POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
2 WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
1 WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2008 - SOBOTA 28.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 17 43 14 1 2 58 - 17
2. Grom Nowy Staw 16 40 13 1 2 53 - 21
3. Pogoń Lębork 17 34 10 4 3 25 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
4. Gryf Słupsk 17 34 10 4 3 43 - 20 1 0 0 0 1 0 - 1
5. Stolem Gniewino 17 33 9 6 2 39 - 21
6. Wikęd Luzino 17 29 9 2 6 31 - 25
7. Kaszubia Kościerzyna 17 28 8 4 5 31 - 22
8. Jaguar Gdańsk 17 24 7 3 7 32 - 30
9. Anioły Garczegorze 16 23 6 5 5 33 - 25
10. GKS Kolbudy 17 22 5 7 5 27 - 21
11. Arka II Gdynia 17 19 5 4 8 25 - 31
12. Powiśle Dzierzgoń 17 16 4 4 9 18 - 35 1 3 1 0 0 4 - 1
13. Cartusia Kartuzy 17 16 4 4 9 29 - 37 1 0 0 0 1 1 - 4
14. Drutex-Bytovia II Bytów 17 15 3 6 8 16 - 23 2 4 1 1 0 2 - 1
15. Gedania Gdańsk 17 15 4 3 10 31 - 41 2 2 0 2 0 2 - 2
16. Orkan Rumia MKS 17 15 4 3 10 24 - 33 2 1 0 1 1 1 - 2
17. Start Miastko 17 14 3 5 9 30 - 48
18. Sokół Wyczechy 17 3 1 0 16 14 - 91
Ostatni komentarz dodał bramkarz01 22.01.2018, 10:43:42


Runda wiosenna 2018: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Drutex-Bytovia II Bytów - Cartusia Kartuzy
2. Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca
3. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
4. Sokół Wyczechy - Jaguar Gdańsk
5. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
6. Wikęd Luzino - Gryf Słupsk
7. Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
8. Anioły Garczegorze - Start Miastko
9. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów
11. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
12. Start Miastko - Stolem Gniewino
13. Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
14. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
15. Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy
16. Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS
17. GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
18. Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca
20. Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy
21. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
22. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
23. Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy
24. Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
25. Gryf Słupsk - Start Miastko
26. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
27. Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
Kolejka 21 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów
29. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
30. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
31. Start Miastko - Gedania Gdańsk
32. Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy
33. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
34. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
35. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
36. GKS Kolbudy - Radunia Stężyca
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy
38. Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk
39. Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń
40. Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino
41. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
42. Sokół Wyczechy - Start Miastko
43. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
44. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
45. Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów
47. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
48. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
49. Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy
50. Start Miastko - Orkan Rumia MKS
51. Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
52. Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy
53. Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca
54. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Drutex-Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk
56. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
57. Radunia Stężyca - Wikęd Luzino
58. Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw
59. Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko
60. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia
61. Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork
62. Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze
63. Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gryf Słupsk - Drutex-Bytovia II Bytów
65. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
66. Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy
67. Pogoń Lębork - Orkan Rumia MKS
68. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
69. Start Miastko - Cartusia Kartuzy
70. Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
71. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
72. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk
Kolejka 26 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
74. Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino
75. GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
76. Radunia Stężyca - Start Miastko
77. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
78. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
79. Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
80. Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino
81. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Kolejka 27 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów
83. Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy
84. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
85. Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
86. Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy
87. Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
88. Start Miastko - GKS Kolbudy
89. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
90. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 28 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Drutex-Bytovia II Bytów - Wikęd Luzino
92. Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
93. Jaguar Gdańsk - Start Miastko
94. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
95. Radunia Stężyca - Pogoń Lębork
96. Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze
97. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
98. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
99. Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk
Kolejka 29 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Sokół Wyczechy - Drutex-Bytovia II Bytów
101. Gedania Gdańsk - Orkan Rumia MKS
102. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
103. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy
104. Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca
105. Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
106. Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk
107. Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń
108. Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino
Kolejka 30 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Drutex-Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
110. Wikęd Luzino - Start Miastko
111. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
112. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
113. GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze
114. Radunia Stężyca - Stolem Gniewino
115. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
116. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
117. Orkan Rumia MKS - Sokół Wyczechy
Kolejka 31 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Orkan Rumia MKS - Drutex-Bytovia II Bytów
119. Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna
120. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
121. Gryf Słupsk - Radunia Stężyca
122. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
123. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
124. Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
125. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
126. Start Miastko - Grom Nowy Staw
Kolejka 32 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Drutex-Bytovia II Bytów - Start Miastko
128. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
129. Wikęd Luzino - Pogoń Lębork
130. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
131. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino
132. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
133. Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk
134. Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy
135. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS
Kolejka 33 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Kaszubia Kościerzyna - Drutex-Bytovia II Bytów
137. Orkan Rumia MKS - Cartusia Kartuzy
138. Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca
139. GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
140. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
141. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
142. Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
143. Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
144. Arka II Gdynia - Start Miastko
Kolejka 34 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Drutex-Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
146. Start Miastko - Pogoń Lębork
147. Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
148. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
149. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
150. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk
151. GKS Kolbudy - Sokół Wyczechy
152. Radunia Stężyca - Orkan Rumia MKS
153. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04