ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 22 63 21 0 1 133 - 13
2. Pomezania Malbork 22 57 19 0 3 115 - 9 2 3 1 0 1 5 - 3
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 57 19 0 3 116 - 19 2 3 1 0 1 3 - 5
4. Gryf II Tczew MKS 22 38 12 2 8 65 - 45
5. Orły Tczew 22 31 10 1 11 52 - 39 2 6 2 0 0 5 - 1
6. AP Malbork 22 31 10 1 11 56 - 62 2 0 0 0 2 1 - 5
7. Keramzyt Szprudowo 22 28 9 1 12 28 - 76
8. Grom Nowy Staw 22 27 8 3 11 39 - 64
9. Supra Kwidzyn 22 24 7 3 12 45 - 74
10. GKS Gardeja 22 21 7 0 15 51 - 101
11. Sokół Lubichowo 22 6 2 0 20 18 - 112 2 3 1 0 1 5 - 3
12. Rodło Trzciano 22 6 1 3 18 15 - 119 2 3 1 0 1 3 - 5
Ostatni komentarz dodał 09.06.2018, 15:04:56



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Pomezania Malbork
2. Supra Kwidzyn 7 - 0 GKS Gardeja
3. Sokół Lubichowo 1 - 3 Grom Nowy Staw
4. Rodło Trzciano 1 - 5 Gryf II Tczew MKS
5. Pogoń Prabuty 6 - 0 Keramzyt Szprudowo
6. AP Malbork 0 - 2 Orły Tczew
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Pomezania Malbork 3 - 0 Orły Tczew
8. Keramzyt Szprudowo 0 - 2 AP Malbork
9. Gryf II Tczew MKS 1 - 4 Pogoń Prabuty
10. Grom Nowy Staw 3 - 3 Rodło Trzciano 27 września 2017 - 16:00
11. GKS Gardeja 5 - 2 Sokół Lubichowo
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 2 Supra Kwidzyn
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Supra Kwidzyn 0 - 11 Pomezania Malbork
14. Sokół Lubichowo 0 - 13 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. Rodło Trzciano 1 - 3 GKS Gardeja
16. Pogoń Prabuty 4 - 1 Grom Nowy Staw
17. AP Malbork 4 - 1 Gryf II Tczew MKS
18. Orły Tczew 4 - 1 Keramzyt Szprudowo
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Pomezania Malbork 7 - 0 Keramzyt Szprudowo
20. Gryf II Tczew MKS 4 - 1 Orły Tczew
21. Grom Nowy Staw 3 - 0 AP Malbork
22. GKS Gardeja 3 - 9 Pogoń Prabuty
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Rodło Trzciano
24. Supra Kwidzyn 3 - 1 Sokół Lubichowo
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Sokół Lubichowo 0 - 18 Pomezania Malbork
26. Rodło Trzciano 4 - 4 Supra Kwidzyn
27. Pogoń Prabuty 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. AP Malbork 4 - 2 GKS Gardeja
29. Orły Tczew 1 - 2 Grom Nowy Staw
30. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomezania Malbork 4 - 0 Gryf II Tczew MKS
32. Grom Nowy Staw 2 - 3 Keramzyt Szprudowo
33. GKS Gardeja 0 - 7 Orły Tczew
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 AP Malbork
35. Supra Kwidzyn 0 - 7 Pogoń Prabuty
36. Sokół Lubichowo 5 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Rodło Trzciano 0 - 9 Pomezania Malbork
38. Pogoń Prabuty 9 - 0 Sokół Lubichowo
39. AP Malbork 3 - 0 Supra Kwidzyn
40. Orły Tczew 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
41. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 GKS Gardeja
42. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Grom Nowy Staw
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Pomezania Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw 14 października 2017 - 12:30
44. GKS Gardeja 0 - 3 Gryf II Tczew MKS
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Keramzyt Szprudowo
46. Supra Kwidzyn 1 - 0 Orły Tczew
47. Sokół Lubichowo 2 - 8 AP Malbork
48. Rodło Trzciano 0 - 8 Pogoń Prabuty
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Prabuty 3 - 1 Pomezania Malbork
50. AP Malbork 6 - 0 Rodło Trzciano
51. Orły Tczew 4 - 0 Sokół Lubichowo
52. Keramzyt Szprudowo 2 - 1 Supra Kwidzyn
53. Gryf II Tczew MKS 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Grom Nowy Staw 5 - 2 GKS Gardeja
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Pomezania Malbork 13 - 0 GKS Gardeja 28 października 2017 - 11:00
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Grom Nowy Staw
57. Supra Kwidzyn 3 - 2 Gryf II Tczew MKS 18 kwietnia 2018 - 17:00
58. Sokół Lubichowo 3 - 6 Keramzyt Szprudowo
59. Rodło Trzciano 0 - 4 Orły Tczew
60. Pogoń Prabuty 6 - 1 AP Malbork
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork
62. Orły Tczew 0 - 4 Pogoń Prabuty
63. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Rodło Trzciano
64. Gryf II Tczew MKS 11 - 1 Sokół Lubichowo
65. Grom Nowy Staw 0 - 2 Supra Kwidzyn
66. GKS Gardeja 1 - 11 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
67. Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
68. GKS Gardeja 4 - 1 Supra Kwidzyn
69. Grom Nowy Staw 3 - 0 Sokół Lubichowo
vo, niestawienie się na zawody
70. Gryf II Tczew MKS 4 - 0 Rodło Trzciano
71. Keramzyt Szprudowo 0 - 16 Pogoń Prabuty
72. Orły Tczew 3 - 1 AP Malbork
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Orły Tczew 0 - 3 Pomezania Malbork
74. AP Malbork 1 - 3 Keramzyt Szprudowo
75. Pogoń Prabuty 3 - 0 Gryf II Tczew MKS
76. Rodło Trzciano 1 - 1 Grom Nowy Staw
77. Sokół Lubichowo 3 - 2 GKS Gardeja
78. Supra Kwidzyn 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Pomezania Malbork 5 - 0 Supra Kwidzyn
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Sokół Lubichowo
81. GKS Gardeja 6 - 0 Rodło Trzciano
82. Grom Nowy Staw 0 - 8 Pogoń Prabuty
83. Gryf II Tczew MKS 5 - 2 AP Malbork
84. Keramzyt Szprudowo 0 - 6 Orły Tczew
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Keramzyt Szprudowo 0 - 2 Pomezania Malbork
86. Orły Tczew 2 - 5 Gryf II Tczew MKS
87. AP Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw
88. Pogoń Prabuty 8 - 0 GKS Gardeja
89. Rodło Trzciano 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
90. Sokół Lubichowo 0 - 3 Supra Kwidzyn
Sokół Lubichowo wycofał się z rozgrywek
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pomezania Malbork 3 - 0 Sokół Lubichowo
92. Supra Kwidzyn 8 - 0 Rodło Trzciano
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pogoń Prabuty
94. GKS Gardeja 10 - 1 AP Malbork
95. Grom Nowy Staw 2 - 0 Orły Tczew
96. Gryf II Tczew MKS 9 - 1 Keramzyt Szprudowo
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 Pomezania Malbork
98. Keramzyt Szprudowo 0 - 4 Grom Nowy Staw
99. Orły Tczew 6 - 0 GKS Gardeja
100. AP Malbork 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
101. Pogoń Prabuty 12 - 0 Supra Kwidzyn
102. Rodło Trzciano 3 - 0 Sokół Lubichowo
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Pomezania Malbork 9 - 0 Rodło Trzciano
104. Sokół Lubichowo 0 - 3 Pogoń Prabuty
105. Supra Kwidzyn 3 - 3 AP Malbork
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Orły Tczew
107. GKS Gardeja 4 - 0 Keramzyt Szprudowo
108. Grom Nowy Staw 2 - 2 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Grom Nowy Staw 0 - 4 Pomezania Malbork
110. Gryf II Tczew MKS 5 - 3 GKS Gardeja
111. Keramzyt Szprudowo 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
112. Orły Tczew 3 - 3 Supra Kwidzyn
113. AP Malbork 3 - 0 Sokół Lubichowo
114. Pogoń Prabuty 10 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. Pomezania Malbork 1 - 0 Pogoń Prabuty
116. Rodło Trzciano 1 - 6 AP Malbork
117. Sokół Lubichowo 0 - 3 Orły Tczew
118. Supra Kwidzyn 0 - 1 Keramzyt Szprudowo
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Gryf II Tczew MKS
120. GKS Gardeja 5 - 4 Grom Nowy Staw
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GKS Gardeja 1 - 5 Pomezania Malbork
122. Grom Nowy Staw 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
123. Gryf II Tczew MKS 1 - 0 Supra Kwidzyn
124. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Sokół Lubichowo
125. Orły Tczew 4 - 1 Rodło Trzciano
126. AP Malbork 3 - 6 Pogoń Prabuty
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pomezania Malbork 0 - 2 AP Malbork
128. Pogoń Prabuty 3 - 1 Orły Tczew
129. Rodło Trzciano 0 - 1 Keramzyt Szprudowo
130. Sokół Lubichowo 0 - 3 Gryf II Tczew MKS
131. Supra Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 GKS Gardeja
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE