ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 5 15 5 0 0 29 - 3
2. Wicher Wierzchucino 6 15 5 0 1 21 - 15
3. Ajax Leśniewo 6 13 4 1 1 22 - 10
4. OKS Janowo 5 10 3 1 1 19 - 11
5. Klif Chłapowo 5 9 3 0 2 15 - 8
6. Sokół Strzelno 6 9 3 0 3 18 - 17
7. Norda Karwia 6 7 2 1 3 13 - 28
8. Stolem II Gniewino 5 6 2 0 3 9 - 17
9. Zryw Sławoszyno 6 5 1 2 3 13 - 24
10. Huragan Smolno 5 3 1 0 4 10 - 10
11. Puma Darżlubie 4 3 1 0 3 14 - 16
12. Celtic Reda 6 1 (-6) 2 1 3 13 - 13
13. Relaks Mechowo 5 0 0 0 5 1 - 25
Ostatni komentarz dodał Radecki 16.09.2017, 19:47:45
* Celtic Reda został ukarany odjęciem 6 punktów


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Celtic Reda 13 sierpnia 2017 - 13:00
2. Ajax Leśniewo 3 - 0 OKS Janowo 13 sierpnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 2:3
3. Norda Karwia 5 - 4 Puma Darżlubie 12 sierpnia 2017 - 18:00
4. Zryw Sławoszyno 5 - 1 Relaks Mechowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
5. Sokół Strzelno 4 - 1 Stolem II Gniewino 13 września 2017 - 17:00
7. Klif Chłapowo 2 - 3 Wicher Wierzchucino 13 sierpnia 2017 - 18:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Celtic Reda 3 - 5 Wicher Wierzchucino 19 sierpnia 2017 - 17:00
9. Huragan Smolno 0 - 2 Klif Chłapowo 20 sierpnia 2017 - 16:00
11. Relaks Mechowo 0 - 8 Sokół Strzelno 20 sierpnia 2017 - 13:00
12. Puma Darżlubie 3 - 2 Zryw Sławoszyno 20 sierpnia 2017 - 13:00
13. OKS Janowo 9 - 2 Norda Karwia 19 sierpnia 2017 - 16:00
14. GOSRiT II Luzino 4 - 2 Ajax Leśniewo 20 sierpnia 2017 - 11:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Ajax Leśniewo 2 - 2 Celtic Reda 27 sierpnia 2017 - 14:00
16. Norda Karwia 1 - 7 GOSRiT II Luzino 26 sierpnia 2017 - 18:00
17. Zryw Sławoszyno 2 - 2 OKS Janowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
18. Sokół Strzelno 4 - 3 Puma Darżlubie 27 sierpnia 2017 - 14:00
20. Klif Chłapowo 5 - 1 Stolem II Gniewino 27 sierpnia 2017 - 17:00
21. Wicher Wierzchucino 3 - 2 Huragan Smolno 27 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. Celtic Reda 2 - 1 Huragan Smolno 2 września 2017 - 17:00
23. Stolem II Gniewino 4 - 1 Wicher Wierzchucino 3 września 2017 - 15:00
24. Relaks Mechowo 0 - 3 Klif Chłapowo 3 września 2017 - 13:00
26. OKS Janowo 4 - 1 Sokół Strzelno 2 września 2017 - 16:00
27. GOSRiT II Luzino 8 - 0 Zryw Sławoszyno 3 września 2017 - 11:00
28. Ajax Leśniewo 5 - 1 Norda Karwia 3 września 2017 - 14:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Norda Karwia 2 - 1 Celtic Reda 13 września 2017 - 17:00
30. Zryw Sławoszyno 2 - 8 Ajax Leśniewo 9 września 2017 - 17:00
31. Sokół Strzelno 0 - 7 GOSRiT II Luzino 10 września 2017 - 14:00
33. Klif Chłapowo - Puma Darżlubie 20 września 2017 - 17:00
34. Wicher Wierzchucino 4 - 0 Relaks Mechowo 10 września 2017 - 16:00
35. Huragan Smolno 2 - 3 Stolem II Gniewino 10 września 2017 - 11:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Celtic Reda 5 - 0 Stolem II Gniewino 16 września 2017 - 17:00
37. Relaks Mechowo 0 - 5 Huragan Smolno 17 września 2017 - 13:00
38. Puma Darżlubie 4 - 5 Wicher Wierzchucino 17 września 2017 - 13:00
39. OKS Janowo 4 - 3 Klif Chłapowo 16 września 2017 - 16:00
41. Ajax Leśniewo 2 - 1 Sokół Strzelno 17 września 2017 - 14:00
42. Norda Karwia 2 - 2 Zryw Sławoszyno 16 września 2017 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Zryw Sławoszyno - Celtic Reda 23 września 2017 - 17:00
44. Sokół Strzelno - Norda Karwia 24 września 2017 - 11:00
46. Klif Chłapowo - GOSRiT II Luzino 24 września 2017 - 14:00
47. Wicher Wierzchucino - OKS Janowo 24 września 2017 - 16:00
48. Huragan Smolno - Puma Darżlubie 24 września 2017 - 11:00
49. Stolem II Gniewino - Relaks Mechowo 24 września 2017 - 15:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Celtic Reda - Relaks Mechowo 30 września 2017 - 16:00
51. Puma Darżlubie - Stolem II Gniewino 1 października 2017 - 13:00
52. OKS Janowo - Huragan Smolno 30 września 2017 - 16:00
53. GOSRiT II Luzino - Wicher Wierzchucino 1 października 2017 - 11:00
54. Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo 1 października 2017 - 14:00
56. Zryw Sławoszyno - Sokół Strzelno 1 października 2017 - 11:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Sokół Strzelno - Celtic Reda 8 października 2017 - 14:00
59. Klif Chłapowo - Norda Karwia 8 października 2017 - 14:00
60. Wicher Wierzchucino - Ajax Leśniewo 8 października 2017 - 15:00
61. Huragan Smolno - GOSRiT II Luzino 7 października 2017 - 16:00
62. Stolem II Gniewino - OKS Janowo 8 października 2017 - 15:00
63. Relaks Mechowo - Puma Darżlubie 8 października 2017 - 13:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Celtic Reda - Puma Darżlubie 14 października 2017 - 16:00
65. OKS Janowo - Relaks Mechowo 14 października 2017 - 15:00
66. GOSRiT II Luzino - Stolem II Gniewino 15 października 2017 - 11:00
67. Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 15 października 2017 - 14:00
68. Norda Karwia - Wicher Wierzchucino 14 października 2017
69. Zryw Sławoszyno - Klif Chłapowo 15 października 2017 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Klif Chłapowo - Sokół Strzelno 22 października 2017 - 14:00
73. Wicher Wierzchucino - Zryw Sławoszyno 22 października 2017 - 14:00
74. Huragan Smolno - Norda Karwia 22 października 2017 - 11:00
75. Stolem II Gniewino - Ajax Leśniewo 22 października 2017 - 15:00
76. Relaks Mechowo - GOSRiT II Luzino 22 października 2017 - 13:00
77. Puma Darżlubie - OKS Janowo 22 października 2017 - 13:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Celtic Reda - OKS Janowo 28 października 2017 - 16:00
79. GOSRiT II Luzino - Puma Darżlubie 29 października 2017 - 11:00
80. Ajax Leśniewo - Relaks Mechowo 29 października 2017 - 14:00
81. Norda Karwia - Stolem II Gniewino 28 października 2017 - 15:00
82. Zryw Sławoszyno - Huragan Smolno 29 października 2017 - 13:00
83. Sokół Strzelno - Wicher Wierzchucino 29 października 2017 - 14:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Klif Chłapowo - Celtic Reda 5 listopada 2017 - 14:00
87. Huragan Smolno - Sokół Strzelno 5 listopada 2017 - 11:00
88. Stolem II Gniewino - Zryw Sławoszyno 5 listopada 2017 - 15:00
89. Relaks Mechowo - Norda Karwia 5 listopada 2017 - 13:00
90. Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 5 listopada 2017 - 13:00
91. OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 4 listopada 2017 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03