MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Arka Gdynia SI | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 62 - 16 | ||||||
2. | Jantar Ustka | 24 | 49 | 16 | 1 | 7 | 59 - 32 | ||||||
3. | Akademia Piłkarska LG | 24 | 45 | 14 | 3 | 7 | 43 - 22 | ||||||
4. | Gryf Słupsk | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 52 - 40 | ||||||
5. | Sapa Rumia Janowo | 23 | 37 | 11 | 4 | 8 | 35 - 32 | ||||||
6. | Arka Gdynia | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 75 - 7 | ||||||
7. | Lechia Gdańsk | 13 | 32 | 10 | 2 | 1 | 51 - 14 | ||||||
8. | Olimpic Gdańsk | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 50 - 46 | ||||||
9. | Bałtyk Gdynia | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 45 - 35 | ||||||
10. | Polonia Gdańsk | 24 | 31 | 10 | 1 | 13 | 47 - 83 | ||||||
11. | Chojniczanka Chojnice | 24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 43 - 49 | ||||||
12. | AP Malbork | 23 | 17 | 5 | 2 | 16 | 24 - 89 | ||||||
13. | Gryf 2009 Tczew | 24 | 10 | 3 | 1 | 20 | 16 - 68 | ||||||
14. | Rodło Kwidzyn | 24 | 7 | 2 | 1 | 21 | 10 - 79 |
Bałtyk Gdynia | 6 - 1 | AP Malbork | 19 maja 2013 - 13:00 | |
Jastrzębski Damian Jastrzębski Damian Jastrzębski Damian Buda Łukasz Życzyński Kamil Grulkowski Łukasz | ||||
Gryf 2009 Tczew | 3 - 0 | Rodło Kwidzyn | ||
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn | ||||
Chojniczanka Chojnice | 0 - 2 | Sapa Rumia Janowo | 18 maja 2013 - 11:00 | |
? ? ? ? | ||||
Gryf Słupsk | 3 - 1 | Polonia Gdańsk | 19 maja 2013 - 13:30 | |
Gregorek Maciej Garbowski Krzysztof Jędrzejczyk Maciej | ? ? | |||
Jantar Ustka | 2 - 1 | Olimpic Gdańsk | 18 maja 2013 - 14:00 | |
Kopciński Piotr Sulkowski Tomasz | Brzoska Michał | |||
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Arka Gdynia SI, |
pikus3 | 18.05.2013, 18:11:53 |
Jantar Ustka 2-1 (1-1) Olimpic Skat Gdańsk
dla Jantara: Kopciński Sulkowski | |
Gwizdek98 | 18.05.2013, 19:00:06 |
Chojna 0:2 Rumia | |
pikus3 | 19.05.2013, 16:19:44 |
Gryf Słupsk 3-1 (0-1) Polonia Gdańsk | |
kirinho07 | 19.05.2013, 16:20:39 |
Gryf 3:1 Polonia ( 0:1 )
Dla Gryfa: Maciej Gregorek Krzysztof Garbowski Maciej Jędrzejczyk | |
Obserwator | 20.05.2013, 00:20:03 |
Prosze o podanie brakujacych nazwisk strzelcow bramek i wynikow do przerwy
Jakie padly wyniki w meczach: * Baltyk - AP Malbork * Gryf Tczew - Lechia | |
sks_fan | 20.05.2013, 06:23:25 |
Bałtyk - AP 6-1 (5-0)
Damian Jastrzębski x 3 Kamil Życzyński Łukasz Buda Łukasz Grulkowski | |
SPSOlimpic | 20.05.2013, 22:45:41 |
Dla Olimpicu :
Michał Brzoska | |
AG1997 | 22.05.2013, 22:39:53 |
W zaleglym meczu Jantar 0-1 Arka bramka Hebel 52min | |