Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
0 - 6 |
AP Malbork |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
22 - 0 |
KS Czernin |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
5 - 10 |
KP II Starogard Gdański |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 września 2017
3.09 - 15:00 |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
0 - 4 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 września 2017
7.09 - 17:30 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 13 |
Pomezania Malbork |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
8 - 2 |
Orły Tczew |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
KS Czernin |
0 - 8 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
13 września 2017
13.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
AP Malbork |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Supra Kwidzyn |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 2 |
KS Czernin |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
12 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
8 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
5 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 1 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
KS Czernin |
0 - 8 |
Pomezania Malbork |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
Orły Tczew |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
15 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 6 |
AP Malbork |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
10 - 0 |
Supra Kwidzyn |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
9 - 1 |
KS Czernin |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
5 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
KS Czernin |
0 - 10 |
KP II Starogard Gdański |
8 października 2017
8.10 - 10:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 6 |
Orły Tczew |
8 października 2017
8.10 - 13:15 |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
2 - 3 |
AP Malbork |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 3 |
Supra Kwidzyn |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
13 - 1 |
KS Czernin |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
4 - 1 |
KS Czernin |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
7 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
AP Malbork |
28 października 2017
28.10 - 12:30 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
Orły Tczew |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
8 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
KS Czernin |
3 - 2 |
Supra Kwidzyn |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
6 - 0 |
Supra Kwidzyn |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
KS Czernin |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
KP II Starogard Gdański |
8 - 2 |
Orły Tczew |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 - 2 |
AP Malbork |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
14 kwietnia 2018
14.04 - 10:00 |
Orły Tczew |
1 - 10 |
Gryf II Tczew MKS |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 6 |
KS Czernin |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Supra Kwidzyn |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
22 kwietnia 2018
22.04 - 12:00 |
KS Czernin |
2 - 0 |
Orły Tczew |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 6 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Starogard Gdański |
1 - 2 |
AP Malbork |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
KS Czernin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Orły Tczew |
4 - 4 |
Supra Kwidzyn |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 7 |
Rodło Kwidzyn |
27 kwietnia 2018
27.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
6 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
11 - 0 |
Orły Tczew |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 6 |
Pomezania Malbork |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
KS Czernin |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 1 |
AP Malbork |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
8 - 7 |
KS Czernin |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 - 1 |
Supra Kwidzyn |
12 maja 2018
12.05 - 09:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
16 maja 2018
16.05 - 17:30 |
Orły Tczew |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
10 - 0 |
Orły Tczew |
19 maja 2018
19.05 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 8 |
Pomezania Malbork |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
KS Czernin |
0 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
4 - 9 |
AP Malbork |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 1 |
Supra Kwidzyn |
6 czerwca 2018
6.06 - 17:00 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
26 maja 2018
26.05 - 13:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
11 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 maja 2018
26.05 - 09:00 |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Orły Tczew |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
7 czerwca 2018
7.06 - 17:30 |
Orły Tczew |
0 - 13 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
10 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
29 maja 2018
29.05 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 5 |
KS Czernin |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
|