POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
2 WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
1 WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2008 - SOBOTA 28.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 14 31 10 1 3 43 - 32
2. Pomezania Malbork 14 30 9 3 2 40 - 11
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 27 8 3 3 28 - 16 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Wda Lipusz 14 27 9 0 5 57 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Orzeł Subkowy 14 26 8 2 4 42 - 34
6. Chojniczanka II Chojnice 14 25 7 4 3 34 - 26
7. Gwiazda Karsin 14 23 7 2 5 39 - 25 2 6 2 0 0 8 - 1
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 23 7 2 5 39 - 26 2 3 1 0 1 7 - 5
9. Powi¶le II Dzierzgoń 14 23 7 2 5 24 - 32 2 0 0 0 2 1 - 10
10. Czarni Przemysław 14 17 5 2 7 25 - 33
11. Borowiak Czersk 14 11 3 2 9 16 - 30 1 3 1 0 0 2 - 0
12. Spójnia Sadlinki 14 11 3 2 9 17 - 33 1 0 0 0 1 0 - 2
13. Szarża Krojanty 14 10 3 1 10 26 - 55 1 3 1 0 0 3 - 0
14. Sławek Borzechowo 14 10 3 1 10 17 - 35 1 0 0 0 1 0 - 3
15. Błękitni Stare Pole 14 7 2 1 11 14 - 48
16. Sparta Kleszczewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 24.11.2017, 06:16:50


Runda wiosenna 2018: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wda Lipusz
2. Borowiak Czersk - Czarni Przemysław
3. Błękitni Stare Pole - Sławek Borzechowo
4. Gwiazda Karsin - Pogoń Prabuty
6. Szarża Krojanty - Pomezania Malbork
7. Chojniczanka II Chojnice - Spójnia Sadlinki
8. Powi¶le II Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Powi¶le II Dzierzgoń - Beniaminek 03 Starogard Gdański
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Chojniczanka II Chojnice
11. Spójnia Sadlinki - Szarża Krojanty
13. Orzeł Subkowy - Gwiazda Karsin
14. Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole
15. Sławek Borzechowo - Borowiak Czersk
16. Czarni Przemysław - Wda Lipusz
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław
18. Wda Lipusz - Sławek Borzechowo
19. Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty
20. Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy
21. Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork
23. Szarża Krojanty - Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. Chojniczanka II Chojnice - Powi¶le II Dzierzgoń
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Chojniczanka II Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
26. Powi¶le II Dzierzgoń - Szarża Krojanty
28. Spójnia Sadlinki - Gwiazda Karsin
29. Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole
30. Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy
31. Pogoń Prabuty - Wda Lipusz
32. Sławek Borzechowo - Czarni Przemysław
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sławek Borzechowo
34. Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
35. Wda Lipusz - Orzeł Subkowy
36. Borowiak Czersk - Pomezania Malbork
37. Błękitni Stare Pole - Spójnia Sadlinki
38. Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
40. Szarża Krojanty - Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Powi¶le II Dzierzgoń,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Szarża Krojanty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
43. Powi¶le II Dzierzgoń - Gwiazda Karsin
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole
45. Spójnia Sadlinki - Borowiak Czersk
46. Pomezania Malbork - Wda Lipusz
47. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław
48. Pogoń Prabuty - Sławek Borzechowo
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pogoń Prabuty
50. Sławek Borzechowo - Orzeł Subkowy
51. Czarni Przemysław - Pomezania Malbork
52. Wda Lipusz - Spójnia Sadlinki
53. Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Błękitni Stare Pole - Powi¶le II Dzierzgoń
55. Gwiazda Karsin - Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Szarża Krojanty - Gwiazda Karsin
59. Chojniczanka II Chojnice - Błękitni Stare Pole
60. Powi¶le II Dzierzgoń - Borowiak Czersk
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wda Lipusz
62. Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław
63. Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo
64. Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orzeł Subkowy
66. Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
67. Sławek Borzechowo - Spójnia Sadlinki
68. Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański
69. Wda Lipusz - Powi¶le II Dzierzgoń
70. Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice
71. Błękitni Stare Pole - Szarża Krojanty
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gwiazda Karsin - Beniaminek 03 Starogard Gdański
75. Szarża Krojanty - Borowiak Czersk
76. Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz
77. Powi¶le II Dzierzgoń - Czarni Przemysław
78. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Sławek Borzechowo
79. Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty
80. Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
82. Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki
83. Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański
84. Sławek Borzechowo - Powi¶le II Dzierzgoń
85. Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice
86. Wda Lipusz - Szarża Krojanty
88. Błękitni Stare Pole - Gwiazda Karsin
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Błękitni Stare Pole - Beniaminek 03 Starogard Gdański
90. Gwiazda Karsin - Borowiak Czersk
92. Szarża Krojanty - Czarni Przemysław
93. Chojniczanka II Chojnice - Sławek Borzechowo
94. Powi¶le II Dzierzgoń - Pogoń Prabuty
95. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orzeł Subkowy
96. Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
98. Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
99. Orzeł Subkowy - Powi¶le II Dzierzgoń
100. Pogoń Prabuty - Chojniczanka II Chojnice
101. Sławek Borzechowo - Szarża Krojanty
103. Wda Lipusz - Gwiazda Karsin
104. Borowiak Czersk - Błękitni Stare Pole
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Borowiak Czersk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
106. Błękitni Stare Pole - Wda Lipusz
107. Gwiazda Karsin - Czarni Przemysław
109. Szarża Krojanty - Pogoń Prabuty
110. Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy
111. Powi¶le II Dzierzgoń - Pomezania Malbork
112. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański
114. Spójnia Sadlinki - Powi¶le II Dzierzgoń
115. Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice
116. Orzeł Subkowy - Szarża Krojanty
118. Sławek Borzechowo - Gwiazda Karsin
119. Błękitni Stare Pole - Czarni Przemysław
120. Wda Lipusz - Borowiak Czersk
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03