MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 29 64 20 4 5 89 - 38
2. Cartusia Kartuzy 29 61 19 4 6 64 - 35
3. Wietcisa Skarszewy 29 55 17 4 8 80 - 47
4. Orlęta Reda 29 54 16 6 7 65 - 54
5. Potok Pszczółki 29 52 16 4 9 70 - 47
6. Sztorm Mosty 29 49 16 1 12 61 - 54
7. Czarni Pruszcz Gdański 29 45 13 6 10 48 - 50
8. Bałtyk II Gdynia 29 39 12 3 14 82 - 69 2 3 1 0 1 6 - 5
9. Sporting Leźno 29 39 12 3 14 46 - 59 2 3 1 0 1 5 - 6
10. Zenit Łęczyce 29 38 9 11 9 53 - 56
11. GKS Sierakowice 30 36 8 12 10 45 - 48
12. Orzeł Trąbki Wielkie 29 35 10 5 14 49 - 54
13. Portowiec Gdańsk 29 33 9 6 14 49 - 67
14. Gedania II Gdańsk 29 20 5 5 19 39 - 72
15. Polonia Gdańsk 29 18 4 6 19 36 - 75 2 3 1 0 1 4 - 2
16. KS Kamienica Królewska (*) 30 18 4 6 20 23 - 74 2 3 1 0 1 2 - 4
Ostatni komentarz dodał GromTrutnowy 18.06.2019, 15:45:31
* KS Kamienica Królewska wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Sporting Leźno 16 marca 2019 - 11:00
2. Sztorm Mosty 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2019 - 12:00
3. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Portowiec Gdańsk 16 marca 2019 - 15:00
4. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Zenit Łęczyce 16 marca 2019 - 19:30
5. Gedania II Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
6. GKS Sierakowice 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 marca 2019 - 14:00
7. Polonia Gdańsk 3 - 4 Potok Pszczółki 16 marca 2019 - 18:00
8. Orlęta Reda 1 - 1 MKS Władysławowo 17 marca 2019 - 12:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
9. Orlęta Reda 1 - 3 Cartusia Kartuzy 24 marca 2019 - 13:00
10. MKS Władysławowo 6 - 2 Polonia Gdańsk 23 marca 2019 - 14:00
11. Potok Pszczółki 1 - 5 GKS Sierakowice 23 marca 2019 - 14:00
12. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Gedania II Gdańsk 24 marca 2019 - 14:00
13. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
14. Zenit Łęczyce 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 24 marca 2019 - 15:30
15. Portowiec Gdańsk 1 - 0 Sztorm Mosty 23 marca 2019 - 14:00
16. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sporting Leźno 23 marca 2019 - 16:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 30 marca 2019 - 13:00
18. Sporting Leźno 0 - 1 Portowiec Gdańsk 30 marca 2019 - 16:00
19. Sztorm Mosty 3 - 1 Zenit Łęczyce 30 marca 2019 - 12:00
20. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 KS Kamienica Królewska
21. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 marca 2019 - 19:30
22. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Potok Pszczółki 30 marca 2019 - 14:15
23. GKS Sierakowice 1 - 4 MKS Władysławowo 30 marca 2019 - 15:00
24. Polonia Gdańsk 0 - 1 Orlęta Reda 30 marca 2019 - 15:30
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
25. Polonia Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 6 kwietnia 2019 - 16:00
26. Orlęta Reda 1 - 1 GKS Sierakowice 7 kwietnia 2019 - 13:00
27. MKS Władysławowo 2 - 2 Gedania II Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 14:00
28. Potok Pszczółki 5 - 0 Bałtyk II Gdynia 6 kwietnia 2019 - 13:30
29. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 kwietnia 2019 - 15:00
30. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Sztorm Mosty
31. Zenit Łęczyce 2 - 0 Sporting Leźno 6 kwietnia 2019 - 15:30
32. Portowiec Gdańsk 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
33. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Portowiec Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 13:00
34. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Zenit Łęczyce 13 kwietnia 2019 - 16:30
35. Sporting Leźno 3 - 0 KS Kamienica Królewska
36. Sztorm Mosty 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 kwietnia 2019 - 12:00
37. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Potok Pszczółki 13 kwietnia 2019 - 15:00
38. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 MKS Władysławowo 14 kwietnia 2019 - 17:00
39. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Orlęta Reda 14 kwietnia 2019 - 11:00
40. GKS Sierakowice 1 - 1 Polonia Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
41. GKS Sierakowice 1 - 0 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia 2019 - 14:00
42. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gedania II Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
43. Orlęta Reda 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 17 kwietnia 2019 - 18:00
44. MKS Władysławowo 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 kwietnia 2019 - 16:00
45. Potok Pszczółki 3 - 1 Sztorm Mosty 17 kwietnia 2019 - 16:00
46. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 4 Sporting Leźno 20 kwietnia 2019 - 11:00
47. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
48. Zenit Łęczyce 1 - 1 Portowiec Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Zenit Łęczyce 27 kwietnia 2019 - 13:00
50. Portowiec Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
51. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 kwietnia 2019 - 17:00
52. Sporting Leźno 0 - 2 Potok Pszczółki 27 kwietnia 2019 - 16:00
53. Sztorm Mosty 1 - 4 MKS Władysławowo 27 kwietnia 2019 - 12:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Orlęta Reda 27 kwietnia 2019 - 15:00
55. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 11:00
56. Gedania II Gdańsk 1 - 6 GKS Sierakowice 27 kwietnia 2019 - 14:15
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Cartusia Kartuzy 4 maja 2019 - 11:00
58. GKS Sierakowice 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 4 maja 2019 - 16:00
59. Polonia Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2019 - 16:00
60. Orlęta Reda 2 - 3 Sztorm Mosty 5 maja 2019 - 13:00
61. MKS Władysławowo 4 - 1 Sporting Leźno 1 czerwca 2019 - 18:00
62. Potok Pszczółki 1 - 5 Wietcisa Skarszewy 4 maja 2019 - 11:00
63. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Portowiec Gdańsk 4 maja 2019 - 16:30
64. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Zenit Łęczyce
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
65. Cartusia Kartuzy 3 - 0 KS Kamienica Królewska
66. Zenit Łęczyce 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 11 maja 2019 - 17:00
67. Portowiec Gdańsk 1 - 7 Potok Pszczółki 14 maja 2019 - 18:00
68. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 MKS Władysławowo 11 maja 2019 - 11:00
69. Sporting Leźno 1 - 2 Orlęta Reda 11 maja 2019 - 16:00
70. Sztorm Mosty 3 - 0 Polonia Gdańsk 11 maja 2019 - 12:00
71. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Sierakowice 11 maja 2019 - 16:00
72. Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Gedania II Gdańsk 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Cartusia Kartuzy 19 maja 2019 - 15:00
74. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2019 - 15:00
75. GKS Sierakowice 1 - 2 Sztorm Mosty 17 maja 2019 - 18:30
76. Polonia Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 18 maja 2019 - 16:00
77. Orlęta Reda 4 - 3 Wietcisa Skarszewy 19 maja 2019 - 13:00
78. MKS Władysławowo 4 - 0 Portowiec Gdańsk 18 maja 2019 - 15:00
79. Potok Pszczółki 0 - 2 Zenit Łęczyce 19 maja 2019 - 15:00
80. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Kamienica Królewska
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja 2019 - 18:30
82. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Potok Pszczółki
83. Zenit Łęczyce 0 - 4 MKS Władysławowo 25 maja 2019 - 11:00
84. Portowiec Gdańsk 5 - 3 Orlęta Reda 26 maja 2019 - 14:00
85. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Polonia Gdańsk 25 maja 2019 - 17:00
86. Sporting Leźno 0 - 1 GKS Sierakowice 25 maja 2019 - 16:00
87. Sztorm Mosty 4 - 1 Gedania II Gdańsk 25 maja 2019 - 12:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 25 maja 2019 - 15:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
89. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 1 czerwca 2019 - 17:00
90. Bałtyk II Gdynia 4 - 4 Sztorm Mosty 2 czerwca 2019 - 13:00
91. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Sporting Leźno 12 czerwca 2019 - 18:00
92. GKS Sierakowice 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 czerwca 2019 - 12:00
93. Polonia Gdańsk 1 - 2 Portowiec Gdańsk 2 czerwca 2019 - 12:00
94. Orlęta Reda 4 - 1 Zenit Łęczyce 2 czerwca 2019 - 12:00
95. MKS Władysławowo 3 - 0 KS Kamienica Królewska
96. Potok Pszczółki 6 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 1 czerwca 2019 - 10:00
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. Cartusia Kartuzy 4 - 3 Potok Pszczółki 8 czerwca 2019 - 11:00
98. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 MKS Władysławowo 8 czerwca 2019 - 18:00
99. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Orlęta Reda
100. Zenit Łęczyce 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 czerwca 2019 - 16:00
101. Portowiec Gdańsk 3 - 3 GKS Sierakowice 8 czerwca 2019 - 14:00
102. Wietcisa Skarszewy 6 - 3 Gedania II Gdańsk 8 czerwca 2019 - 13:00
103. Sporting Leźno 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 8 czerwca 2019 - 16:00
104. Sztorm Mosty 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 czerwca 2019 - 12:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
105. Sztorm Mosty 1 - 3 Cartusia Kartuzy 15 czerwca 2019 - 17:00
106. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Sporting Leźno 15 czerwca 2019 - 17:00
107. Bałtyk II Gdynia 5 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2019 - 11:00
108. Gedania II Gdańsk 4 - 3 Portowiec Gdańsk 16 czerwca 2019 - 11:00
109. GKS Sierakowice 1 - 1 Zenit Łęczyce 15 czerwca 2019 - 11:00
110. Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
111. Orlęta Reda 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 czerwca 2019 - 13:00
112. MKS Władysławowo 1 - 3 Potok Pszczółki 15 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
113. Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo 22 czerwca 2019 - 15:00
114. Potok Pszczółki - Orlęta Reda 22 czerwca 2019 - 15:00
115. Orzeł Trąbki Wielkie - Polonia Gdańsk 22 czerwca 2019 - 15:00
116. KS Kamienica Królewska 0 - 3 GKS Sierakowice
117. Zenit Łęczyce - Gedania II Gdańsk 22 czerwca 2019 - 15:00
118. Portowiec Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 22 czerwca 2019 - 15:00
119. Wietcisa Skarszewy - Czarni Pruszcz Gdański 22 czerwca 2019 - 15:00
120. Sporting Leźno - Sztorm Mosty 22 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE