Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Korona Kielce |
22 lipca 2018
22.07 - 15:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
20 lipca 2018
20.07 - 20:30 |
Legia Warszawa |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
21 lipca 2018
21.07 - 20:30 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
20 lipca 2018
20.07 - 18:00 |
Wisła Kraków |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
21 lipca 2018
21.07 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 2 |
Lech Poznań |
22 lipca 2018
22.07 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
23 lipca 2018
23.07 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
21 lipca 2018
21.07 - 15:30 |
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
29 lipca 2018
29.07 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Wisła Płock |
29 lipca 2018
29.07 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
28 lipca 2018
28.07 - 18:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
28 lipca 2018
28.07 - 20:30 |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Cracovia Kraków |
29 lipca 2018
29.07 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
27 lipca 2018
27.07 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
30 lipca 2018
30.07 - 18:00 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
27 lipca 2018
27.07 - 20:30 |
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
6 sierpnia 2018
6.08 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
5 sierpnia 2018
5.08 - 18:00 |
Legia Warszawa |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
4 sierpnia 2018
4.08 - 20:30 |
Miedź Legnica |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
5 sierpnia 2018
5.08 - 18:00 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
4 sierpnia 2018
4.08 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 2 |
Korona Kielce |
3 sierpnia 2018
3.08 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Pogoń Szczecin |
3 sierpnia 2018
3.08 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Lech Poznań |
5 sierpnia 2018
5.08 - 15:30 |
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
11 sierpnia 2018
11.08 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
12 sierpnia 2018
12.08 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
13 sierpnia 2018
13.08 - 18:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
12 sierpnia 2018
12.08 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
10 sierpnia 2018
10.08 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
12 sierpnia 2018
12.08 - 15:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
11 sierpnia 2018
11.08 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Wisła Płock |
10 sierpnia 2018
10.08 - 20:30 |
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
17 sierpnia 2018
17.08 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
18 sierpnia 2018
18.08 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:00 |
Lech Poznań |
2 - 5 |
Wisła Kraków |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
19 sierpnia 2018
19.08 - 15:30 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Korona Kielce |
17 sierpnia 2018
17.08 - 20:30 |
Wisła Płock |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
18 sierpnia 2018
18.08 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
20 sierpnia 2018
20.08 - 18:00 |
Kolejka 6 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Miedź Legnica |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
24 sierpnia 2018
24.08 - 20:30 |
Legia Warszawa |
1 - 4 |
Wisła Płock |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:30 |
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
24 sierpnia 2018
24.08 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Górnik Zabrze |
25 sierpnia 2018
25.08 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 3 |
Śląsk Wrocław |
27 sierpnia 2018
27.08 - 18:00 |
Kolejka 7 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 września 2018
1.09 - 15:30 |
Cracovia Kraków |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
2 września 2018
2.09 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
31 sierpnia 2018
31.08 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
1 września 2018
1.09 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Korona Kielce |
31 sierpnia 2018
31.08 - 20:30 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
2 września 2018
2.09 - 15:30 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
2 września 2018
2.09 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
Kolejka 8 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
14 września 2018
14.09 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
4 - 0 |
Śląsk Wrocław |
14 września 2018
14.09 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Lech Poznań |
16 września 2018
16.09 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
15 września 2018
15.09 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Korona Kielce |
16 września 2018
16.09 - 15:30 |
Wisła Kraków |
5 - 2 |
Lechia Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 20:30 |
Wisła Płock |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
15 września 2018
15.09 - 15:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
17 września 2018
17.09 - 18:00 |
Kolejka 9 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Lech Poznań |
21 września 2018
21.09 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Wisła Płock |
22 września 2018
22.09 - 15:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
23 września 2018
23.09 - 18:00 |
Korona Kielce |
3 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
24 września 2018
24.09 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Zagłębie Lubin |
22 września 2018
22.09 - 18:00 |
Miedź Legnica |
1 - 4 |
Legia Warszawa |
22 września 2018
22.09 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
21 września 2018
21.09 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 1 |
Piast Gliwice |
23 września 2018
23.09 - 15:30 |
Kolejka 10 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
1 października 2018
1.10 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
29 września 2018
29.09 - 18:00 |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
30 września 2018
30.09 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
28 września 2018
28.09 - 20:30 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
29 września 2018
29.09 - 15:30 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Korona Kielce |
29 września 2018
29.09 - 20:30 |
Wisła Płock |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
28 września 2018
28.09 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
30 września 2018
30.09 - 15:30 |
Kolejka 11 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Zagłębie Lubin |
7 października 2018
7.10 - 15:30 |
Cracovia Kraków |
0 - 2 |
Wisła Kraków |
7 października 2018
7.10 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Lech Poznań |
5 października 2018
5.10 - 20:30 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
7 października 2018
7.10 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
6 października 2018
6.10 - 18:00 |
Miedź Legnica |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
5 października 2018
5.10 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 0 |
Wisła Płock |
6 października 2018
6.10 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
6 października 2018
6.10 - 20:30 |
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
22 października 2018
22.10 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
19 października 2018
19.10 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
3 - 3 |
Wisła Płock |
21 października 2018
21.10 - 15:30 |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Korona Kielce |
20 października 2018
20.10 - 20:30 |
Legia Warszawa |
3 - 3 |
Wisła Kraków |
21 października 2018
21.10 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
19 października 2018
19.10 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
28 października 2018
28.10 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
26 października 2018
26.10 - 20:30 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
28 października 2018
28.10 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
27 października 2018
27.10 - 18:00 |
Miedź Legnica |
0 - 5 |
Śląsk Wrocław |
26 października 2018
26.10 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Lech Poznań |
27 października 2018
27.10 - 20:30 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
29 października 2018
29.10 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
27 października 2018
27.10 - 15:30 |
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
2 listopada 2018
2.11 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
3 listopada 2018
3.11 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Korona Kielce |
4 listopada 2018
4.11 - 15:30 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 18:00 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Górnik Zabrze |
3 listopada 2018
3.11 - 20:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
2 listopada 2018
2.11 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
5 listopada 2018
5.11 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 3 |
Wisła Płock |
3 listopada 2018
3.11 - 18:00 |
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
9 listopada 2018
9.11 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Lech Poznań |
11 listopada 2018
11.11 - 18:00 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
11 listopada 2018
11.11 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
10 listopada 2018
10.11 - 18:00 |
Miedź Legnica |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
11 listopada 2018
11.11 - 15:30 |
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
9 listopada 2018
9.11 - 20:30 |
Wisła Kraków |
3 - 2 |
Zagłębie Lubin |
10 listopada 2018
10.11 - 20:30 |
Wisła Płock |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
10 listopada 2018
10.11 - 15:30 |
Kolejka 16 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Wisła Kraków |
26 listopada 2018
26.11 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
24 listopada 2018
24.11 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
25 listopada 2018
25.11 - 15:30 |
Korona Kielce |
4 - 2 |
Górnik Zabrze |
24 listopada 2018
24.11 - 15:30 |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Wisła Płock |
24 listopada 2018
24.11 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
25 listopada 2018
25.11 - 18:00 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
23 listopada 2018
23.11 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
25 listopada 2018
25.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Lech Poznań |
2 grudnia 2018
2.12 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
30 listopada 2018
30.11 - 20:30 |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
Korona Kielce |
1 grudnia 2018
1.12 - 20:30 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
1 grudnia 2018
1.12 - 18:00 |
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Pogoń Szczecin |
3 grudnia 2018
3.12 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 4 |
Górnik Zabrze |
1 grudnia 2018
1.12 - 15:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
2 grudnia 2018
2.12 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
30 listopada 2018
30.11 - 18:00 |
Kolejka 18 - 8/9. grudnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Cracovia Kraków |
10 grudnia 2018
10.12 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Miedź Legnica |
9 grudnia 2018
9.12 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
7 grudnia 2018
7.12 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 2 |
Wisła Płock |
8 grudnia 2018
8.12 - 18:00 |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
7 grudnia 2018
7.12 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
9 grudnia 2018
9.12 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
8 grudnia 2018
8.12 - 15:30 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
8 grudnia 2018
8.12 - 20:30 |
Kolejka 19 - 15/16. grudnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
15 grudnia 2018
15.12 - 15:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
15 grudnia 2018
15.12 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 4 |
Zagłębie Lubin |
14 grudnia 2018
14.12 - 20:30 |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
15 grudnia 2018
15.12 - 20:30 |
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
17 grudnia 2018
17.12 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
14 grudnia 2018
14.12 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 6 |
Lech Poznań |
16 grudnia 2018
16.12 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Korona Kielce |
16 grudnia 2018
16.12 - 15:30 |
Kolejka 20 - 22. grudnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Wisła Płock |
21 grudnia 2018
21.12 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
22 grudnia 2018
22.12 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
22 grudnia 2018
22.12 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Górnik Zabrze |
22 grudnia 2018
22.12 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
21 grudnia 2018
21.12 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
20 grudnia 2018
20.12 - 18:00 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Lech Poznań |
21 grudnia 2018
21.12 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 3 |
Legia Warszawa |
20 grudnia 2018
20.12 - 20:30 |
Kolejka 21 - 9/10. lutego 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Korona Kielce |
10 lutego 2019
10.02 - 15:30 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
9 lutego 2019
9.02 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
11 lutego 2019
11.02 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
8 lutego 2019
8.02 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
9 lutego 2019
9.02 - 20:30 |
Miedź Legnica |
0 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
8 lutego 2019
8.02 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
10 lutego 2019
10.02 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
9 lutego 2019
9.02 - 15:30 |
Kolejka 22 - 16/17. lutego 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Wisła Płock |
16 lutego 2019
16.02 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
17 lutego 2019
17.02 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
16 lutego 2019
16.02 - 20:30 |
Legia Warszawa |
0 - 2 |
Cracovia Kraków |
17 lutego 2019
17.02 - 18:00 |
Piast Gliwice |
4 - 0 |
Lech Poznań |
15 lutego 2019
15.02 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
15 lutego 2019
15.02 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
18 lutego 2019
18.02 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
16 lutego 2019
16.02 - 18:00 |
Kolejka 23 - 23/24. lutego 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
22 lutego 2019
22.02 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
24 lutego 2019
24.02 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
23 lutego 2019
23.02 - 15:30 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
22 lutego 2019
22.02 - 20:30 |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
23 lutego 2019
23.02 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
23 lutego 2019
23.02 - 20:30 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Wisła Płock |
24 lutego 2019
24.02 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
25 lutego 2019
25.02 - 18:00 |
Kolejka 24 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Górnik Zabrze |
2 marca 2019
2.03 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
4 marca 2019
4.03 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
3 marca 2019
3.03 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
1 marca 2019
1.03 - 20:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
1 marca 2019
1.03 - 18:00 |
Wisła Kraków |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
3 marca 2019
3.03 - 15:30 |
Wisła Płock |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
2 marca 2019
2.03 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
4 - 1 |
Korona Kielce |
2 marca 2019
2.03 - 15:30 |
Kolejka 25 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
9 marca 2019
9.03 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
9 marca 2019
9.03 - 15:30 |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
8 marca 2019
8.03 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 6 |
Wisła Kraków |
9 marca 2019
9.03 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Wisła Płock |
11 marca 2019
11.03 - 18:00 |
Miedź Legnica |
3 - 2 |
Lech Poznań |
10 marca 2019
10.03 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 3 |
Zagłębie Lubin |
10 marca 2019
10.03 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
8 marca 2019
8.03 - 20:30 |
Kolejka 26 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
1 - 3 |
Korona Kielce |
16 marca 2019
16.03 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
17 marca 2019
17.03 - 15:30 |
Lech Poznań |
0 - 3 |
Górnik Zabrze |
15 marca 2019
15.03 - 20:30 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
16 marca 2019
16.03 - 20:30 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
17 marca 2019
17.03 - 15:30 |
Wisła Kraków |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
17 marca 2019
17.03 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
15 marca 2019
15.03 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 18:00 |
Kolejka 27 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
30 marca 2019
30.03 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
29 marca 2019
29.03 - 20:30 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Lech Poznań |
30 marca 2019
30.03 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
29 marca 2019
29.03 - 20:30 |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
31 marca 2019
31.03 - 15:30 |
Wisła Kraków |
4 - 0 |
Legia Warszawa |
31 marca 2019
31.03 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
29 marca 2019
