MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 24 65 21 2 1 103 - 11
2. GOSRiT Luzino 24 55 17 4 3 113 - 39
3. FC Gowidlino 24 53 17 2 5 101 - 39
4. Lider Dębogórze 24 52 17 1 6 141 - 43
5. Jedynka Reda 24 42 13 3 8 102 - 63
6. Dragon Bojano 24 36 11 3 10 109 - 52 2 4 1 1 0 6 - 2
7. MKS Władysławowo 24 36 11 3 10 104 - 68 2 1 0 1 1 2 - 6
8. GKS Linia 24 31 10 1 13 80 - 81
9. GKS Przodkowo 24 30 9 3 12 60 - 65
10. KP Gdynia AP 24 25 8 1 15 51 - 90
11. Zatoka Puck 24 20 6 2 16 36 - 97
12. Ogniwo Sopot 24 4 1 1 22 16 - 266
13. GKS Sierakowice (*) 24 6 2 0 22 19 - 121
Ostatni komentarz dodał dziadek 16.09.2018, 12:54:16
* GKS Sierakowice wycofał się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. KP Gdynia AP 1 - 16 Lider Dębogórze
3. FC Gowidlino 2 - 1 Jedynka Reda
4. Zatoka Puck 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
5. GKS Sierakowice 0 - 3 GKS Linia
6. GOSRiT Luzino 4 - 3 MKS Władysławowo
7. Ogniwo Sopot 1 - 16 Dragon Bojano
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Dragon Bojano 3 - 3 GOSRiT Luzino
10. MKS Władysławowo 3 - 0 GKS Sierakowice
11. GKS Linia 7 - 0 Zatoka Puck 24 maja 2019
12. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 FC Gowidlino
13. KP Gdynia AP 2 - 8 Jedynka Reda
14. Lider Dębogórze 9 - 1 GKS Przodkowo
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GKS Przodkowo 0 - 3 Jedynka Reda
17. KP Gdynia AP 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
18. FC Gowidlino 6 - 1 GKS Linia
19. Zatoka Puck 3 - 9 MKS Władysławowo
20. GKS Sierakowice 0 - 3 Dragon Bojano
21. GOSRiT Luzino 5 - 0 Ogniwo Sopot
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Ogniwo Sopot 3 - 0 GKS Sierakowice
24. Dragon Bojano 2 - 3 Zatoka Puck 8 maja 2019
25. MKS Władysławowo 4 - 6 FC Gowidlino
26. GKS Linia 1 - 2 KP Gdynia AP
27. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 GKS Przodkowo
28. Jedynka Reda 0 - 7 Lider Dębogórze
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Lider Dębogórze 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
31. GKS Przodkowo 4 - 3 GKS Linia
32. KP Gdynia AP 3 - 4 MKS Władysławowo
33. FC Gowidlino 1 - 0 Dragon Bojano
34. Zatoka Puck 9 - 2 Ogniwo Sopot
35. GKS Sierakowice 0 - 3 GOSRiT Luzino
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GOSRiT Luzino 3 - 0 Zatoka Puck
vo, goście nie przyjechali
38. Ogniwo Sopot 2 - 17 FC Gowidlino
39. Dragon Bojano 6 - 1 KP Gdynia AP
40. MKS Władysławowo 6 - 3 GKS Przodkowo
41. GKS Linia 1 - 6 Lider Dębogórze
42. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Jedynka Reda
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Jedynka Reda 4 - 0 GKS Linia
45. Lider Dębogórze 2 - 6 MKS Władysławowo
46. GKS Przodkowo 1 - 6 Dragon Bojano 5 maja 2019 - 14:00
47. KP Gdynia AP 7 - 0 Ogniwo Sopot
48. FC Gowidlino 2 - 2 GOSRiT Luzino 15 maja 2019
49. Zatoka Puck 3 - 0 GKS Sierakowice
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS Sierakowice 0 - 3 FC Gowidlino
52. GOSRiT Luzino 6 - 1 KP Gdynia AP
53. Ogniwo Sopot 0 - 5 GKS Przodkowo
54. Dragon Bojano 1 - 5 Lider Dębogórze 5 czerwca 2019 - 19:00
55. MKS Władysławowo 2 - 0 Jedynka Reda
56. GKS Linia 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 MKS Władysławowo
59. Jedynka Reda 4 - 1 Dragon Bojano
60. Lider Dębogórze 3 - 0 Ogniwo Sopot 18 maja 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
61. GKS Przodkowo 1 - 7 GOSRiT Luzino
62. KP Gdynia AP 3 - 0 GKS Sierakowice
63. FC Gowidlino 8 - 2 Zatoka Puck 27 maja 2019 - 18:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Zatoka Puck 0 - 3 KP Gdynia AP
66. GKS Sierakowice 0 - 3 GKS Przodkowo
67. GOSRiT Luzino 6 - 1 Lider Dębogórze
68. Ogniwo Sopot 2 - 20 Jedynka Reda
69. Dragon Bojano 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
70. MKS Władysławowo 1 - 2 GKS Linia 11 czerwca 2019
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GKS Linia 1 - 6 Dragon Bojano
73. Akademia Sportowa Pomorze 11 - 0 Ogniwo Sopot
74. Jedynka Reda 2 - 4 GOSRiT Luzino
75. Lider Dębogórze 3 - 0 GKS Sierakowice
76. GKS Przodkowo 7 - 1 Zatoka Puck
77. KP Gdynia AP 1 - 9 FC Gowidlino
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. FC Gowidlino 3 - 0 GKS Przodkowo
80. Zatoka Puck 1 - 2 Lider Dębogórze
81. GKS Sierakowice 0 - 3 Jedynka Reda
82. GOSRiT Luzino 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
83. Ogniwo Sopot 2 - 7 GKS Linia
84. Dragon Bojano 2 - 2 MKS Władysławowo
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. MKS Władysławowo 27 - 0 Ogniwo Sopot
87. GKS Linia 1 - 12 GOSRiT Luzino
88. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 GKS Sierakowice
89. Jedynka Reda 3 - 0 Zatoka Puck
vo, goście nie przyjechali
90. Lider Dębogórze 1 - 1 FC Gowidlino
91. GKS Przodkowo 8 - 0 KP Gdynia AP


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE