Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 sierpnia 2017
12.08 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
30 sierpnia 2017
30.08 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:30 |
Orzeł Subkowy |
- |
Sparta Kleszczewo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Szarża Krojanty |
23 sierpnia 2017
23.08 - 18:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 sierpnia 2017
29.08 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
15 sierpnia 2017
15.08 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 sierpnia 2017
15.08 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
- |
Pomezania Malbork |
|
anulowany, było 0-3 vo |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
15 sierpnia 2017
15.08 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
15 sierpnia 2017
15.08 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Sławek Borzechowo |
12 września 2017
12.09 - 18:00 |
Wda Lipusz |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 5 |
Wda Lipusz |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Gwiazda Karsin |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Sparta Kleszczewo |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Szarża Krojanty |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
23 sierpnia 2017
23.08 - 18:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
26 sierpnia 2017
26.08 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2017
26.08 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 5 |
Borowiak Czersk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
Sławek Borzechowo |
27 sierpnia 2017
27.08 - 16:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Sławek Borzechowo |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 3 |
Czarni Przemysław |
3 września 2017
3.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 5 |
Wda Lipusz |
2 września 2017
2.09 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
2 września 2017
2.09 - 11:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
30 sierpnia 2017
30.08 - 18:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 2 |
Szarża Krojanty |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, |
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
10 września 2017
10.09 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 2 |
Sławek Borzechowo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 11 |
Wda Lipusz |
16 września 2017
16.09 - 16:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Gwiazda Karsin |
6 - 2 |
Szarża Krojanty |
22 września 2017
22.09 - 17:30 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 września 2017
23.09 - 12:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
vo, na boisku 3:4 |
Sławek Borzechowo |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
Pogoń Prabuty |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Sławek Borzechowo |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 2 |
Wda Lipusz |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
1 października 2017
1.10 - 12:00 |
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
8 października 2017
8.10 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Szarża Krojanty |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 października 2017
7.10 - 12:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 października 2017
8.10 - 15:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 3 |
Pogoń Prabuty |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 3 |
Sławek Borzechowo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 3 |
Czarni Przemysław |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 6 |
Wda Lipusz |
14 października 2017
14.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 5 |
Gwiazda Karsin |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Szarża Krojanty |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 października 2017
28.10 - 11:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 3 |
Pogoń Prabuty |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 0 |
Sławek Borzechowo |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników – brak dokumentów tożsamości |
Gwiazda Karsin |
3 - 5 |
Wda Lipusz |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
18 listopada 2017
18.11 - 12:00 |
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Wda Lipusz |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Gwiazda Karsin |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Szarża Krojanty |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 listopada 2017
4.11 - 11:30 |
Pauza: Sławek Borzechowo, |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 7 |
Orzeł Subkowy |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
18 marca 2018
18.03 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Sławek Borzechowo |
17 marca 2018
17.03 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
17 marca 2018
17.03 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
18 marca 2018
18.03 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Gwiazda Karsin |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
25 marca 2018
25.03 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Wda Lipusz |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Sławek Borzechowo |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 6 |
Orzeł Subkowy |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
31 marca 2018
31.03 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Spójnia Sadlinki |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
5 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
7 kwietnia 2018
7.04 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 1 |
Wda Lipusz |
6 kwietnia 2018
6.04 - 16:30 |
Sławek Borzechowo |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
7 kwietnia 2018
7.04 - 17:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 0 |
Sławek Borzechowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 4 |
Gwiazda Karsin |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Wda Lipusz |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Czarni Przemysław |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Sławek Borzechowo |
4 - 2 |
Orzeł Subkowy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 4 |
Pomezania Malbork |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
24 kwietnia 2018
24.04 - 18:00 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Wda Lipusz |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
5 maja 2018
5.05 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Sławek Borzechowo |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 1 |
Pogoń Prabuty |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 5 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Gwiazda Karsin |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Wda Lipusz |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 0 |
Czarni Przemysław |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Sławek Borzechowo |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
19 maja 2018
19.05 - 11:30 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
26 maja 2018
26.05 - 17:30 |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
7 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
23 maja 2018
23.05 - 18:30 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
31 maja 2018
31.05 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
29 maja 2018
29.05 - 18:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 0 |
Sławek Borzechowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 - 0 |
Pogoń Prabuty |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:30 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
9 czerwca 2018
9.06 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 czerwca 2018
9.06 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
6 czerwca 2018
6.06 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
10 czerwca 2018
10.06 - 17:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Wda Lipusz |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
6 - 0 |
Czarni Przemysław |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 3 |
Orzeł Subkowy |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Pauza: Sławek Borzechowo, |
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 5 |
Powiśle II Dzierzgoń |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
22 czerwca 2018
22.06 - 18:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Szarża Krojanty |
|
Sławek Borzechowo |
3 - 4 |
Gwiazda Karsin |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 2 |
Czarni Przemysław |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, . |
|