TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - zapisy do edycji JESIEŃ 2017 - roczniki 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 3 9 3 0 0 11 - 2
2. Jantar Ustka 3 7 2 1 0 14 - 3
3. Myśliwiec Tuchomie 3 7 2 1 0 6 - 3
4. Jantaria Pobłocie 3 7 2 1 0 3 - 0
5. MKS Debrzno 3 6 2 0 1 10 - 4
6. Leśnik Cewice 3 6 2 0 1 10 - 6
7. Zawisza Borzytuchom 3 4 1 1 1 4 - 5
8. Karol Pęplino 3 4 1 1 1 8 - 13
9. Stal Jezierzyce 3 3 1 0 2 5 - 8 1 3 1 0 0 3 - 1
10. Echo Biesowice 3 3 1 0 2 5 - 7 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Diament Trzebielino 3 3 1 0 2 2 - 6
12. Piast Człuchów 3 3 1 0 2 6 - 6 2 0 0 0 2 2 - 5
13. KS Włynkówko 3 2 0 2 1 3 - 4
14. Kaszubia Studzienice 2 1 0 1 1 2 - 4
15. Czarni Czarne 3 0 0 0 3 3 - 12
16. Brda Przechlewo 2 0 0 0 2 1 - 10
Ostatni komentarz dodał sebo74 20.08.2017, 20:50:13


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Karol Pęplino 2 - 8 Jantar Ustka 12 sierpnia 2017 - 18:00
2. KS Włynkówko 0 - 1 Jantaria Pobłocie 12 sierpnia 2017 - 17:00
3. Echo Biesowice 2 - 1 Piast Człuchów 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Leśnik Cewice 12 sierpnia 2017 - 14:00
5. Stal Jezierzyce 0 - 1 Sparta Sycewice 12 sierpnia 2017 - 15:00
6. Czarni Czarne 1 - 3 MKS Debrzno 12 sierpnia 2017 - 12:00
7. Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice 23 sierpnia 2017 - 17:00
8. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Diament Trzebielino 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
9. Jantar Ustka 5 - 0 Diament Trzebielino 15 sierpnia 2017 - 18:00
10. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2017 - 15:00
11. MKS Debrzno 6 - 0 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2017 - 17:00
12. Sparta Sycewice 6 - 1 Czarni Czarne 15 sierpnia 2017 - 16:00
13. Leśnik Cewice 6 - 2 Stal Jezierzyce 15 sierpnia 2017 - 11:00
14. Piast Człuchów 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2017 - 15:00
15. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Echo Biesowice 15 sierpnia 2017 - 16:00
16. Karol Pęplino 2 - 2 KS Włynkówko 15 sierpnia 2017 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
17. KS Włynkówko 1 - 1 Jantar Ustka 20 sierpnia 2017 - 14:00
18. Echo Biesowice 3 - 4 Karol Pęplino 20 sierpnia 2017 - 17:00
19. Zawisza Borzytuchom 0 - 0 Jantaria Pobłocie 20 sierpnia 2017 - 16:00
20. Stal Jezierzyce 3 - 1 Piast Człuchów 19 sierpnia 2017 - 17:00
21. Czarni Czarne 1 - 3 Leśnik Cewice 19 sierpnia 2017 - 16:00
22. Brda Przechlewo 1 - 4 Sparta Sycewice 19 sierpnia 2017 - 17:00
23. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 MKS Debrzno 20 sierpnia 2017 - 17:00
24. Diament Trzebielino 2 - 0 Kaszubia Studzienice 19 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Jantar Ustka - Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2017 - 18:00
26. MKS Debrzno - Diament Trzebielino 27 sierpnia 2017 - 16:00
27. Sparta Sycewice - Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2017 - 16:00
28. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo 27 sierpnia 2017 - 13:30
29. Piast Człuchów - Czarni Czarne 26 sierpnia 2017 - 12:00
30. Stal Jezierzyce - Jantaria Pobłocie 26 sierpnia 2017 - 16:00
31. Karol Pęplino - Zawisza Borzytuchom 27 sierpnia 2017 - 17:00
32. KS Włynkówko - Echo Biesowice 27 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Echo Biesowice - Jantar Ustka 2 września 2017 - 17:00
34. Zawisza Borzytuchom - KS Włynkówko 3 września 2017 - 16:00
35. Stal Jezierzyce - Karol Pęplino 3 września 2017 - 17:00
36. Czarni Czarne - Jantaria Pobłocie 2 września 2017 - 15:00
37. Brda Przechlewo - Piast Człuchów 2 września 2017 - 16:00
38. Myśliwiec Tuchomie - Leśnik Cewice 3 września 2017 - 13:00
39. Diament Trzebielino - Sparta Sycewice 2 września 2017 - 16:00
40. Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno 3 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Jantar Ustka - MKS Debrzno 9 września 2017 - 17:00
42. Sparta Sycewice - Kaszubia Studzienice 10 września 2017 - 17:00
43. Leśnik Cewice - Diament Trzebielino 10 września 2017 - 13:30
44. Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 9 września 2017 - 16:00
45. Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo 10 września 2017 - 13:00
46. Karol Pęplino - Czarni Czarne 10 września 2017 - 17:00
47. KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 10 września 2017 - 14:00
48. Echo Biesowice - Zawisza Borzytuchom 9 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Zawisza Borzytuchom - Jantar Ustka 17 września 2017 - 16:00
50. Stal Jezierzyce - Echo Biesowice 16 września 2017
51. Czarni Czarne - KS Włynkówko 16 września 2017 - 15:00
52. Brda Przechlewo - Karol Pęplino 16 września 2017 - 17:00
53. Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie 17 września 2017 - 13:00
54. Diament Trzebielino - Piast Człuchów 16 września 2017 - 16:00
55. Kaszubia Studzienice - Leśnik Cewice 17 września 2017 - 15:00
56. MKS Debrzno - Sparta Sycewice 17 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jantar Ustka - Sparta Sycewice 23 września 2017 - 16:00
58. Leśnik Cewice - MKS Debrzno 24 września 2017 - 13:30
59. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 23 września 2017 - 14:00
60. Jantaria Pobłocie - Diament Trzebielino 24 września 2017 - 13:00
61. Karol Pęplino - Myśliwiec Tuchomie 24 września 2017 - 16:00
62. KS Włynkówko - Brda Przechlewo 24 września 2017 - 14:00
63. Echo Biesowice - Czarni Czarne 23 września 2017 - 16:00
64. Zawisza Borzytuchom - Stal Jezierzyce 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka 30 września 2017 - 17:00
66. Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom 30 września 2017 - 15:00
67. Brda Przechlewo - Echo Biesowice 30 września 2017 - 15:00
68. Myśliwiec Tuchomie - KS Włynkówko 1 października 2017 - 13:00
69. Diament Trzebielino - Karol Pęplino 30 września 2017 - 16:00
70. Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie 1 października 2017 - 15:00
71. MKS Debrzno - Piast Człuchów 1 października 2017 - 15:00
72. Sparta Sycewice - Leśnik Cewice 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jantar Ustka - Leśnik Cewice 7 października 2017 - 16:00
74. Piast Człuchów - Sparta Sycewice 7 października 2017 - 14:00
75. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 8 października 2017 - 13:00
76. Karol Pęplino - Kaszubia Studzienice 8 października 2017 - 16:00
77. KS Włynkówko - Diament Trzebielino 7 października 2017 - 16:00
78. Echo Biesowice - Myśliwiec Tuchomie 7 października 2017 - 16:00
79. Zawisza Borzytuchom - Brda Przechlewo 8 października 2017 - 16:00
80. Stal Jezierzyce - Czarni Czarne 7 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Czarni Czarne - Jantar Ustka 14 października 2017 - 14:00
82. Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 14 października 2017 - 15:00
83. Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 15 października 2017 - 13:00
84. Diament Trzebielino - Echo Biesowice 14 października 2017 - 15:30
85. Kaszubia Studzienice - KS Włynkówko 15 października 2017 - 13:00
86. MKS Debrzno - Karol Pęplino 15 października 2017 - 15:00
87. Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie 14 października 2017 - 16:00
88. Leśnik Cewice - Piast Człuchów 15 października 2017 - 13:30
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Jantar Ustka - Piast Człuchów 21 października 2017 - 15:00
90. Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice 22 października 2017 - 13:00
91. Karol Pęplino - Sparta Sycewice 22 października 2017 - 15:00
92. KS Włynkówko - MKS Debrzno 22 października 2017 - 13:00
93. Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice 21 października 2017 - 15:00
94. Zawisza Borzytuchom - Diament Trzebielino 22 października 2017 - 16:00
95. Stal Jezierzyce - Myśliwiec Tuchomie 21 października 2017 - 15:00
96. Czarni Czarne - Brda Przechlewo 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Brda Przechlewo - Jantar Ustka 28 października 2017 - 14:00
98. Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne 29 października 2017 - 13:00
99. Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 28 października 2017 - 15:00
100. Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom 29 października 2017 - 13:00
101. MKS Debrzno - Echo Biesowice 29 października 2017 - 14:00
102. Sparta Sycewice - KS Włynkówko 28 października 2017 - 14:00
103. Leśnik Cewice - Karol Pęplino 29 października 2017 - 13:30
104. Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Jantar Ustka - Jantaria Pobłocie 4 listopada 2017 - 14:00
106. Karol Pęplino - Piast Człuchów 5 listopada 2017 - 14:00
107. KS Włynkówko - Leśnik Cewice 4 listopada 2017 - 13:00
108. Echo Biesowice - Sparta Sycewice 4 listopada 2017 - 14:00
109. Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 5 listopada 2017 - 16:00
110. Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 4 listopada 2017 - 14:00
111. Czarni Czarne - Diament Trzebielino 4 listopada 2017 - 14:00
112. Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie 4 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Myśliwiec Tuchomie - Jantar Ustka 12 listopada 2017 - 13:00
114. Diament Trzebielino - Brda Przechlewo 11 listopada 2017 - 14:00
115. Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 12 listopada 2017 - 13:00
116. MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 12 listopada 2017 - 13:00
117. Sparta Sycewice - Zawisza Borzytuchom 11 listopada 2017 - 14:00
118. Leśnik Cewice - Echo Biesowice 12 listopada 2017 - 13:30
119. Piast Człuchów - KS Włynkówko 11 listopada 2017 - 13:00
120. Jantaria Pobłocie - Karol Pęplino 12 listopada 2017 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.02