PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 17 39 12 3 2 92 - 21
2. Lew Lębork 17 37 12 1 4 88 - 24
3. Sztorm II Gdańsk 16 35 11 2 3 73 - 18
4. GKS Żukowo 16 34 11 1 4 58 - 24
5. Jastrz±b Malbork 16 33 10 3 3 57 - 32
6. Akademia Piłkarska II LG 17 32 9 5 3 66 - 26
7. Stal Jezierzyce 17 21 6 3 8 33 - 44
8. Pogoń II Tczew 16 20 5 5 6 41 - 47 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Chojniczanka Chojnice 17 20 6 2 9 40 - 43 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Olimpia Czersk 17 17 5 2 10 31 - 73
11. Zenit Łęczyce 17 12 4 0 13 34 - 64
12. Potok Pszczółki 16 7 2 1 13 18 - 74
13. Canicuła Bytów 17 3 1 0 16 9 - 150




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Akademia Piłkarska II LG 2 - 2 Pogoń II Tczew 24 marca 2019 - 15:00
3. Jastrz±b Malbork 3 - 0 Stal Jezierzyce 23 marca 2019 - 12:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
4. Canicuła Bytów 0 - 3 Zenit Łęczyce 24 marca 2019 - 13:15
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
5. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Olimpia Czersk 24 marca 2019 - 11:00
6. GKS Żukowo 4 - 6 Lew Lębork 24 marca 2019 - 11:00
7. Potok Pszczółki 1 - 6 GOSRiT Luzino 24 marca 2019 - 16:30
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT Luzino 5 - 1 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 13:00
10. Lew Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 11:00
11. Olimpia Czersk 2 - 0 Canicuła Bytów 31 marca 2019 - 14:00
12. Zenit Łęczyce 2 - 3 Stal Jezierzyce 31 marca 2019 - 12:00
13. Jastrz±b Malbork 1 - 1 Akademia Piłkarska II LG 30 marca 2019 - 10:00
14. Pogoń II Tczew 0 - 0 Sztorm II Gdańsk 30 marca 2019 - 12:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Sztorm II Gdańsk 1 - 0 Jastrz±b Malbork 6 kwietnia 2019 - 15:00
17. Akademia Piłkarska II LG 5 - 0 Zenit Łęczyce 7 kwietnia 2019 - 17:00
18. Stal Jezierzyce 2 - 2 Olimpia Czersk 7 kwietnia 2019 - 11:00
19. Canicuła Bytów 0 - 8 Lew Lębork 7 kwietnia 2019 - 13:15
vo, zdekompletowanie składu
20. Chojniczanka Chojnice 2 - 7 GOSRiT Luzino 6 kwietnia 2019 - 11:00
21. GKS Żukowo 3 - 1 Potok Pszczółki 7 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Potok Pszczółki 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
24. GOSRiT Luzino 15 - 0 Canicuła Bytów 14 kwietnia 2019 - 13:00
25. Lew Lębork 6 - 0 Stal Jezierzyce 14 kwietnia 2019 - 11:00
26. Olimpia Czersk 0 - 4 Akademia Piłkarska II LG 13 kwietnia 2019 - 11:00
27. Zenit Łęczyce 1 - 10 Sztorm II Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 12:00
28. Jastrz±b Malbork 1 - 1 Pogoń II Tczew 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Pogoń II Tczew 3 - 0 Zenit Łęczyce 17 kwietnia 2019 - 16:00
vo
31. Sztorm II Gdańsk 16 - 0 Olimpia Czersk 19 kwietnia 2019 - 19:00
32. Akademia Piłkarska II LG 4 - 0 Lew Lębork 17 kwietnia 2019 - 17:30
33. Stal Jezierzyce 1 - 1 GOSRiT Luzino 17 kwietnia 2019 - 18:00
34. Canicuła Bytów 0 - 5 Potok Pszczółki 17 kwietnia 2019 - 17:00
35. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 GKS Żukowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Jastrz±b Malbork,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Żukowo - Canicuła Bytów 28 kwietnia 2019 - 15:00
38. Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce 27 kwietnia 2019 - 11:00
39. GOSRiT Luzino - Akademia Piłkarska II LG 25 kwietnia 2019 - 17:30
40. Lew Lębork - Sztorm II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 13:00
41. Olimpia Czersk - Pogoń II Tczew 28 kwietnia 2019 - 18:00
42. Zenit Łęczyce - Jastrz±b Malbork 28 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Jastrz±b Malbork - Olimpia Czersk 4 maja 2019 - 15:00
45. Pogoń II Tczew - Lew Lębork 4 maja 2019 - 14:00
46. Sztorm II Gdańsk - GOSRiT Luzino 4 maja 2019 - 11:00
47. Akademia Piłkarska II LG - Potok Pszczółki 4 maja 2019 - 17:00
48. Stal Jezierzyce - GKS Żukowo 5 maja 2019 - 15:00
49. Canicuła Bytów - Chojniczanka Chojnice 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Chojniczanka Chojnice - Stal Jezierzyce 12 maja 2019 - 11:00
52. GKS Żukowo - Akademia Piłkarska II LG 12 maja 2019 - 11:00
53. Potok Pszczółki - Sztorm II Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
54. GOSRiT Luzino - Pogoń II Tczew 12 maja 2019 - 13:00
55. Lew Lębork - Jastrz±b Malbork 12 maja 2019 - 11:00
56. Olimpia Czersk - Zenit Łęczyce 12 maja 2019 - 18:00
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Zenit Łęczyce - Lew Lębork 19 maja 2019 - 12:00
59. Jastrz±b Malbork - GOSRiT Luzino 18 maja 2019 - 17:00
60. Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki 19 maja 2019 - 11:00
61. Sztorm II Gdańsk - GKS Żukowo 18 maja 2019
62. Akademia Piłkarska II LG - Chojniczanka Chojnice 19 maja 2019 - 13:00
63. Stal Jezierzyce - Canicuła Bytów 19 maja 2019 - 15:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Canicuła Bytów - Akademia Piłkarska II LG 26 maja 2019 - 13:00
66. Chojniczanka Chojnice - Sztorm II Gdańsk 26 maja 2019 - 19:00
67. GKS Żukowo - Pogoń II Tczew 26 maja 2019 - 11:00
68. Potok Pszczółki - Jastrz±b Malbork 25 maja 2019
69. GOSRiT Luzino - Zenit Łęczyce 26 maja 2019 - 13:00
70. Lew Lębork - Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Olimpia Czersk - GOSRiT Luzino 2 czerwca 2019 - 15:00
73. Zenit Łęczyce - Potok Pszczółki 2 czerwca 2019 - 12:00
74. Jastrz±b Malbork - GKS Żukowo 1 czerwca 2019 - 17:00
75. Pogoń II Tczew - Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2019 - 11:00
76. Sztorm II Gdańsk - Canicuła Bytów 1 czerwca 2019
77. Akademia Piłkarska II LG - Stal Jezierzyce 2 czerwca 2019 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Stal Jezierzyce - Sztorm II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
80. Canicuła Bytów - Pogoń II Tczew 9 czerwca 2019 - 13:00
81. Chojniczanka Chojnice - Jastrz±b Malbork 9 czerwca 2019 - 11:00
82. GKS Żukowo - Zenit Łęczyce 9 czerwca 2019 - 11:00
83. Potok Pszczółki - Olimpia Czersk 8 czerwca 2019
84. GOSRiT Luzino - Lew Lębork 9 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Lew Lębork - Potok Pszczółki 15 czerwca 2019 - 15:00
87. Olimpia Czersk - GKS Żukowo 15 czerwca 2019 - 15:00
88. Zenit Łęczyce - Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2019 - 15:00
89. Jastrz±b Malbork - Canicuła Bytów 15 czerwca 2019 - 15:00
90. Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce 15 czerwca 2019 - 15:00
91. Sztorm II Gdańsk - Akademia Piłkarska II LG 15 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE