SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Sokół Ełganowo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. KS Kamienica Królewska 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Sztorm Mosty 0 0 0 0 0 0 - 0
5. MKS Władysławowo 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Orzeł Trąbki Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Kaszuby Połchowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. KS Mściszewice 0 0 0 0 0 0 - 0
9. GKS Kowale 0 0 0 0 0 0 - 0
10. GKS Sierakowice 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Orlęta Reda 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Gedania II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Wietcisa Skarszewy 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Kamionka Sopot 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Bałtyk II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał yaroo 22.07.2017, 19:18:02


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Polonia Gdańsk - KS Mściszewice
2. Bałtyk II Gdynia - Sokół Ełganowo
3. Kamionka Sopot - KS Kamienica Królewska
4. Wietcisa Skarszewy - Sztorm Mosty
5. Gedania II Gdańsk - MKS Władysławowo
6. Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda
7. GKS Sierakowice - Kaszuby Połchowo
8. GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KS Mściszewice - Czarni Pruszcz Gdański
10. Kaszuby Połchowo - GKS Kowale
11. Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice
12. MKS Władysławowo - Orlęta Reda
13. Sztorm Mosty - Gedania II Gdańsk
14. KS Kamienica Królewska - Wietcisa Skarszewy
15. Sokół Ełganowo - Kamionka Sopot
16. Polonia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Bałtyk II Gdynia - KS Mściszewice
18. Kamionka Sopot - Polonia Gdańsk
19. Wietcisa Skarszewy - Sokół Ełganowo
20. Gedania II Gdańsk - KS Kamienica Królewska
21. Orlęta Reda - Sztorm Mosty
22. GKS Sierakowice - MKS Władysławowo
23. GKS Kowale - Orzeł Trąbki Wielkie
24. Czarni Pruszcz Gdański - Kaszuby Połchowo
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KS Mściszewice - Kaszuby Połchowo
26. Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański
27. MKS Władysławowo - GKS Kowale
28. Sztorm Mosty - GKS Sierakowice
29. KS Kamienica Królewska - Orlęta Reda
30. Sokół Ełganowo - Gedania II Gdańsk
31. Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy
32. Bałtyk II Gdynia - Kamionka Sopot
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Kamionka Sopot - KS Mściszewice
34. Wietcisa Skarszewy - Bałtyk II Gdynia
35. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk
36. Orlęta Reda - Sokół Ełganowo
37. GKS Sierakowice - KS Kamienica Królewska
38. GKS Kowale - Sztorm Mosty
39. Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo
40. Kaszuby Połchowo - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. KS Mściszewice - Orzeł Trąbki Wielkie
42. MKS Władysławowo - Kaszuby Połchowo
43. Sztorm Mosty - Czarni Pruszcz Gdański
44. KS Kamienica Królewska - GKS Kowale
45. Sokół Ełganowo - GKS Sierakowice
46. Polonia Gdańsk - Orlęta Reda
47. Bałtyk II Gdynia - Gedania II Gdańsk
48. Kamionka Sopot - Wietcisa Skarszewy
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wietcisa Skarszewy - KS Mściszewice
50. Gedania II Gdańsk - Kamionka Sopot
51. Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia
52. GKS Sierakowice - Polonia Gdańsk
53. GKS Kowale - Sokół Ełganowo
54. Czarni Pruszcz Gdański - KS Kamienica Królewska
55. Kaszuby Połchowo - Sztorm Mosty
56. Orzeł Trąbki Wielkie - MKS Władysławowo
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KS Mściszewice - MKS Władysławowo
58. Sztorm Mosty - Orzeł Trąbki Wielkie
59. KS Kamienica Królewska - Kaszuby Połchowo
60. Sokół Ełganowo - Czarni Pruszcz Gdański
61. Polonia Gdańsk - GKS Kowale
62. Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice
63. Kamionka Sopot - Orlęta Reda
64. Wietcisa Skarszewy - Gedania II Gdańsk
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Gedania II Gdańsk - KS Mściszewice
66. Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy
67. GKS Sierakowice - Kamionka Sopot
68. GKS Kowale - Bałtyk II Gdynia
69. Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
70. Kaszuby Połchowo - Sokół Ełganowo
71. Orzeł Trąbki Wielkie - KS Kamienica Królewska
72. MKS Władysławowo - Sztorm Mosty
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KS Mściszewice - Sztorm Mosty
74. KS Kamienica Królewska - MKS Władysławowo
75. Sokół Ełganowo - Orzeł Trąbki Wielkie
76. Polonia Gdańsk - Kaszuby Połchowo
77. Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
78. Kamionka Sopot - GKS Kowale
79. Wietcisa Skarszewy - GKS Sierakowice
80. Gedania II Gdańsk - Orlęta Reda
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Orlęta Reda - KS Mściszewice
82. GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk
83. GKS Kowale - Wietcisa Skarszewy
84. Czarni Pruszcz Gdański - Kamionka Sopot
85. Kaszuby Połchowo - Bałtyk II Gdynia
86. Orzeł Trąbki Wielkie - Polonia Gdańsk
87. MKS Władysławowo - Sokół Ełganowo
88. Sztorm Mosty - KS Kamienica Królewska
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. KS Mściszewice - KS Kamienica Królewska
90. Sokół Ełganowo - Sztorm Mosty
91. Polonia Gdańsk - MKS Władysławowo
92. Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie
93. Kamionka Sopot - Kaszuby Połchowo
94. Wietcisa Skarszewy - Czarni Pruszcz Gdański
95. Gedania II Gdańsk - GKS Kowale
96. Orlęta Reda - GKS Sierakowice
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GKS Sierakowice - KS Mściszewice
98. GKS Kowale - Orlęta Reda
99. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk
100. Kaszuby Połchowo - Wietcisa Skarszewy
101. Orzeł Trąbki Wielkie - Kamionka Sopot
102. MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia
103. Sztorm Mosty - Polonia Gdańsk
104. KS Kamienica Królewska - Sokół Ełganowo
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. KS Mściszewice - Sokół Ełganowo
106. Polonia Gdańsk - KS Kamienica Królewska
107. Bałtyk II Gdynia - Sztorm Mosty
108. Kamionka Sopot - MKS Władysławowo
109. Wietcisa Skarszewy - Orzeł Trąbki Wielkie
110. Gedania II Gdańsk - Kaszuby Połchowo
111. Orlęta Reda - Czarni Pruszcz Gdański
112. GKS Sierakowice - GKS Kowale
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GKS Kowale - KS Mściszewice
114. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice
115. Kaszuby Połchowo - Orlęta Reda
116. Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania II Gdańsk
117. MKS Władysławowo - Wietcisa Skarszewy
118. Sztorm Mosty - Kamionka Sopot
119. KS Kamienica Królewska - Bałtyk II Gdynia
120. Sokół Ełganowo - Polonia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.08