ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 43 14 1 1 114 - 12
2. Gryf Tczew MKS 16 41 13 2 1 127 - 18
3. KP Starogard Gdański 16 40 13 1 2 91 - 30
4. Supra Kwidzyn 16 28 9 1 6 87 - 48
5. Orzeł Subkowy 16 25 8 1 7 73 - 45
6. Morze Stegna 16 13 4 1 11 31 - 86
7. KS Czernin 16 12 4 0 12 19 - 78
8. Olimpia Sztum 16 7 2 1 13 16 - 114
9. Lisovia Lisewo 16 3 1 0 15 24 - 151
Ostatni komentarz dodał kibic1996 09.10.2016, 10:45:08



Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Gryf Tczew MKS
2. Morze Stegna 0 - 9 KP Starogard Gdański
3. Supra Kwidzyn 11 - 0 KS Czernin
5. Orzeł Subkowy 13 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Gryf Tczew MKS 21 - 0 Olimpia Sztum
7. Lisovia Lisewo 0 - 8 Orzeł Subkowy
9. KP Starogard Gdański 8 - 4 Supra Kwidzyn
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Morze Stegna
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Morze Stegna 0 - 10 Gryf Tczew MKS
12. Supra Kwidzyn 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
14. Orzeł Subkowy 8 - 0 KS Czernin
15. Olimpia Sztum 6 - 2 Lisovia Lisewo
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf Tczew MKS 16 - 0 Lisovia Lisewo
17. KS Czernin 2 - 0 Olimpia Sztum
18. KP Starogard Gdański 6 - 2 Orzeł Subkowy
20. Morze Stegna 1 - 6 Supra Kwidzyn
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Supra Kwidzyn 3 - 6 Gryf Tczew MKS
23. Orzeł Subkowy 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. Olimpia Sztum 1 - 9 KP Starogard Gdański
25. Lisovia Lisewo 2 - 1 KS Czernin
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
26. Gryf Tczew MKS 10 - 0 KS Czernin
27. KP Starogard Gdański 9 - 0 Lisovia Lisewo
28. Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 - 0 Olimpia Sztum
29. Morze Stegna 1 - 5 Orzeł Subkowy
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Orzeł Subkowy 1 - 3 Supra Kwidzyn
33. Olimpia Sztum 1 - 1 Morze Stegna
34. Lisovia Lisewo 1 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański
35. KS Czernin 0 - 2 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gryf Tczew MKS 5 - 0 KP Starogard Gdański
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 0 KS Czernin
38. Morze Stegna 5 - 3 Lisovia Lisewo
39. Supra Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Subkowy 1 - 3 Gryf Tczew MKS
43. Lisovia Lisewo 4 - 7 Supra Kwidzyn
44. KS Czernin 1 - 5 Morze Stegna
45. KP Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf Tczew MKS 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
47. KP Starogard Gdański 7 - 0 Morze Stegna
48. KS Czernin 1 - 7 Supra Kwidzyn
50. Olimpia Sztum 0 - 5 Orzeł Subkowy
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Olimpia Sztum 0 - 10 Gryf Tczew MKS
52. Orzeł Subkowy 12 - 0 Lisovia Lisewo
54. Supra Kwidzyn 1 - 3 KP Starogard Gdański
55. Morze Stegna 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf Tczew MKS 7 - 0 Morze Stegna
57. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 3 Supra Kwidzyn
59. KS Czernin 2 - 3 Orzeł Subkowy 23 kwietnia 2017 - 11:00
60. Lisovia Lisewo 2 - 5 Olimpia Sztum
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Lisovia Lisewo 0 - 14 Gryf Tczew MKS
62. Olimpia Sztum 1 - 2 KS Czernin
63. Orzeł Subkowy 2 - 8 KP Starogard Gdański
65. Supra Kwidzyn 6 - 2 Morze Stegna
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Gryf Tczew MKS 5 - 4 Supra Kwidzyn
68. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Orzeł Subkowy
69. KP Starogard Gdański 8 - 0 Olimpia Sztum
70. KS Czernin 6 - 4 Lisovia Lisewo
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KS Czernin 0 - 7 Gryf Tczew MKS
72. Lisovia Lisewo 2 - 14 KP Starogard Gdański
73. Olimpia Sztum 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański
74. Orzeł Subkowy 7 - 1 Morze Stegna
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
77. Supra Kwidzyn 4 - 4 Orzeł Subkowy
78. Morze Stegna 7 - 2 Olimpia Sztum
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 0 Lisovia Lisewo
80. KP Starogard Gdański 4 - 2 KS Czernin
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Tczew MKS
82. KS Czernin 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
83. Lisovia Lisewo 3 - 8 Morze Stegna
84. Olimpia Sztum 0 - 7 Supra Kwidzyn
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Orzeł Subkowy
88. Supra Kwidzyn 18 - 1 Lisovia Lisewo
89. Morze Stegna 0 - 1 KS Czernin
90. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 1 KP Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE