Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 15 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
7 - 3 |
KS Czernin |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 9 |
Mewa Gniew |
3 września 2017
3.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 6 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Mewa Gniew |
11 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
KS Czernin |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
10 września 2017
10.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 13 |
Wierzyca Pelplin |
4 października 2017
4.10 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
11 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
7 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 września 2017
17.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 10 |
KS Czernin |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
KS Czernin |
1 - 6 |
Pomezania Malbork |
24 września 2017
24.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 15 |
Rodło Kwidzyn |
23 września 2017
23.09 - 13:30 |
Wierzyca Pelplin |
7 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 17 |
Wierzyca Pelplin |
30 września 2017
30.09 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
17 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 5 |
Mewa Gniew |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 8 |
Mewa Gniew |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
KS Czernin |
2 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 października 2017
8.10 - 12:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
8 października 2017
8.10 - 12:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 października 2017
14.10 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
9 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
2 - 0 |
KS Czernin |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
KS Czernin |
22 października 2017
22.10 - 15:30 |
vo, na boisku 2:7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 16 |
Mewa Gniew |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
7 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
KS Czernin |
16 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
16 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
KS Czernin |
1 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Mewa Gniew |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 5 |
Mewa Gniew |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
KS Czernin |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 14 |
Spójnia Sadlinki |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
KS Czernin |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Mewa Gniew |
8 - 0 |
Pomezania Malbork |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
KS Czernin |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 15:30 |
vo, goście nie przyjechali |
Spójnia Sadlinki |
1 - 7 |
Wierzyca Pelplin |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
10 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 10 |
Pomezania Malbork |
5 maja 2018
5.05 - 10:00 |
Mewa Gniew |
7 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
9 - 2 |
KS Czernin |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
30 maja 2018
30.05 - 19:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
12 maja 2018
12.05 - 14:30 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
20 maja 2018
20.05 - 13:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 15 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 maja 2018
20.05 - 10:00 |
KS Czernin |
0 - 4 |
Mewa Gniew |
19 maja 2018
19.05 - 13:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
13 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
26 maja 2018
26.05 - 13:00 |
vo |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
KS Czernin |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, . |
|