MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 24 65 21 2 1 138 - 25
2. Gryf Wejherowo 24 44 13 5 6 60 - 40 2 3 1 0 1 8 - 2
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 44 14 2 8 79 - 73 2 3 1 0 1 2 - 8
4. Lechia Gdańsk 24 43 13 4 7 87 - 49 2 4 1 1 0 3 - 1
5. Chojniczanka Chojnice 24 43 13 4 7 64 - 29 2 1 0 1 1 1 - 3
6. Arka Gdynia SI 24 38 12 2 10 85 - 48
7. Gedania Gdańsk 24 36 12 0 12 71 - 60
8. Bałtyk Gdynia AP 24 33 10 3 11 63 - 65
9. Gryf Słupsk KS 24 31 10 1 13 43 - 55
10. Cartusia Kartuzy 24 30 9 3 12 66 - 91
11. Gryf Tczew MKS 24 19 6 1 17 30 - 100
12. Sparta Gdańsk 24 16 5 1 18 37 - 121
13. AP Gdynia D±browa 24 11 3 2 19 47 - 114




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Bałtyk Gdynia AP 4 - 1 Sparta Gdańsk
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 5 Lechia Gdańsk
4. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Gryf Słupsk KS 20 marca 2019
5. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jaguar Gdańsk
6. Gryf Tczew MKS 1 - 5 Gryf Wejherowo
7. AP Gdynia D±browa 3 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. AP Gdynia D±browa 3 - 1 Arka Gdynia SI 28 marca 2019
9. Gedania Gdańsk 0 - 2 Gryf Tczew MKS
10. Gryf Wejherowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
11. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Cartusia Kartuzy
12. Gryf Słupsk KS 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
13. Lechia Gdańsk 7 - 1 Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Arka Gdynia SI 14 - 1 Sparta Gdańsk
17. Bałtyk Gdynia AP 0 - 1 Gryf Słupsk KS
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Jaguar Gdańsk
19. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Gryf Wejherowo
20. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk
21. Gryf Tczew MKS 4 - 3 AP Gdynia D±browa
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Arka Gdynia SI
23. AP Gdynia D±browa 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
24. Gedania Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy
25. Gryf Wejherowo 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
26. Jaguar Gdańsk 6 - 3 Bałtyk Gdynia AP
28. Lechia Gdańsk 3 - 1 Sparta Gdańsk
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Arka Gdynia SI 0 - 4 Lechia Gdańsk
30. Sparta Gdańsk 2 - 1 Gryf Słupsk KS
32. Bałtyk Gdynia AP 3 - 4 Gryf Wejherowo
33. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk
34. Cartusia Kartuzy 5 - 3 AP Gdynia D±browa
35. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Tczew MKS
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Arka Gdynia SI
37. Gryf Tczew MKS 0 - 10 Cartusia Kartuzy
38. AP Gdynia D±browa 3 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
39. Gedania Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP
41. Jaguar Gdańsk 11 - 1 Sparta Gdańsk
42. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Lechia Gdańsk
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf Słupsk KS
44. Lechia Gdańsk 3 - 4 Jaguar Gdańsk 29 maja 2019
45. Sparta Gdańsk 3 - 4 Gryf Wejherowo
47. Bałtyk Gdynia AP 5 - 4 AP Gdynia D±browa
48. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Gryf Tczew MKS
49. Cartusia Kartuzy 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 maja 2019
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Cartusia Kartuzy 5 - 3 Arka Gdynia SI
51. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
52. Gryf Tczew MKS 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP
54. Gedania Gdańsk 9 - 0 Sparta Gdańsk
55. Gryf Wejherowo 0 - 0 Lechia Gdańsk
56. Jaguar Gdańsk 9 - 0 Gryf Słupsk KS
Pauza: AP Gdynia D±browa,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Arka Gdynia SI 0 - 1 Jaguar Gdańsk
58. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gryf Wejherowo
59. Lechia Gdańsk 8 - 1 Gedania Gdańsk
60. Sparta Gdańsk 5 - 5 AP Gdynia D±browa
62. Bałtyk Gdynia AP 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
63. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 2 Cartusia Kartuzy
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 6 Arka Gdynia SI
65. Cartusia Kartuzy 3 - 5 Bałtyk Gdynia AP
67. Sparta Gdańsk 2 - 3 Gryf Tczew MKS
68. AP Gdynia D±browa 1 - 2 Lechia Gdańsk 12 czerwca 2019
69. Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf Słupsk KS
70. Gryf Wejherowo 0 - 0 Jaguar Gdańsk
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Wejherowo 1 - 1 Arka Gdynia SI
72. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk
73. Gryf Słupsk KS 5 - 1 AP Gdynia D±browa 5 czerwca 2019
74. Lechia Gdańsk 16 - 1 Gryf Tczew MKS
75. Sparta Gdańsk 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
77. Bałtyk Gdynia AP 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk Gdynia AP 1 - 0 Arka Gdynia SI
80. Cartusia Kartuzy 10 - 1 Sparta Gdańsk
81. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Lechia Gdańsk
82. Gryf Tczew MKS 1 - 4 Gryf Słupsk KS
83. AP Gdynia D±browa 1 - 4 Jaguar Gdańsk
84. Gedania Gdańsk 6 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka Gdynia SI 11 - 2 Gedania Gdańsk
86. Gryf Wejherowo 4 - 1 AP Gdynia D±browa
87. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Gryf Tczew MKS
88. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
89. Lechia Gdańsk 9 - 2 Cartusia Kartuzy
90. Sparta Gdańsk 3 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE