ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 10 25 8 1 1 32 - 9
2. Czarni Pruszcz Gdański 10 23 7 2 1 24 - 16
3. Orlęta Reda 10 22 7 1 2 26 - 21
4. Cartusia Kartuzy 10 19 6 1 3 25 - 15
5. Potok Pszczółki 10 16 5 1 4 23 - 16
6. Orzeł Trąbki Wielkie 10 15 4 3 3 24 - 21 1 3 1 0 0 2 - 1
7. Bałtyk II Gdynia 10 15 5 0 5 36 - 21 1 0 0 0 1 1 - 2
8. Sporting Leźno 10 14 4 2 4 17 - 21 1 3 1 0 0 4 - 2
9. Zenit Łęczyce 10 14 4 2 4 24 - 23 1 0 0 0 1 2 - 4
10. Wietcisa Skarszewy 10 13 4 1 5 19 - 18
11. Sztorm Mosty 10 12 4 0 6 17 - 28
12. KS Kamienica Królewska 10 9 1 6 3 16 - 22
13. GKS Sierakowice 10 8 1 5 4 13 - 22 1 1 0 1 0 2 - 2
14. Gedania II Gdańsk 10 8 2 2 6 10 - 24 1 1 0 1 0 2 - 2
15. Portowiec Gdańsk 10 8 2 2 6 17 - 22
16. Polonia Gdańsk 10 3 0 3 7 9 - 33
Ostatni komentarz dodał king 13.10.2018, 18:26:44




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Sporting Leźno 0 - 3 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2018 - 12:00
2. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Sztorm Mosty 15 sierpnia 2018 - 17:00
3. Portowiec Gdańsk 3 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2018 - 17:30
4. Zenit Łęczyce 3 - 6 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2018 - 11:00
5. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 11:00
6. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2018 - 16:30
7. Potok Pszczółki 5 - 1 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 17:00
8. MKS Władysławowo 3 - 4 Orlęta Reda 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Orlęta Reda 18 sierpnia 2018 - 13:00
10. Polonia Gdańsk 1 - 5 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. GKS Sierakowice 1 - 1 Potok Pszczółki 18 sierpnia 2018 - 17:00
12. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia 2018 - 14:30
13. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 KS Kamienica Królewska 19 sierpnia 2018 - 20:00
14. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Zenit Łęczyce 18 sierpnia 2018 - 16:00
15. Sztorm Mosty 2 - 0 Portowiec Gdańsk 18 sierpnia 2018 - 12:00
16. Sporting Leźno 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2018 - 15:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
17. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Cartusia Kartuzy 25 sierpnia 2018 - 17:00
18. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Sporting Leźno 25 sierpnia 2018 - 11:30
19. Zenit Łęczyce 6 - 0 Sztorm Mosty 25 sierpnia 2018 - 11:00
20. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 25 sierpnia 2018 - 14:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 25 sierpnia 2018 - 16:30
22. Potok Pszczółki 3 - 0 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 15:00
23. MKS Władysławowo 3 - 0 GKS Sierakowice 25 sierpnia 2018 - 17:00
24. Orlęta Reda 3 - 0 Polonia Gdańsk 26 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Polonia Gdańsk 1 września 2018 - 13:00
26. GKS Sierakowice 2 - 2 Orlęta Reda 2 września 2018 - 11:00
27. Gedania II Gdańsk 0 - 6 MKS Władysławowo 1 września 2018 - 14:30
28. Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Potok Pszczółki 2 września 2018 - 19:00
29. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 1 września 2018 - 16:00
30. Sztorm Mosty 4 - 1 KS Kamienica Królewska 1 września 2018 - 12:00
31. Sporting Leźno 4 - 2 Zenit Łęczyce 1 września 2018 - 14:00
32. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Portowiec Gdańsk 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
33. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 8 września 2018 - 11:30
34. Zenit Łęczyce 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 8 września 2018 - 17:00
35. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Sporting Leźno 8 września 2018 - 15:00
36. Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 3 Sztorm Mosty 8 września 2018 - 14:00
37. Potok Pszczółki 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2018 - 15:00
38. MKS Władysławowo 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 8 września 2018 - 15:00
39. Orlęta Reda 3 - 0 Gedania II Gdańsk 9 września 2018 - 12:00
40. Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice 8 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
41. Cartusia Kartuzy 4 - 1 GKS Sierakowice 15 września 2018 - 13:00
42. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 16 września 2018 - 17:00
43. Bałtyk II Gdynia 9 - 0 Orlęta Reda 16 września 2018 - 15:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 MKS Władysławowo 15 września 2018 - 16:00
45. Sztorm Mosty 0 - 3 Potok Pszczółki 15 września 2018 - 12:00
46. Sporting Leźno 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 15 września 2018 - 17:00
47. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 KS Kamienica Królewska 16 września 2018 - 11:00
48. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Zenit Łęczyce 16 września 2018 - 11:30
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Zenit Łęczyce 3 - 2 Cartusia Kartuzy 22 września 2018 - 11:00
50. KS Kamienica Królewska 1 - 1 Portowiec Gdańsk 22 września 2018 - 14:00
51. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 września 2018 - 16:00
52. Potok Pszczółki 1 - 2 Sporting Leźno 22 września 2018 - 15:00
53. MKS Władysławowo 3 - 0 Sztorm Mosty 22 września 2018 - 11:00
54. Orlęta Reda 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2018 - 12:00
55. Polonia Gdańsk 3 - 8 Bałtyk II Gdynia 23 września 2018 - 14:00
56. GKS Sierakowice 2 - 2 Gedania II Gdańsk 22 września 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
57. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gedania II Gdańsk 29 września 2018 - 13:00
58. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 GKS Sierakowice 29 września 2018 - 19:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 29 września 2018 - 15:00
60. Sztorm Mosty 1 - 3 Orlęta Reda 29 września 2018 - 12:00
61. Sporting Leźno 1 - 2 MKS Władysławowo 29 września 2018 - 16:00
62. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Potok Pszczółki 29 września 2018 - 11:00
63. Portowiec Gdańsk 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września 2018 - 11:30
64. Zenit Łęczyce 2 - 2 KS Kamienica Królewska 29 września 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
65. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Cartusia Kartuzy 7 października 2018 - 15:00
66. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Zenit Łęczyce 6 października 2018 - 14:00
67. Potok Pszczółki 1 - 3 Portowiec Gdańsk 6 października 2018 - 15:00
68. MKS Władysławowo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 6 października 2018 - 13:00
69. Orlęta Reda 2 - 3 Sporting Leźno 7 października 2018 - 12:00
70. Polonia Gdańsk 0 - 3 Sztorm Mosty 7 października 2018 - 13:00
71. GKS Sierakowice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2018 - 16:00
72. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 7 października 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Bałtyk II Gdynia 13 października 2018 - 13:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gedania II Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
75. Sztorm Mosty 3 - 1 GKS Sierakowice 13 października 2018 - 12:00
76. Sporting Leźno 0 - 0 Polonia Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
77. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Orlęta Reda 13 października 2018 - 14:00
78. Portowiec Gdańsk 1 - 2 MKS Władysławowo 14 października 2018 - 11:30
79. Zenit Łęczyce 1 - 4 Potok Pszczółki 13 października 2018 - 16:00
80. KS Kamienica Królewska 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 14 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy 20 października 2018 - 14:30
82. Potok Pszczółki - KS Kamienica Królewska 20 października 2018 - 14:00
83. MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce 20 października 2018 - 14:00
84. Orlęta Reda - Portowiec Gdańsk 21 października 2018 - 12:00
85. Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 21 października 2018 - 13:00
86. GKS Sierakowice - Sporting Leźno 20 października 2018 - 15:00
87. Gedania II Gdańsk - Sztorm Mosty 21 października 2018 - 11:00
88. Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Cartusia Kartuzy - Czarni Pruszcz Gdański 27 października 2018 - 13:00
90. Sztorm Mosty - Bałtyk II Gdynia 27 października 2018 - 12:00
91. Sporting Leźno - Gedania II Gdańsk 27 października 2018 - 15:00
92. Wietcisa Skarszewy - GKS Sierakowice 27 października 2018 - 14:00
93. Portowiec Gdańsk - Polonia Gdańsk 28 października 2018 - 11:30
94. Zenit Łęczyce - Orlęta Reda 27 października 2018 - 16:00
95. KS Kamienica Królewska - MKS Władysławowo 27 października 2018
96. Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki 27 października 2018 - 15:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Potok Pszczółki - Cartusia Kartuzy 3 listopada 2018 - 14:00
98. MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie 3 listopada 2018 - 13:00
99. Orlęta Reda - KS Kamienica Królewska 4 listopada 2018 - 12:00
100. Polonia Gdańsk - Zenit Łęczyce 3 listopada 2018
101. GKS Sierakowice - Portowiec Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
102. Gedania II Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 4 listopada 2018 - 11:00
103. Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno 4 listopada 2018 - 11:00
104. Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm Mosty 3 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Cartusia Kartuzy - Sztorm Mosty 10 listopada 2018 - 13:00
106. Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada 2018 - 13:00
107. Wietcisa Skarszewy - Bałtyk II Gdynia 10 listopada 2018 - 13:00
108. Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk 10 listopada 2018 - 13:00
109. Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice 10 listopada 2018 - 16:00
110. KS Kamienica Królewska - Polonia Gdańsk 10 listopada 2018
111. Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda 10 listopada 2018 - 13:30
112. Potok Pszczółki - MKS Władysławowo 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. MKS Władysławowo - Cartusia Kartuzy 17 listopada 2018 - 13:00
114. Orlęta Reda - Potok Pszczółki 18 listopada 2018 - 12:00
115. Polonia Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie 17 listopada 2018
116. GKS Sierakowice - KS Kamienica Królewska 17 listopada 2018 - 13:00
117. Gedania II Gdańsk - Zenit Łęczyce 17 listopada 2018 - 11:00
118. Bałtyk II Gdynia - Portowiec Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
119. Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2018 - 13:00
120. Sztorm Mosty - Sporting Leźno 17 listopada 2018 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE