18:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 0 - 4 KP Gdynia AP 25 maja 2019 - 13:30
GKS Sierakowice 0 - 3 GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino 6 - 1 Lider Dębogórze 26 maja 2019 - 17:00
Ogniwo Sopot 2 - 20 Jedynka Reda 26 maja 2019 - 11:00
Dragon Bojano 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 25 maja 2019 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 2 GKS Linia 11 czerwca 2019 - 18:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 1 - 6 Dragon Bojano 2 czerwca 2019 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 11 - 0 Ogniwo Sopot 2 czerwca 2019 - 16:00
Jedynka Reda 2 - 4 GOSRiT Luzino 2 czerwca 2019 - 17:00
Lider Dębogórze 3 - 0 GKS Sierakowice
GKS Przodkowo 7 - 1 Zatoka Puck 2 czerwca 2019 - 14:30
KP Gdynia AP 1 - 7 FC Gowidlino 2 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 3 - 0 GKS Przodkowo 8 czerwca 2019 - 16:00
Zatoka Puck 1 - 2 Lider Dębogórze 19 czerwca 2019 - 18:00
GKS Sierakowice 0 - 3 Jedynka Reda
GOSRiT Luzino 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 9 czerwca 2019 - 17:00
Ogniwo Sopot 2 - 7 GKS Linia 8 czerwca 2019 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 2 MKS Władysławowo 8 czerwca 2019 - 13:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 27 - 0 Ogniwo Sopot 16 czerwca 2019 - 11:00
GKS Linia 1 - 12 GOSRiT Luzino 16 czerwca 2019 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 GKS Sierakowice
Jedynka Reda 3 - 0 Zatoka Puck 15 czerwca 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Lider Dębogórze 1 - 1 FC Gowidlino 16 czerwca 2019 - 13:00
GKS Przodkowo 8 - 0 KP Gdynia AP 15 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano, .