SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 15 39 13 0 2 44 - 21
2. Sparta Sycewice 15 37 12 1 2 52 - 15
3. Jantar Ustka 15 35 11 2 2 61 - 18
4. Piast Człuchów 15 30 9 3 3 54 - 25
5. Myśliwiec Tuchomie 15 23 7 2 6 22 - 23 2 6 2 0 0 5 - 1
6. MKS Debrzno 15 23 7 2 6 39 - 26 2 1 0 1 1 2 - 4
7. Leśnik Cewice 15 23 7 2 6 29 - 29 2 1 0 1 1 1 - 3
8. Brda Przechlewo 15 22 6 4 5 26 - 32
9. Jantaria Pobłocie 15 20 6 2 7 17 - 22
10. Echo Biesowice 15 17 5 2 8 20 - 24
11. Karol Pęplino 15 16 4 4 7 30 - 32
12. KS Włynkówko 15 15 4 3 8 23 - 48
13. Czarni Czarne 15 13 4 1 10 27 - 42
14. Zawisza Borzytuchom 15 12 3 3 9 23 - 46
15. Diament Trzebielino 15 11 3 2 10 18 - 40
16. Kaszubia Studzienice 15 6 1 3 11 18 - 60
Ostatni komentarz dodał Styl_Usteckich_Ulic 12.11.2017, 18:45:59


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Karol Pęplino 2 - 8 Jantar Ustka 12 sierpnia 2017 - 18:00
2. KS Włynkówko 0 - 1 Jantaria Pobłocie 12 sierpnia 2017 - 17:00
3. Echo Biesowice 2 - 1 Piast Człuchów 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Leśnik Cewice 12 sierpnia 2017 - 14:00
5. Stal Jezierzyce 0 - 1 Sparta Sycewice 12 sierpnia 2017 - 15:00
6. Czarni Czarne 1 - 3 MKS Debrzno 12 sierpnia 2017 - 12:00
7. Brda Przechlewo 2 - 2 Kaszubia Studzienice 30 sierpnia 2017 - 17:00
8. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Diament Trzebielino 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
9. Jantar Ustka 5 - 0 Diament Trzebielino 15 sierpnia 2017 - 18:00
10. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2017 - 15:00
11. MKS Debrzno 6 - 0 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2017 - 17:00
12. Sparta Sycewice 6 - 1 Czarni Czarne 15 sierpnia 2017 - 16:00
13. Leśnik Cewice 6 - 2 Stal Jezierzyce 15 sierpnia 2017 - 11:00
14. Piast Człuchów 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2017 - 15:00
15. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Echo Biesowice 15 sierpnia 2017 - 16:00
16. Karol Pęplino 2 - 2 KS Włynkówko 15 sierpnia 2017 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
17. KS Włynkówko 1 - 1 Jantar Ustka 20 sierpnia 2017 - 14:00
18. Echo Biesowice 3 - 4 Karol Pęplino 20 sierpnia 2017 - 17:00
19. Zawisza Borzytuchom 0 - 0 Jantaria Pobłocie 20 sierpnia 2017 - 16:00
20. Stal Jezierzyce 3 - 1 Piast Człuchów 19 sierpnia 2017 - 17:00
21. Czarni Czarne 1 - 3 Leśnik Cewice 19 sierpnia 2017 - 16:00
22. Brda Przechlewo 1 - 4 Sparta Sycewice 19 sierpnia 2017 - 17:00
23. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 MKS Debrzno 20 sierpnia 2017 - 17:00
24. Diament Trzebielino 2 - 0 Kaszubia Studzienice 19 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
25. Jantar Ustka 6 - 2 Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2017 - 18:00
26. MKS Debrzno 6 - 0 Diament Trzebielino 27 sierpnia 2017 - 16:00
27. Sparta Sycewice 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2017 - 16:00
28. Leśnik Cewice 0 - 0 Brda Przechlewo 27 sierpnia 2017 - 13:30
29. Piast Człuchów 5 - 2 Czarni Czarne 26 sierpnia 2017 - 12:00
30. Stal Jezierzyce 3 - 1 Jantaria Pobłocie 26 sierpnia 2017 - 16:00
31. Karol Pęplino 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 27 sierpnia 2017 - 17:00
32. KS Włynkówko 1 - 0 Echo Biesowice 27 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
33. Echo Biesowice 1 - 2 Jantar Ustka 2 września 2017 - 17:00
34. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 KS Włynkówko 3 września 2017 - 16:00
35. Stal Jezierzyce 3 - 2 Karol Pęplino 3 września 2017 - 17:00
36. Czarni Czarne 2 - 0 Jantaria Pobłocie 2 września 2017 - 15:00
37. Brda Przechlewo 2 - 2 Piast Człuchów 2 września 2017 - 16:00
38. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Leśnik Cewice 3 września 2017 - 13:00
39. Diament Trzebielino 0 - 4 Sparta Sycewice 2 września 2017 - 16:00
40. Kaszubia Studzienice 1 - 7 MKS Debrzno 3 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
41. Jantar Ustka 5 - 0 MKS Debrzno 9 września 2017 - 17:00
42. Sparta Sycewice 6 - 0 Kaszubia Studzienice 10 września 2017 - 17:00
43. Leśnik Cewice 5 - 1 Diament Trzebielino 10 września 2017 - 13:30
44. Piast Człuchów 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 9 września 2017 - 16:00
45. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Brda Przechlewo 10 września 2017 - 13:00
46. Karol Pęplino 5 - 0 Czarni Czarne 10 września 2017 - 17:00
47. KS Włynkówko 0 - 5 Stal Jezierzyce 10 września 2017 - 14:00
48. Echo Biesowice 4 - 2 Zawisza Borzytuchom 9 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Zawisza Borzytuchom 1 - 9 Jantar Ustka 17 września 2017 - 16:00
50. Stal Jezierzyce 5 - 3 Echo Biesowice 16 września 2017 - 11:00
51. Czarni Czarne 9 - 1 KS Włynkówko 16 września 2017 - 15:00
52. Brda Przechlewo 2 - 0 Karol Pęplino 16 września 2017 - 17:00
53. Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Jantaria Pobłocie 17 września 2017 - 13:00
54. Diament Trzebielino 3 - 4 Piast Człuchów 16 września 2017 - 16:00
55. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Leśnik Cewice 17 września 2017 - 15:00
56. MKS Debrzno 3 - 4 Sparta Sycewice 17 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
57. Jantar Ustka 5 - 1 Sparta Sycewice 23 września 2017 - 16:00
58. Leśnik Cewice 1 - 1 MKS Debrzno 24 września 2017 - 13:30
59. Piast Człuchów 10 - 0 Kaszubia Studzienice 23 września 2017 - 16:00
60. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Diament Trzebielino 24 września 2017 - 13:00
61. Karol Pęplino 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 24 września 2017 - 16:00
62. KS Włynkówko 3 - 4 Brda Przechlewo 24 września 2017 - 14:00
63. Echo Biesowice 3 - 1 Czarni Czarne 23 września 2017 - 16:00
64. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Stal Jezierzyce 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
65. Stal Jezierzyce 2 - 0 Jantar Ustka 30 września 2017 - 17:00
66. Czarni Czarne 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 30 września 2017 - 15:00
67. Brda Przechlewo 3 - 1 Echo Biesowice 30 września 2017 - 15:00
68. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 KS Włynkówko 1 października 2017 - 13:00
69. Diament Trzebielino 2 - 1 Karol Pęplino 30 września 2017 - 16:00
70. Kaszubia Studzienice 0 - 2 Jantaria Pobłocie 1 października 2017 - 15:00
71. MKS Debrzno 3 - 2 Piast Człuchów 1 października 2017 - 15:00
72. Sparta Sycewice 2 - 1 Leśnik Cewice 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. Jantar Ustka 6 - 1 Leśnik Cewice 7 października 2017 - 16:00
74. Piast Człuchów 2 - 0 Sparta Sycewice 7 października 2017 - 16:00
75. Jantaria Pobłocie 1 - 2 MKS Debrzno 8 października 2017 - 13:00
76. Karol Pęplino 7 - 2 Kaszubia Studzienice 8 października 2017 - 11:00
77. KS Włynkówko 3 - 5 Diament Trzebielino 7 października 2017 - 16:00
78. Echo Biesowice 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 7 października 2017 - 16:00
79. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Brda Przechlewo 8 października 2017 - 16:00
80. Stal Jezierzyce 3 - 2 Czarni Czarne 7 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
81. Czarni Czarne 1 - 5 Jantar Ustka 14 października 2017 - 11:00
82. Brda Przechlewo 2 - 3 Stal Jezierzyce 14 października 2017 - 11:00
83. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 15 października 2017 - 13:00
84. Diament Trzebielino 0 - 0 Echo Biesowice 14 października 2017 - 15:30
85. Kaszubia Studzienice 2 - 3 KS Włynkówko 15 października 2017 - 13:00
86. MKS Debrzno 2 - 2 Karol Pęplino 15 października 2017 - 15:00
87. Sparta Sycewice 3 - 0 Jantaria Pobłocie 14 października 2017 - 16:00
na boisku 1-1
88. Leśnik Cewice 1 - 6 Piast Człuchów 15 października 2017 - 13:30
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
89. Jantar Ustka 2 - 2 Piast Człuchów 21 października 2017 - 15:00
90. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Leśnik Cewice 22 października 2017 - 13:00
91. Karol Pęplino 1 - 2 Sparta Sycewice 21 października 2017 - 11:00
92. KS Włynkówko 1 - 0 MKS Debrzno 22 października 2017 - 13:00
93. Echo Biesowice 1 - 0 Kaszubia Studzienice 21 października 2017 - 15:00
94. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Diament Trzebielino 22 października 2017 - 14:00
95. Stal Jezierzyce 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 21 października 2017 - 15:00
96. Czarni Czarne 2 - 1 Brda Przechlewo 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
97. Brda Przechlewo 1 - 4 Jantar Ustka 28 października 2017 - 14:00
98. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Czarni Czarne 29 października 2017 - 13:00
99. Diament Trzebielino 0 - 3 Stal Jezierzyce 28 października 2017 - 15:00
100. Kaszubia Studzienice 4 - 3 Zawisza Borzytuchom 29 października 2017 - 13:00
101. MKS Debrzno 0 - 1 Echo Biesowice 29 października 2017 - 14:00
102. Sparta Sycewice 5 - 0 KS Włynkówko 28 października 2017 - 14:00
103. Leśnik Cewice 2 - 0 Karol Pęplino 29 października 2017 - 13:30
104. Piast Człuchów 2 - 1 Jantaria Pobłocie 29 października 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
105. Jantar Ustka 1 - 2 Jantaria Pobłocie 4 listopada 2017 - 14:00
106. Karol Pęplino 1 - 1 Piast Człuchów 5 listopada 2017 - 11:00
107. KS Włynkówko 0 - 3 Leśnik Cewice 4 listopada 2017 - 13:00
108. Echo Biesowice 1 - 1 Sparta Sycewice 4 listopada 2017 - 14:00
109. Zawisza Borzytuchom 1 - 3 MKS Debrzno 5 listopada 2017 - 14:00
110. Stal Jezierzyce 5 - 0 Kaszubia Studzienice 4 listopada 2017 - 14:00
111. Czarni Czarne 3 - 2 Diament Trzebielino 4 listopada 2017 - 14:00
112. Brda Przechlewo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 4 listopada 2017 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03