MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Znicz Pruszków 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Rozwój Katowice 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Olimpia Elbląg 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Skra Częstochowa 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Radomiak Radom 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Górnik Łęczna 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Widzew Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Resovia Rzeszów 0 0 0 0 0 0 - 0
17. ROW 1964 Rybnik 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał mksjantarekustka 12.07.2018, 04:05:52




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 21 lipca 2018 - 17:00
2. ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
3. Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków
4. Elana Toruń - Rozwój Katowice
5. Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
6. Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
7. Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
8. Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
9. Radomiak Radom - Skra Częstochowa
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Górnik Łęczna - Skra Częstochowa
11. Ruch Chorzów - Radomiak Radom
12. GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
13. Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
14. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
15. Rozwój Katowice - Widzew Łódź
16. Znicz Pruszków - Elana Toruń
17. Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów
18. Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 28 lipca 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna
20. Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
21. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
22. Widzew Łódź - Znicz Pruszków
23. Błękitni Stargard - Rozwój Katowice
24. Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
25. Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz
26. Radomiak Radom - GKS Bełchatów
27. Ruch Chorzów - Skra Częstochowa
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
29. GKS Bełchatów - Skra Częstochowa
30. Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom
31. Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
32. Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce
33. Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
34. Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
35. Gryf Wejherowo - Elana Toruń
36. ROW 1964 Rybnik - Resovia Rzeszów
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna
38. Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik
39. Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
40. Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
41. Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
42. Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
43. Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
44. Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
45. Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
47. Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
48. Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
49. Rozwój Katowice - Radomiak Radom
50. Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
51. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
52. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
53. ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź
54. Resovia Rzeszów - Elana Toruń
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Elana Toruń - Górnik Łęczna
56. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów
57. Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik
58. Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo
59. Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
60. Radomiak Radom - Znicz Pruszków
61. Skra Częstochowa - Rozwój Katowice
62. Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
63. GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz
Kolejka 8 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz
65. Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
66. Rozwój Katowice - Ruch Chorzów
67. Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
68. Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
69. Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
70. ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce
71. Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard
72. Elana Toruń - Widzew Łódź
Kolejka 9 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Widzew Łódź - Górnik Łęczna
74. Błękitni Stargard - Elana Toruń
75. Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów
76. Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
77. Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
78. Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
79. Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
80. GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
81. Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Kolejka 10 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
83. Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz
84. Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
85. Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów
86. Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa
87. ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
88. Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
89. Elana Toruń - Pogoń Siedlce
90. Widzew Łódź - Błękitni Stargard
Kolejka 11 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
92. Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
93. Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń
94. Radomiak Radom - Resovia Rzeszów
95. Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik
96. Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo
97. GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
98. Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
99. Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
Kolejka 12 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Górnik Łęczna - Rozwój Katowice
101. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
102. Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
103. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
104. ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
105. Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
106. Elana Toruń - Radomiak Radom
107. Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg
108. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Kolejka 13 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
110. Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard
111. Radomiak Radom - Widzew Łódź
112. Skra Częstochowa - Elana Toruń
113. Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów
114. GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
115. Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo
116. Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
117. Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
Kolejka 14 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
119. Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
120. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
121. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz
122. Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów
123. Elana Toruń - Ruch Chorzów
124. Widzew Łódź - Skra Częstochowa
125. Błękitni Stargard - Radomiak Radom
126. Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 15 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
128. Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
129. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
130. Ruch Chorzów - Widzew Łódź
131. GKS Bełchatów - Elana Toruń
132. Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów
133. Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
134. Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
135. Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Kolejka 16 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
137. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
138. ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
139. Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg
140. Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
141. Widzew Łódź - GKS Bełchatów
142. Błękitni Stargard - Ruch Chorzów
143. Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
144. Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
Kolejka 17 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom - Górnik Łęczna
146. Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
147. Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
148. GKS Bełchatów - Błękitni Stargard
149. Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
150. Olimpia Elbląg - Elana Toruń
151. Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów
152. Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
153. Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE