MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Mokry Dwór 25 57 18 3 4 69 - 28
2. GLKS Różyny 24 52 16 4 4 71 - 33
3. KS M¶ciszewice 24 49 15 4 5 68 - 32
4. Wisła Długie Pole 24 47 15 2 7 53 - 42
5. GTS Goszyn 24 44 13 5 6 62 - 31 2 6 2 0 0 3 - 0
6. Amator Kiełpino 25 44 14 2 9 53 - 44 2 0 0 0 2 0 - 3
7. Orzeł Straszyn 24 39 12 3 9 45 - 36
8. Osiczanka Osice 24 36 11 3 10 49 - 46
9. KS Sulmin 24 33 9 6 9 53 - 52
10. Gryf Goręczyno 24 29 9 2 13 47 - 46
11. GKS II Kolbudy 24 28 8 4 12 59 - 84
12. GKS Tr±bki Wielkie 25 19 5 4 16 29 - 62
13. Sokół Ełganowo 25 18 5 3 17 25 - 58 2 4 1 1 0 2 - 1
14. GKS II Sierakowice 24 18 4 6 14 32 - 55 2 1 0 1 1 1 - 2
15. GKS Żukowo 24 7 2 1 21 26 - 92
Ostatni komentarz dodał superpro 19.05.2019, 15:05:01




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
2. Amator Kiełpino 4 - 2 GKS II Kolbudy 9 marca 2019 - 15:00
3. Sokół Ełganowo 2 - 1 GKS II Sierakowice 10 marca 2019 - 14:00
4. Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Straszyn 10 marca 2019 - 15:00
5. GKS Żukowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 10 marca 2019 - 11:00
6. GLKS Różyny 3 - 3 KS M¶ciszewice 10 marca 2019 - 13:00
7. KS Sulmin 3 - 1 GKS Tr±bki Wielkie 10 marca 2019 - 12:00
8. GTS Goszyn 1 - 2 GTS Mokry Dwór 9 marca 2019 - 15:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
10. GTS Mokry Dwór 4 - 0 KS Sulmin 17 marca 2019 - 11:00
11. GKS Tr±bki Wielkie 0 - 2 GLKS Różyny 17 marca 2019 - 12:00
12. KS M¶ciszewice 4 - 0 GKS Żukowo 17 marca 2019 - 13:00
13. Wisła Długie Pole 4 - 1 Osiczanka Osice 16 marca 2019 - 15:00
14. Orzeł Straszyn 1 - 0 Sokół Ełganowo 17 marca 2019 - 12:00
15. GKS II Sierakowice 3 - 5 Amator Kiełpino 17 marca 2019 - 15:30
16. GKS II Kolbudy 4 - 3 Gryf Goręczyno 10 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
18. Gryf Goręczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 23 marca 2019 - 15:00
19. Amator Kiełpino 1 - 0 Orzeł Straszyn 23 marca 2019 - 16:00
20. Sokół Ełganowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 24 marca 2019 - 14:00
21. Osiczanka Osice 2 - 1 KS M¶ciszewice 24 marca 2019 - 15:00
22. GKS Żukowo 3 - 0 GKS Tr±bki Wielkie 24 marca 2019 - 14:30
23. GLKS Różyny 1 - 1 GTS Mokry Dwór 23 marca 2019 - 15:00
24. KS Sulmin 1 - 1 GTS Goszyn 24 marca 2019 - 12:00
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
26. GTS Goszyn 2 - 2 GLKS Różyny 30 marca 2019 - 16:00
27. GTS Mokry Dwór 4 - 1 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 11:00
28. GKS Tr±bki Wielkie 1 - 3 Osiczanka Osice 31 marca 2019 - 12:00
29. KS M¶ciszewice 2 - 1 Sokół Ełganowo 31 marca 2019 - 13:00
30. Wisła Długie Pole 0 - 2 Amator Kiełpino 30 marca 2019 - 16:00
31. Orzeł Straszyn 2 - 1 Gryf Goręczyno 31 marca 2019 - 12:00
32. GKS II Sierakowice 6 - 3 GKS II Kolbudy 31 marca 2019 - 14:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
34. GKS II Kolbudy 1 - 4 Orzeł Straszyn 7 kwietnia 2019 - 14:00
35. Gryf Goręczyno 1 - 3 Wisła Długie Pole 6 kwietnia 2019 - 16:00
36. Amator Kiełpino 0 - 4 KS M¶ciszewice 6 kwietnia 2019 - 16:00
37. Sokół Ełganowo 0 - 2 GKS Tr±bki Wielkie 7 kwietnia 2019 - 14:00
38. Osiczanka Osice 1 - 0 GTS Mokry Dwór 6 kwietnia 2019 - 14:00
39. GKS Żukowo 0 - 6 GTS Goszyn 7 kwietnia 2019 - 14:30
40. GLKS Różyny 2 - 2 KS Sulmin 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
42. KS Sulmin 6 - 0 GKS Żukowo 13 kwietnia 2019 - 16:00
43. GTS Goszyn 3 - 4 Osiczanka Osice 13 kwietnia 2019 - 16:00
44. GTS Mokry Dwór 7 - 1 Sokół Ełganowo 14 kwietnia 2019 - 11:00
45. GKS Tr±bki Wielkie 0 - 3 Amator Kiełpino 14 kwietnia 2019 - 12:00
46. KS M¶ciszewice 3 - 1 Gryf Goręczyno 14 kwietnia 2019 - 13:00
47. Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS II Kolbudy 13 kwietnia 2019 - 16:00
48. Orzeł Straszyn 3 - 1 GKS II Sierakowice 14 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. GKS II Sierakowice 1 - 2 Wisła Długie Pole 20 kwietnia 2019 - 16:30
51. GKS II Kolbudy 1 - 2 KS M¶ciszewice 17 kwietnia 2019 - 17:00
52. Gryf Goręczyno 3 - 1 GKS Tr±bki Wielkie 17 kwietnia 2019 - 17:00
53. Amator Kiełpino 0 - 1 GTS Mokry Dwór 17 kwietnia 2019 - 17:45
54. Sokół Ełganowo 1 - 0 GTS Goszyn 17 kwietnia 2019 - 17:30
55. Osiczanka Osice 3 - 2 KS Sulmin 17 kwietnia 2019 - 18:00
56. GKS Żukowo 1 - 2 GLKS Różyny 17 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
58. GLKS Różyny 4 - 2 Osiczanka Osice 27 kwietnia 2019 - 16:00
59. KS Sulmin 1 - 0 Sokół Ełganowo 27 kwietnia 2019 - 16:30
60. GTS Goszyn 1 - 0 Amator Kiełpino 28 kwietnia 2019 - 18:00
61. GTS Mokry Dwór 3 - 1 Gryf Goręczyno 28 kwietnia 2019 - 11:00
62. GKS Tr±bki Wielkie 2 - 5 GKS II Kolbudy 28 kwietnia 2019 - 12:00
63. KS M¶ciszewice 4 - 0 GKS II Sierakowice 27 kwietnia 2019 - 15:00
64. Wisła Długie Pole 1 - 2 Orzeł Straszyn 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
66. Orzeł Straszyn 2 - 2 KS M¶ciszewice 5 maja 2019 - 12:00
67. GKS II Sierakowice 2 - 0 GKS Tr±bki Wielkie 5 maja 2019 - 14:00
68. GKS II Kolbudy 0 - 4 GTS Mokry Dwór 5 maja 2019 - 14:00
69. Gryf Goręczyno 0 - 0 GTS Goszyn 4 maja 2019 - 16:00
70. Amator Kiełpino 4 - 3 KS Sulmin 5 maja 2019 - 15:00
71. Sokół Ełganowo 0 - 2 GLKS Różyny 5 maja 2019 - 14:00
72. Osiczanka Osice 6 - 1 GKS Żukowo 5 maja 2019 - 14:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
74. GKS Żukowo 4 - 2 Sokół Ełganowo 11 maja 2019 - 17:00
75. GLKS Różyny 5 - 3 Amator Kiełpino 11 maja 2019 - 16:00
76. KS Sulmin 2 - 0 Gryf Goręczyno 11 maja 2019 - 16:30
77. GTS Goszyn 1 - 2 GKS II Kolbudy 11 maja 2019 - 16:00
78. GTS Mokry Dwór 1 - 1 GKS II Sierakowice 12 maja 2019 - 11:00
79. GKS Tr±bki Wielkie 0 - 2 Orzeł Straszyn 12 maja 2019 - 14:00
80. KS M¶ciszewice 4 - 1 Wisła Długie Pole 11 maja 2019 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
82. Wisła Długie Pole 10 - 1 GKS Tr±bki Wielkie 18 maja 2019 - 16:00
83. Orzeł Straszyn 2 - 1 GTS Mokry Dwór 19 maja 2019 - 12:00
84. GKS II Sierakowice 1 - 1 GTS Goszyn 18 maja 2019 - 17:00
85. GKS II Kolbudy 4 - 4 KS Sulmin 19 maja 2019 - 14:00
86. Gryf Goręczyno 0 - 1 GLKS Różyny 18 maja 2019 - 16:00
87. Amator Kiełpino 2 - 1 GKS Żukowo 18 maja 2019 - 16:00
88. Sokół Ełganowo 1 - 3 Osiczanka Osice 19 maja 2019 - 15:00
Pauza: KS M¶ciszewice,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Osiczanka Osice - Amator Kiełpino 26 maja 2019 - 14:00
91. GKS Żukowo - Gryf Goręczyno 26 maja 2019 - 14:30
92. GLKS Różyny - GKS II Kolbudy 25 maja 2019 - 16:00
93. KS Sulmin - GKS II Sierakowice 25 maja 2019 - 16:30
94. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn 25 maja 2019 - 16:00
95. GTS Mokry Dwór - Wisła Długie Pole 25 maja 2019 - 17:00
96. GKS Tr±bki Wielkie - KS M¶ciszewice 26 maja 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. KS M¶ciszewice - GTS Mokry Dwór 1 czerwca 2019 - 14:00
99. Wisła Długie Pole - GTS Goszyn 1 czerwca 2019 - 16:00
100. Orzeł Straszyn - KS Sulmin 2 czerwca 2019 - 12:00
101. GKS II Sierakowice - GLKS Różyny 2 czerwca 2019 - 16:00
102. GKS II Kolbudy - GKS Żukowo 1 czerwca 2019 - 17:00
103. Gryf Goręczyno - Osiczanka Osice 1 czerwca 2019 - 16:00
104. Amator Kiełpino - Sokół Ełganowo 1 czerwca 2019 - 16:30
Pauza: GKS Tr±bki Wielkie,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Sokół Ełganowo - Gryf Goręczyno 9 czerwca 2019 - 15:00
107. Osiczanka Osice - GKS II Kolbudy 9 czerwca 2019 - 16:30
108. GKS Żukowo - GKS II Sierakowice 9 czerwca 2019 - 14:30
109. GLKS Różyny - Orzeł Straszyn 8 czerwca 2019 - 16:00
110. KS Sulmin - Wisła Długie Pole 8 czerwca 2019 - 16:30
111. GTS Goszyn - KS M¶ciszewice 8 czerwca 2019 - 16:00
112. GTS Mokry Dwór - GKS Tr±bki Wielkie 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GKS Tr±bki Wielkie - GTS Goszyn 15 czerwca 2019 - 15:00
115. KS M¶ciszewice - KS Sulmin 15 czerwca 2019 - 15:00
116. Wisła Długie Pole - GLKS Różyny 15 czerwca 2019 - 15:00
117. Orzeł Straszyn - GKS Żukowo 15 czerwca 2019 - 15:00
118. GKS II Sierakowice - Osiczanka Osice 16 czerwca 2019 - 14:00
119. GKS II Kolbudy - Sokół Ełganowo 15 czerwca 2019 - 15:00
120. Gryf Goręczyno - Amator Kiełpino 15 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE