TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - zapisy do edycji JESIEŃ 2017 - roczniki 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Centralna Liga Juniorów - grupa zachodnia - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Szczecin 3 9 3 0 0 9 - 2
2. Arka Gdynia 3 9 3 0 0 8 - 1
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7 2 1 0 4 - 2
4. Śląsk Wrocław 3 6 2 0 1 11 - 4
5. Lech Poznań 2 4 1 1 0 7 - 2 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Salos Szczecin 3 4 1 1 1 5 - 7 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Górnik Zabrze 2 4 1 1 0 4 - 0
8. Lechia Gdańsk 3 4 1 1 1 4 - 4
9. Zagłębie Lubin 1 3 1 0 0 4 - 1
10. Piast Gliwice 3 3 1 0 2 2 - 9
11. Miedź Legnica 3 2 0 2 1 2 - 3 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Odra Opole 3 2 0 2 1 2 - 3 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Warta Poznań 2 1 0 1 1 2 - 3
14. Chrobry Głogów 2 0 0 0 2 4 - 6
15. Falubaz Zielona Góra 3 0 0 0 3 0 - 7
16. Warta Gorzów Wielkopolski 3 0 0 0 3 2 - 16


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Lechia Gdańsk
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Miedź Legnica
3. Górnik Zabrze - Warta Poznań 23 sierpnia 2017 - 11:00
4. Odra Opole 0 - 1 Piast Gliwice
5. Pogoń Szczecin 3 - 0 Salos Szczecin 16 sierpnia 2017 - 12:00
6. Lech Poznań - Zagłębie Lubin 23 sierpnia 2017 - 16:00
7. Chrobry Głogów 1 - 2 Śląsk Wrocław
8. Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 4 Arka Gdynia 6 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia
10. Śląsk Wrocław 8 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
11. Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 6 września 2017 - 16:00
12. Salos Szczecin 1 - 1 Lech Poznań
13. Piast Gliwice 0 - 3 Pogoń Szczecin
14. Warta Poznań 0 - 0 Odra Opole
15. Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Zabrze
16. Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Lechia Gdańsk
18. Górnik Zabrze 4 - 0 Falubaz Zielona Góra
19. Odra Opole 2 - 2 Miedź Legnica
20. Pogoń Szczecin 3 - 2 Warta Poznań
21. Lech Poznań 6 - 1 Piast Gliwice
22. Chrobry Głogów 3 - 4 Salos Szczecin
23. Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Zagłębie Lubin
24. Śląsk Wrocław 2 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
26. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
27. Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
28. Piast Gliwice - Chrobry Głogów
29. Warta Poznań - Lech Poznań
30. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
31. Falubaz Zielona Góra - Odra Opole
32. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
34. Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
35. Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra
36. Lech Poznań - Miedź Legnica
37. Chrobry Głogów - Warta Poznań
38. Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice
39. Arka Gdynia - Salos Szczecin
40. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
42. Salos Szczecin - Śląsk Wrocław
43. Piast Gliwice - Arka Gdynia
44. Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski
45. Miedź Legnica - Chrobry Głogów
46. Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
47. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
48. Górnik Zabrze - Odra Opole
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Odra Opole - Lechia Gdańsk
50. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
51. Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
52. Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra
53. Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica
54. Arka Gdynia - Warta Poznań
55. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
56. Zagłębie Lubin - Salos Szczecin
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lechia Gdańsk - Salos Szczecin
58. Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
59. Warta Poznań - Śląsk Wrocław
60. Miedź Legnica - Arka Gdynia
61. Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań
64. Odra Opole - Pogoń Szczecin
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
66. Lech Poznań - Odra Opole
67. Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
68. Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
69. Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra
70. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
71. Zagłębie Lubin - Warta Poznań
72. Salos Szczecin - Piast Gliwice
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
74. Warta Poznań - Salos Szczecin
75. Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
76. Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
77. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
78. Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
79. Odra Opole - Chrobry Głogów
80. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Lech Poznań - Lechia Gdańsk
82. Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin
83. Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole
84. Arka Gdynia - Górnik Zabrze
85. Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra
87. Salos Szczecin - Miedź Legnica
88. Piast Gliwice - Warta Poznań
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lechia Gdańsk - Warta Poznań
90. Miedź Legnica - Piast Gliwice
91. Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
93. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
94. Odra Opole - Arka Gdynia
95. Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
96. Lech Poznań - Chrobry Głogów
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk
98. Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań
99. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
100. Śląsk Wrocław - Odra Opole
101. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
102. Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
103. Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra
104. Warta Poznań - Miedź Legnica
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
106. Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań
107. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
108. Górnik Zabrze - Salos Szczecin
109. Odra Opole - Zagłębie Lubin
110. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
111. Lech Poznań - Arka Gdynia
112. Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk
114. Arka Gdynia - Chrobry Głogów
115. Śląsk Wrocław - Lech Poznań
116. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
117. Salos Szczecin - Odra Opole
118. Piast Gliwice - Górnik Zabrze
119. Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
120. Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03