POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
2 WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
1 WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2008 - SOBOTA 28.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28 - 13
2. Odra Opole 19 34 10 4 5 26 - 20
3. Raków Częstochowa 19 32 9 5 5 34 - 23
4. Miedź Legnica 19 31 8 7 4 24 - 18 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Stal Mielec 19 31 9 4 6 28 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Chrobry Głogów 19 30 8 6 5 22 - 19
7. GKS Katowice 19 28 8 4 7 27 - 24
8. Zagłębie Sosnowiec 19 27 7 6 6 26 - 23
9. Puszcza Niepołomice 19 26 7 5 7 26 - 25 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Wigry Suwałki 18 26 7 5 6 22 - 21 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Drutex-Bytovia Bytów 19 24 6 6 7 22 - 22 3 7 2 1 0 7 - 2
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 6 6 7 23 - 27 3 4 1 1 1 3 - 3
13. Pogoń Siedlce 19 24 6 6 7 24 - 30 2 0 0 0 2 1 - 6
14. GKS Tychy 19 20 5 5 9 19 - 30
15. Stomil Olsztyn 18 19 6 1 11 22 - 32
16. Olimpia Grudziądz 19 18 5 3 11 11 - 20 1 3 1 0 0 1 - 0
17. Górnik Łęczna 19 18 4 6 9 16 - 28 1 0 0 0 1 0 - 1
18. Ruch Chorzów 19 15 (-5) 6 2 11 25 - 27
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 07.08.2017, 11:26:26
* Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.


Runda wiosenna 2018: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Puszcza Niepołomice 18 listopada 2017 - 16:00
2. Miedź Legnica 1 - 1 Raków Częstochowa
3. Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice
4. Górnik Łęczna 0 - 3 Odra Opole
5. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
6. GKS Tychy 0 - 3 Wigry Suwałki
7. Ruch Chorzów 1 - 2 Stal Mielec
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Chrobry Głogów
9. Stomil Olsztyn 0 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 17 listopada 2017 - 18:00
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Stomil Olsztyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 listopada 2017 - 18:00
11. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 listopada 2017 - 18:00
12. Chrobry Głogów 1 - 0 Ruch Chorzów
13. Stal Mielec 3 - 0 GKS Tychy
14. Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Grudziądz
15. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Górnik Łęczna
16. Odra Opole 1 - 1 Pogoń Siedlce
17. GKS Katowice 1 - 0 Miedź Legnica
18. Raków Częstochowa 3 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 - 3/4. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
20. Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
21. Miedź Legnica - Odra Opole
22. Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
23. Górnik Łęczna - Wigry Suwałki
24. Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
25. GKS Tychy - Chrobry Głogów
26. Ruch Chorzów - Drutex-Bytovia Bytów
27. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
29. Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
30. Drutex-Bytovia Bytów - GKS Tychy
31. Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
32. Stal Mielec - Górnik Łęczna
33. Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
34. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
35. Odra Opole - Puszcza Niepołomice
36. GKS Katowice - Raków Częstochowa
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
38. Raków Częstochowa - Odra Opole
39. Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
40. Miedź Legnica - Wigry Suwałki
41. Pogoń Siedlce - Stal Mielec
42. Górnik Łęczna - Chrobry Głogów
43. Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów
44. GKS Tychy - Stomil Olsztyn
45. Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice
47. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
48. Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
49. Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
50. Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
51. Stal Mielec - Miedź Legnica
52. Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
53. Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
54. Odra Opole - GKS Katowice
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
56. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
57. Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
58. Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
59. Miedź Legnica - Chrobry Głogów
60. Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów
61. Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn
62. Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
63. GKS Tychy - Ruch Chorzów
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
65. Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz
66. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
67. Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
68. Drutex-Bytovia Bytów - Miedź Legnica
69. Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
70. Stal Mielec - Raków Częstochowa
71. Wigry Suwałki - GKS Katowice
72. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
74. Odra Opole - Wigry Suwałki
75. GKS Katowice - Stal Mielec
76. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
77. Puszcza Niepołomice - Drutex-Bytovia Bytów
78. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
79. Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
80. Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
81. Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
83. GKS Tychy - Górnik Łęczna
84. Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
85. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
86. Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
87. Drutex-Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
88. Chrobry Głogów - GKS Katowice
89. Stal Mielec - Odra Opole
90. Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
92. Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
93. Odra Opole - Chrobry Głogów
94. GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów
95. Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn
96. Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
97. Miedź Legnica - Ruch Chorzów
98. Pogoń Siedlce - GKS Tychy
99. Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
101. Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
102. GKS Tychy - Miedź Legnica
103. Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
104. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
105. Stomil Olsztyn - GKS Katowice
106. Drutex-Bytovia Bytów - Odra Opole
107. Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
108. Stal Mielec - Wigry Suwałki
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
110. Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
111. Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów
112. Odra Opole - Stomil Olsztyn
113. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
114. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów
115. Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
116. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
117. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
119. Górnik Łęczna - Miedź Legnica
120. Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice
121. GKS Tychy - Raków Częstochowa
122. Ruch Chorzów - GKS Katowice
123. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
124. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
125. Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
126. Chrobry Głogów - Stal Mielec
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
128. Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów
129. Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
130. Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
131. Odra Opole - Ruch Chorzów
132. GKS Katowice - GKS Tychy
133. Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz
134. Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna
135. Miedź Legnica - Pogoń Siedlce
Kolejka 33 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
137. Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice
138. Górnik Łęczna - Raków Częstochowa
139. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
140. GKS Tychy - Odra Opole
141. Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
142. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
143. Stomil Olsztyn - Stal Mielec
144. Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Kolejka 34 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów
146. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
147. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
148. Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
149. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
150. Odra Opole - Olimpia Grudziądz
151. GKS Katowice - Górnik Łęczna
152. Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce
153. Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03