POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
2 WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
1 WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2008 - SOBOTA 28.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Jastrzębie 19 43 13 4 2 34 - 11
2. ŁKS Łódź 19 38 10 8 1 21 - 11
3. Warta Poznań 19 36 11 3 5 26 - 12
4. Radomiak Radom 19 34 9 7 3 28 - 18
5. Olimpia Elbląg 19 32 9 5 5 29 - 22 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Siarka Tarnobrzeg 19 32 10 2 7 30 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Znicz Pruszków 19 26 7 5 7 23 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
8. GKS Bełchatów 19 26 7 5 7 30 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Błękitni Stargard Szczeciński 19 24 6 6 7 20 - 19 1 3 1 0 0 2 - 0
10. Garbarnia Kraków 19 24 6 6 7 22 - 21 1 0 0 0 1 0 - 2
11. Wisła Puławy 19 23 5 8 6 21 - 21
12. ROW 1964 Rybnik 19 22 5 7 7 29 - 33 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Stal Stalowa Wola 19 22 5 7 7 18 - 22 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Legionovia Legionowo 19 18 5 3 11 18 - 26
15. Rozwój Katowice 19 17 4 5 10 16 - 28
16. MKS Kluczbork 19 16 2 10 7 14 - 27
17. Gwardia Koszalin 19 15 3 6 10 15 - 33
18. Gryf Wejherowo 19 13 2 7 10 18 - 30
Ostatni komentarz dodał administrator 22.08.2017, 15:16:59
* Gwardia Koszalin będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza w sezonie 2017/2018 na stadionie Kotwicy Kołobrzeg.


Runda wiosenna 2018: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Bełchatów 3 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
2. Gryf Wejherowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola 19 listopada 2017 - 13:00
3. MKS Kluczbork 0 - 1 GKS Jastrzębie
4. Gwardia Koszalin 2 - 2 Znicz Pruszków
5. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 ŁKS Łódź
6. Legionovia Legionowo 0 - 3 Olimpia Elbląg
7. Rozwój Katowice 2 - 0 Warta Poznań
8. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wisła Puławy
9. Garbarnia Kraków 1 - 1 Radomiak Radom
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Gwardia Koszalin 0 - 1 ŁKS Łódź
11. Garbarnia Kraków 1 - 1 GKS Bełchatów
12. Radomiak Radom 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
13. Wisła Puławy 1 - 0 Rozwój Katowice
14. Warta Poznań 2 - 0 Legionovia Legionowo
15. Olimpia Elbląg 6 - 3 ROW 1964 Rybnik
16. Znicz Pruszków 1 - 1 MKS Kluczbork
17. GKS Jastrzębie 3 - 0 Gryf Wejherowo 25 listopada 2017 - 13:00
18. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20 - 3/4. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
20. Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Jastrzębie
21. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
22. MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
23. Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg
24. ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
25. Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
26. Rozwój Katowice - Radomiak Radom
27. Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
29. Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice
30. Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
31. Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik
32. Warta Poznań - Gwardia Koszalin
33. Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
34. ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo
35. Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
36. GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie
38. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
39. Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
40. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
41. MKS Kluczbork - Warta Poznań
42. Gwardia Koszalin - Wisła Puławy
43. ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
44. Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
45. Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
47. Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
48. Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik
49. Radomiak Radom - Gwardia Koszalin
50. Wisła Puławy - MKS Kluczbork
51. Warta Poznań - Gryf Wejherowo
52. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
53. ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola
54. Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
56. GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
57. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
58. Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
59. Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
60. MKS Kluczbork - Radomiak Radom
61. Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków
62. ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
63. Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
65. Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
66. Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin
67. Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork
68. Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
69. Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
70. Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
71. Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie
72. ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
74. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
75. GKS Jastrzębie - Warta Poznań
76. Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
77. Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
78. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
79. MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
80. Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice
81. ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
83. Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin
84. Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
85. Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
86. Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński
87. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
88. Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
89. Warta Poznań - Znicz Pruszków
90. Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
92. ŁKS Łódź - Warta Poznań
93. Znicz Pruszków - Wisła Puławy
94. GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
95. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
96. Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
97. Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
98. MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
99. Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
101. ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
102. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
103. Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
104. Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
105. Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie
106. Radomiak Radom - Znicz Pruszków
107. Wisła Puławy - ŁKS Łódź
108. Warta Poznań - Olimpia Elbląg
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GKS Bełchatów - Warta Poznań
110. Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
111. ŁKS Łódź - Radomiak Radom
112. Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
113. GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg
114. Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
115. Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
116. Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
117. MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
119. Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
120. ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
121. Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
122. Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie
123. Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
124. Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
125. Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
126. Wisła Puławy - Warta Poznań
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Bełchatów - Wisła Puławy
128. Warta Poznań - Radomiak Radom
129. Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
130. ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg
131. Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
132. GKS Jastrzębie - Legionovia Legionowo
133. Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
134. Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin
135. Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork
Kolejka 33 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
137. MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
138. Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola
139. ROW 1964 Rybnik - GKS Jastrzębie
140. Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
141. Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
142. Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
143. Garbarnia Kraków - Warta Poznań
144. Radomiak Radom - Wisła Puławy
Kolejka 34 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. GKS Bełchatów - Radomiak Radom
146. Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
147. Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
148. Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
149. ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo
150. Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
151. GKS Jastrzębie - Gwardia Koszalin
152. Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
153. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03