29.03 - 18:00 |
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
2 kwietnia 2019
2.04 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Korona Kielce |
2 kwietnia 2019
2.04 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
2 kwietnia 2019
2.04 - 20:30 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
3 kwietnia 2019
3.04 - 18:00 |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
3 kwietnia 2019
3.04 - 20:30 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Wisła Płock |
3 kwietnia 2019
3.04 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
4 - 3 |
Wisła Kraków |
3 kwietnia 2019
3.04 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
2 kwietnia 2019
2.04 - 18:00 |
Kolejka 29 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
7 kwietnia 2019
7.04 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
5 kwietnia 2019
5.04 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Lech Poznań |
6 kwietnia 2019
6.04 - 20:30 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
5 kwietnia 2019
5.04 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
3 - 3 |
Arka Gdynia |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:30 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 18:00 |
Wisła Płock |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
8 kwietnia 2019
8.04 - 18:00 |
Kolejka 30 - 13. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Lech Poznań |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Pogoń Szczecin |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Piast Gliwice |
4 - 0 |
Korona Kielce |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 3 |
Wisła Płock |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
13 kwietnia 2019
13.04 - 18:00 |
Kolejka 31 - 20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
20 kwietnia 2019
20.04 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
20 kwietnia 2019
20.04 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
Lech Poznań |
20 kwietnia 2019
20.04 - 18:00 |
Wisła Kraków |
2 - 3 |
Wisła Płock |
22 kwietnia 2019
22.04 - 15:30 |
Korona Kielce |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
22 kwietnia 2019
22.04 - 18:00 |
Miedź Legnica |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
22 kwietnia 2019
22.04 - 15:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
22 kwietnia 2019
22.04 - 18:00 |
Kolejka 32 - 24. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
3 - 4 |
Lechia Gdańsk |
24 kwietnia 2019
24.04 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
23 kwietnia 2019
23.04 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
24 kwietnia 2019
24.04 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
23 kwietnia 2019
23.04 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
25 kwietnia 2019
25.04 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
25 kwietnia 2019
25.04 - 20:30 |
Wisła Płock |
2 - 1 |
Korona Kielce |
25 kwietnia 2019
25.04 - 18:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
25 kwietnia 2019
25.04 - 18:00 |
Kolejka 33 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
27 kwietnia 2019
27.04 - 20:30 |
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
26 kwietnia 2019
26.04 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
26 kwietnia 2019
26.04 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Lech Poznań |
27 kwietnia 2019
27.04 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
4 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
29 kwietnia 2019
29.04 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:30 |
Miedź Legnica |
3 - 2 |
Wisła Płock |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Kolejka 34 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 18:00 |
Legia Warszawa |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
4 maja 2019
4.05 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 2 |
Pogoń Szczecin |
6 maja 2019
6.05 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
4 maja 2019
4.05 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
3 maja 2019
3.05 - 20:30 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
4 maja 2019
4.05 - 15:30 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
3 maja 2019
3.05 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 4 |
Śląsk Wrocław |
5 maja 2019
5.05 - 15:30 |
Kolejka 35 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Lech Poznań |
11 maja 2019
11.05 - 20:30 |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
12 maja 2019
12.05 - 15:30 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Korona Kielce |
10 maja 2019
10.05 - 20:30 |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
11 maja 2019
11.05 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Wisła Płock |
11 maja 2019
11.05 - 15:30 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
10 maja 2019
10.05 - 18:00 |
Kolejka 36 - 13/15. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
15 maja 2019
15.05 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
15 maja 2019
15.05 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
15 maja 2019
15.05 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
15 maja 2019
15.05 - 20:30 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
13 maja 2019
13.05 - 18:00 |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
14 maja 2019
14.05 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 4 |
Korona Kielce |
14 maja 2019
14.05 - 20:30 |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Wisła Płock |
14 maja 2019
14.05 - 20:30 |
Kolejka 37 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Zagłębie Lubin |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Lech Poznań |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Wisła Kraków |
4 - 5 |
Miedź Legnica |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
Arka Gdynia |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 3 |
Górnik Zabrze |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 |
Wisła Płock |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 |
|