MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Solar Władysławowo 22 62 20 2 0 117 - 29
2. Wicher Wierzchucino 22 51 16 3 3 77 - 33
3. KKS Koleczkowo 22 47 15 2 5 83 - 39
4. Stolem II Gniewino 22 44 14 2 6 68 - 43
5. Norda Karwia 22 32 10 2 10 56 - 61
6. Huragan Smolno 22 31 9 4 9 48 - 44
7. Sokół Strzelno 22 23 7 2 13 55 - 71
8. Puma Darżlubie 22 22 6 4 12 40 - 51
9. Ajax Leśniewo 22 20 6 2 14 42 - 74 2 6 2 0 0 6 - 1
10. GKS Linia 22 20 6 2 14 40 - 75 2 0 0 0 2 1 - 6
11. Relaks Mechowo 22 19 6 1 15 46 - 92
12. Arka Prusewo 22 12 4 0 18 23 - 83
Ostatni komentarz dodał Mariusz1980 02.06.2019, 13:49:38




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Ajax Leśniewo 1 - 4 Wicher Wierzchucino 31 marca 2019 - 11:00
2. Arka Prusewo 0 - 3 Norda Karwia 31 marca 2019 - 15:00
vo, na boisku 1:2
3. Huragan Smolno 2 - 0 Sokół Strzelno 31 marca 2019 - 15:00
4. KKS Koleczkowo 7 - 0 Relaks Mechowo 30 marca 2019 - 15:00
5. Solar Władysławowo 1 - 0 Puma Darżlubie 30 marca 2019 - 15:30
6. GKS Linia 2 - 2 Stolem II Gniewino 30 marca 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. GKS Linia 1 - 4 Ajax Leśniewo 7 kwietnia 2019 - 13:30
8. Stolem II Gniewino 0 - 2 Solar Władysławowo 20 kwietnia 2019 - 11:00
9. Puma Darżlubie 2 - 3 KKS Koleczkowo 7 kwietnia 2019 - 13:00
10. Relaks Mechowo 2 - 1 Huragan Smolno 7 kwietnia 2019 - 13:00
11. Sokół Strzelno 6 - 1 Arka Prusewo 7 kwietnia 2019 - 12:00
12. Norda Karwia 4 - 4 Wicher Wierzchucino 6 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
13. Ajax Leśniewo 0 - 2 Norda Karwia 14 kwietnia 2019 - 11:00
14. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Sokół Strzelno 14 kwietnia 2019 - 13:00
15. Arka Prusewo 2 - 1 Relaks Mechowo 14 kwietnia 2019 - 13:00
16. Huragan Smolno 0 - 2 Puma Darżlubie 14 kwietnia 2019 - 11:00
17. KKS Koleczkowo 5 - 1 Stolem II Gniewino 14 kwietnia 2019 - 11:00
18. Solar Władysławowo 8 - 0 GKS Linia 13 kwietnia 2019 - 14:30
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Solar Władysławowo 4 - 3 Ajax Leśniewo 17 kwietnia 2019 - 19:00
20. GKS Linia 0 - 3 KKS Koleczkowo 17 kwietnia 2019 - 19:00
21. Stolem II Gniewino 4 - 1 Huragan Smolno 17 kwietnia 2019 - 17:00
22. Puma Darżlubie 2 - 0 Arka Prusewo 24 kwietnia 2019 - 18:30
23. Relaks Mechowo 3 - 4 Wicher Wierzchucino 20 kwietnia 2019 - 15:00
24. Sokół Strzelno 0 - 2 Norda Karwia 15 maja 2019 - 18:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Ajax Leśniewo 1 - 4 Sokół Strzelno 28 kwietnia 2019 - 11:00
26. Norda Karwia 3 - 5 Relaks Mechowo 27 kwietnia 2019 - 17:00
27. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Puma Darżlubie 28 kwietnia 2019 - 11:00
28. Arka Prusewo 0 - 3 Stolem II Gniewino 27 kwietnia 2019 - 18:00
29. Huragan Smolno 4 - 1 GKS Linia 28 kwietnia 2019 - 11:00
30. KKS Koleczkowo 3 - 4 Solar Władysławowo 27 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
31. KKS Koleczkowo 1 - 2 Ajax Leśniewo 4 maja 2019 - 11:00
32. Solar Władysławowo 4 - 1 Huragan Smolno 5 maja 2019 - 11:00
33. GKS Linia 1 - 0 Arka Prusewo 22 maja 2019 - 19:00
34. Stolem II Gniewino 1 - 1 Wicher Wierzchucino 1 maja 2019 - 12:00
35. Puma Darżlubie 2 - 3 Norda Karwia 5 maja 2019 - 13:00
36. Relaks Mechowo 4 - 3 Sokół Strzelno 5 maja 2019 - 13:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Ajax Leśniewo 6 - 1 Relaks Mechowo 12 maja 2019 - 11:00
38. Sokół Strzelno 1 - 0 Puma Darżlubie 12 maja 2019 - 15:30
39. Norda Karwia 5 - 1 Stolem II Gniewino 11 maja 2019 - 17:00
40. Wicher Wierzchucino 11 - 1 GKS Linia 12 maja 2019 - 11:00
41. Arka Prusewo 0 - 10 Solar Władysławowo 12 maja 2019 - 15:00
42. Huragan Smolno 4 - 0 KKS Koleczkowo 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Huragan Smolno 6 - 1 Ajax Leśniewo 19 maja 2019 - 11:00
44. KKS Koleczkowo 3 - 2 Arka Prusewo 18 maja 2019 - 15:00
45. Solar Władysławowo 2 - 2 Wicher Wierzchucino 19 maja 2019 - 11:00
46. GKS Linia 4 - 1 Norda Karwia 29 maja 2019 - 19:00
47. Stolem II Gniewino 2 - 3 Sokół Strzelno 19 maja 2019 - 13:00
48. Puma Darżlubie 4 - 3 Relaks Mechowo 19 maja 2019 - 13:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
49. Ajax Leśniewo 0 - 4 Puma Darżlubie 26 maja 2019 - 11:00
50. Relaks Mechowo 1 - 6 Stolem II Gniewino 26 maja 2019 - 13:00
51. Sokół Strzelno 3 - 4 GKS Linia 26 maja 2019 - 12:00
52. Norda Karwia 5 - 6 Solar Władysławowo 25 maja 2019 - 17:00
53. Wicher Wierzchucino 1 - 3 KKS Koleczkowo 26 maja 2019 - 11:00
54. Arka Prusewo 1 - 3 Huragan Smolno 25 maja 2019 - 18:30
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Arka Prusewo 2 - 8 Ajax Leśniewo 1 czerwca 2019 - 18:30
56. Huragan Smolno 1 - 2 Wicher Wierzchucino 2 czerwca 2019 - 11:00
57. KKS Koleczkowo 3 - 0 Norda Karwia 2 czerwca 2019 - 16:00
58. Solar Władysławowo 5 - 1 Sokół Strzelno 2 czerwca 2019 - 11:00
59. GKS Linia 2 - 0 Relaks Mechowo 2 czerwca 2019 - 13:30
60. Stolem II Gniewino 5 - 1 Puma Darżlubie 2 czerwca 2019 - 19:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Ajax Leśniewo 1 - 3 Stolem II Gniewino 9 czerwca 2019 - 13:00
62. Puma Darżlubie 5 - 3 GKS Linia 9 czerwca 2019 - 13:00
63. Relaks Mechowo 2 - 4 Solar Władysławowo 9 czerwca 2019 - 13:00
64. Sokół Strzelno 1 - 4 KKS Koleczkowo 9 czerwca 2019 - 13:00
65. Norda Karwia 1 - 0 Huragan Smolno 9 czerwca 2019 - 13:00
66. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Arka Prusewo 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE