MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 20 50 16 2 2 69 - 23
2. MKS Władysławowo 20 46 14 4 2 50 - 19
3. Czarni Pruszcz Gdański 20 45 14 3 3 54 - 24
4. Wietcisa Skarszewy 20 37 11 4 5 48 - 31
5. Orlęta Reda 19 36 11 3 5 53 - 22
6. KS Kamienica Królewska 20 35 10 5 5 55 - 30
7. Bałtyk II Gdynia 20 31 9 4 7 47 - 33
8. Orzeł Tr±bki Wielkie 19 25 7 4 8 29 - 37
9. Polonia Gdańsk 20 24 6 6 8 29 - 26
10. Sztorm Mosty 20 23 7 2 11 25 - 34 2 4 1 1 0 4 - 1
11. Gedania II Gdańsk 20 23 6 5 9 36 - 44 2 1 0 1 1 1 - 4
12. GKS Sierakowice 19 19 6 1 12 28 - 37
13. Sokół Ełganowo 20 17 5 2 13 18 - 52
14. Kaszuby Połchowo 19 14 4 2 13 31 - 61 1 3 1 0 0 3 - 1
15. Kamionka Sopot 20 14 4 2 14 23 - 58 1 0 0 0 1 1 - 3
16. KS M¶ciszewice 20 10 3 1 16 23 - 87
Ostatni komentarz dodał avokado 14.04.2018, 15:53:43


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. KS M¶ciszewice 2 - 1 Polonia Gdańsk 17 marca 2018 - 14:00
2. Sokół Ełganowo 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 17 marca 2018 - 15:00
3. KS Kamienica Królewska 3 - 3 Kamionka Sopot 17 marca 2018 - 14:00
4. Sztorm Mosty 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 17 marca 2018 - 12:00
5. MKS Władysławowo 2 - 0 Gedania II Gdańsk 17 marca 2018 - 14:00
6. Orlęta Reda - Orzeł Tr±bki Wielkie 16 maja 2018 - 17:00
7. Kaszuby Połchowo - GKS Sierakowice 23 maja 2018 - 18:00
8. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 GKS Kowale 17 marca 2018 - 15:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
9. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 KS M¶ciszewice 24 marca 2018 - 15:00
10. GKS Kowale 7 - 1 Kaszuby Połchowo 24 marca 2018 - 14:00
11. GKS Sierakowice 0 - 2 Orzeł Tr±bki Wielkie 25 marca 2018 - 14:00
12. Orlęta Reda 0 - 1 MKS Władysławowo 25 marca 2018 - 12:00
13. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Sztorm Mosty 24 marca 2018 - 14:15
14. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 KS Kamienica Królewska 24 marca 2018 - 16:00
15. Kamionka Sopot 0 - 0 Sokół Ełganowo 24 marca 2018 - 14:00
16. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 25 marca 2018 - 11:00
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. KS M¶ciszewice 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 28 marca 2018 - 16:00
18. Polonia Gdańsk 0 - 1 Kamionka Sopot 11 kwietnia 2018 - 16:30
19. Sokół Ełganowo 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 28 marca 2018 - 16:00
20. KS Kamienica Królewska 1 - 0 Gedania II Gdańsk 31 marca 2018 - 14:00
21. Sztorm Mosty 1 - 4 Orlęta Reda 28 marca 2018 - 17:00
22. MKS Władysławowo 1 - 1 GKS Sierakowice 28 marca 2018 - 17:00
23. Orzeł Tr±bki Wielkie 2 - 4 GKS Kowale 28 marca 2018 - 15:30
24. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 28 marca 2018 - 15:30
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
25. Kaszuby Połchowo 0 - 1 KS M¶ciszewice 7 kwietnia 2018 - 15:30
26. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Orzeł Tr±bki Wielkie 7 kwietnia 2018 - 15:00
27. GKS Kowale 1 - 1 MKS Władysławowo 7 kwietnia 2018 - 14:00
28. GKS Sierakowice 0 - 3 Sztorm Mosty 7 kwietnia 2018 - 16:00
29. Orlęta Reda 1 - 1 KS Kamienica Królewska 8 kwietnia 2018 - 12:00
30. Gedania II Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo 7 kwietnia 2018 - 14:15
31. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 16:00
32. Kamionka Sopot 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 7 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
33. KS M¶ciszewice 1 - 3 Kamionka Sopot 14 kwietnia 2018 - 16:00
34. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 kwietnia 2018 - 13:00
35. Polonia Gdańsk 2 - 0 Gedania II Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 12:00
36. Sokół Ełganowo 0 - 0 Orlęta Reda 14 kwietnia 2018 - 15:00
37. KS Kamienica Królewska 6 - 0 GKS Sierakowice 14 kwietnia 2018 - 14:00
38. Sztorm Mosty 1 - 2 GKS Kowale 14 kwietnia 2018 - 12:00
39. MKS Władysławowo 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 11:00
40. Orzeł Tr±bki Wielkie 2 - 1 Kaszuby Połchowo 14 kwietnia 2018 - 15:30
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Tr±bki Wielkie - KS M¶ciszewice 21 kwietnia 2018 - 15:30
42. Kaszuby Połchowo - MKS Władysławowo 21 kwietnia 2018 - 15:30
43. Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm Mosty 21 kwietnia 2018 - 16:00
44. GKS Kowale - KS Kamienica Królewska 21 kwietnia 2018 - 14:00
45. GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo 21 kwietnia 2018 - 17:00
46. Orlęta Reda - Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 14:30
47. Gedania II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 21 kwietnia 2018 - 14:15
48. Wietcisa Skarszewy - Kamionka Sopot 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS M¶ciszewice - Wietcisa Skarszewy 28 kwietnia 2018 - 17:00
50. Kamionka Sopot - Gedania II Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 11:00
51. Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 28 kwietnia 2018 - 18:00
52. Polonia Gdańsk - GKS Sierakowice 28 kwietnia 2018 - 12:00
53. Sokół Ełganowo - GKS Kowale 28 kwietnia 2018 - 16:00
54. KS Kamienica Królewska - Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2018 - 14:00
55. Sztorm Mosty - Kaszuby Połchowo 28 kwietnia 2018 - 12:00
56. MKS Władysławowo - Orzeł Tr±bki Wielkie 28 kwietnia 2018 - 14:00


Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. MKS Władysławowo - KS M¶ciszewice 5 maja 2018 - 14:00
58. Orzeł Tr±bki Wielkie - Sztorm Mosty 5 maja 2018 - 16:00
59. Kaszuby Połchowo - KS Kamienica Królewska 5 maja 2018 - 15:30
60. Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 5 maja 2018 - 15:00
61. GKS Kowale - Polonia Gdańsk 5 maja 2018 - 14:00
62. GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia 5 maja 2018 - 17:00
63. Orlęta Reda - Kamionka Sopot 6 maja 2018 - 12:00
64. Gedania II Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 5 maja 2018 - 14:15
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. KS M¶ciszewice - Gedania II Gdańsk 12 maja 2018 - 18:00
66. Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda 12 maja 2018 - 17:00
67. Kamionka Sopot - GKS Sierakowice 12 maja 2018 - 11:00
68. Bałtyk II Gdynia - GKS Kowale 12 maja 2018 - 17:00
69. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 12 maja 2018 - 12:00
70. Sokół Ełganowo - Kaszuby Połchowo 12 maja 2018 - 15:00
71. KS Kamienica Królewska - Orzeł Tr±bki Wielkie 13 maja 2018 - 14:00
72. Sztorm Mosty - MKS Władysławowo 12 maja 2018 - 12:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Sztorm Mosty - KS M¶ciszewice 19 maja 2018 - 12:00
74. MKS Władysławowo - KS Kamienica Królewska 19 maja 2018 - 14:00
75. Orzeł Tr±bki Wielkie - Sokół Ełganowo 19 maja 2018 - 17:00
76. Kaszuby Połchowo - Polonia Gdańsk 19 maja 2018 - 15:30
77. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia 20 maja 2018 - 11:00
78. GKS Kowale - Kamionka Sopot 19 maja 2018 - 14:00
79. GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 19 maja 2018 - 17:00
80. Orlęta Reda - Gedania II Gdańsk 20 maja 2018 - 12:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. KS M¶ciszewice - Orlęta Reda 26 maja 2018 - 18:00
82. Gedania II Gdańsk - GKS Sierakowice 26 maja 2018 - 14:15
83. Wietcisa Skarszewy - GKS Kowale 26 maja 2018 - 17:00
84. Kamionka Sopot - Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2018 - 14:30
85. Bałtyk II Gdynia - Kaszuby Połchowo 27 maja 2018 - 13:00
86. Polonia Gdańsk - Orzeł Tr±bki Wielkie 26 maja 2018 - 12:00
87. Sokół Ełganowo - MKS Władysławowo 26 maja 2018 - 16:00
88. KS Kamienica Królewska - Sztorm Mosty 27 maja 2018 - 14:00
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. KS Kamienica Królewska - KS M¶ciszewice 3 czerwca 2018 - 14:00
90. Sztorm Mosty - Sokół Ełganowo 2 czerwca 2018 - 12:00
91. MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 2 czerwca 2018 - 14:00
92. Orzeł Tr±bki Wielkie - Bałtyk II Gdynia 2 czerwca 2018 - 17:00
93. Kaszuby Połchowo - Kamionka Sopot 2 czerwca 2018 - 17:00
94. Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy 2 czerwca 2018 - 14:00
95. GKS Kowale - Gedania II Gdańsk 2 czerwca 2018 - 14:00
96. GKS Sierakowice - Orlęta Reda 2 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. KS M¶ciszewice - GKS Sierakowice 9 czerwca 2018 - 18:00
98. Orlęta Reda - GKS Kowale 10 czerwca 2018 - 12:00
99. Gedania II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 9 czerwca 2018 - 11:00
100. Wietcisa Skarszewy - Kaszuby Połchowo 9 czerwca 2018 - 17:00
101. Kamionka Sopot - Orzeł Tr±bki Wielkie 9 czerwca 2018 - 17:00
102. Bałtyk II Gdynia - MKS Władysławowo 10 czerwca 2018 - 13:00
103. Polonia Gdańsk - Sztorm Mosty 9 czerwca 2018 - 12:00
104. Sokół Ełganowo - KS Kamienica Królewska 9 czerwca 2018 - 16:00
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Sokół Ełganowo - KS M¶ciszewice 16 czerwca 2018 - 17:00
106. KS Kamienica Królewska - Polonia Gdańsk 16 czerwca 2018 - 17:00
107. Sztorm Mosty - Bałtyk II Gdynia 16 czerwca 2018 - 17:00
108. Kamionka Sopot - MKS Władysławowo 16 czerwca 2018 - 17:00
109. Orzeł Tr±bki Wielkie - Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2018 - 17:00
110. Kaszuby Połchowo - Gedania II Gdańsk 16 czerwca 2018 - 17:00
111. Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda 16 czerwca 2018 - 17:00
112. GKS Kowale - GKS Sierakowice 16 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. KS M¶ciszewice - GKS Kowale 23 czerwca 2018 - 17:00
114. GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański 23 czerwca 2018 - 17:00
115. Orlęta Reda - Kaszuby Połchowo 23 czerwca 2018 - 17:00
116. Gedania II Gdańsk - Orzeł Tr±bki Wielkie 23 czerwca 2018 - 17:00
117. Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo 23 czerwca 2018 - 17:00
118. Kamionka Sopot - Sztorm Mosty 23 czerwca 2018 - 17:00
119. Bałtyk II Gdynia - KS Kamienica Królewska 23 czerwca 2018 - 17:00
120. Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo 23 czerwca 2018 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE