Baner

Liga Juniorów C2 - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 16 43 14 1 1 100 - 25
2. Mewa Gniew 16 40 13 1 2 90 - 20
3. Pomezania Malbork 16 37 12 1 3 90 - 23
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 16 26 8 2 6 62 - 52
5. KS Czernin 16 19 6 1 9 49 - 54
6. Rodło Kwidzyn 16 18 6 0 10 61 - 92
7. Powiśle Dzierzgoń 16 15 5 0 11 56 - 56 2 3 1 0 1 6 - 4
8. Spójnia Sadlinki 16 15 5 0 11 39 - 65 2 3 1 0 1 4 - 6
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 0 0 0 16 15 - 175


Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 15 Powiśle Dzierzgoń 3 września 2017 - 11:00
Wierzyca Pelplin 7 - 3 KS Czernin 3 września 2017 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 9 Mewa Gniew 3 września 2017 - 12:00
Rodło Kwidzyn 4 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 września 2017 - 16:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 3 Pomezania Malbork 10 września 2017 - 11:00
Mewa Gniew 11 - 2 Rodło Kwidzyn 9 września 2017 - 13:00
KS Czernin 4 - 0 Spójnia Sadlinki 10 września 2017 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 13 Wierzyca Pelplin 4 października 2017 - 17:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 11 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 września 2017 - 11:00
Spójnia Sadlinki 7 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2017 - 12:00
Rodło Kwidzyn 3 - 10 KS Czernin 16 września 2017 - 16:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Mewa Gniew 17 września 2017 - 13:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 września 2017 - 11:00
KS Czernin 1 - 6 Pomezania Malbork 24 września 2017 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 15 Rodło Kwidzyn 23 września 2017 - 13:30
Wierzyca Pelplin 7 - 0 Spójnia Sadlinki 24 września 2017 - 14:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń 1 października 2017 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 17 Wierzyca Pelplin 30 września 2017 - 14:00
Pomezania Malbork 17 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2017 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 5 Mewa Gniew 30 września 2017 - 11:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 8 Mewa Gniew 8 października 2017 - 11:00
KS Czernin 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 października 2017 - 12:00
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Pomezania Malbork 7 października 2017 - 11:00
Spójnia Sadlinki 3 - 2 Rodło Kwidzyn 8 października 2017 - 12:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 14 października 2017 - 12:00
Pomezania Malbork 7 - 0 Spójnia Sadlinki 15 października 2017 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 października 2017 - 11:00
Mewa Gniew 2 - 0 KS Czernin 14 października 2017 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 KS Czernin 22 października 2017 - 15:30
vo, na boisku 2:7
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 16 Mewa Gniew 22 października 2017 - 11:00
Wierzyca Pelplin 7 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 21 października 2017 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Pomezania Malbork 22 października 2017 - 14:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 29 października 2017 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Spójnia Sadlinki 28 października 2017 - 11:00
Mewa Gniew 0 - 2 Wierzyca Pelplin 28 października 2017 - 13:00
KS Czernin 16 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 października 2017 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 16 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 kwietnia 2018 - 11:00
KS Czernin 1 - 3 Wierzyca Pelplin 7 kwietnia 2018 - 11:00
Mewa Gniew 4 - 2 Spójnia Sadlinki 7 kwietnia 2018 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 4 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 8 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 kwietnia 2018 - 13:00
Rodło Kwidzyn 4 - 5 Mewa Gniew 14 kwietnia 2018 - 16:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 KS Czernin 15 kwietnia 2018 - 14:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 kwietnia 2018 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Pelplin 22 kwietnia 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 14 Spójnia Sadlinki 22 kwietnia 2018 - 11:00
KS Czernin 3 - 2 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2018 - 11:00
Mewa Gniew 8 - 0 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 28 kwietnia 2018 - 14:00
Pomezania Malbork 8 - 0 KS Czernin 29 kwietnia 2018 - 13:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia 2018 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
Spójnia Sadlinki 1 - 7 Wierzyca Pelplin 29 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Spójnia Sadlinki 6 maja 2018 - 11:00
Wierzyca Pelplin 10 - 4 Rodło Kwidzyn 6 maja 2018 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 10 Pomezania Malbork 5 maja 2018 - 10:00
Mewa Gniew 7 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 maja 2018 - 13:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mewa Gniew 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 13 maja 2018 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 - 2 KS Czernin 13 maja 2018 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Pelplin 30 maja 2018 - 19:00
Rodło Kwidzyn 5 - 3 Spójnia Sadlinki 12 maja 2018 - 14:30
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Rodło Kwidzyn 20 maja 2018 - 13:30
Spójnia Sadlinki 1 - 4 Pomezania Malbork 20 maja 2018 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 15 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 maja 2018 - 10:00
KS Czernin 0 - 4 Mewa Gniew 19 maja 2018 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 27 maja 2018 - 11:00
Mewa Gniew 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 5 Wierzyca Pelplin 27 maja 2018 - 13:00
Pomezania Malbork 13 - 0 Rodło Kwidzyn 26 maja 2018 - 13:00
vo
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pomezania Malbork 2 czerwca 2018 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 czerwca 2018 - 14:00
Wierzyca Pelplin 3 - 3 Mewa Gniew 2 czerwca 2018 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 KS Czernin
Pauza: Rodło Kwidzyn, .