Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
AP Malbork |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:30 |
Sapa Rumia Janowo |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
26 sierpnia 2012
26.08 - 18:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 8 |
Bałtyk Gdynia |
25 sierpnia 2012
25.08 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
0 - 8 |
Arka Gdynia SI |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Gryf Słupsk |
25 sierpnia 2012
25.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
AP Malbork |
1 - 4 |
Gryf Słupsk |
1 września 2012
1.09 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
1 września 2012
1.09 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
1 września 2012
1.09 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
1 września 2012
1.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
2 września 2012
2.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
12 - 1 |
Polonia Gdańsk |
1 września 2012
1.09 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Sapa Rumia Janowo |
2 września 2012
2.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Sapa Rumia Janowo |
6 - 2 |
AP Malbork |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
9 września 2012
9.09 - 17:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
8 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
8 września 2012
8.09 - 13:00 |
niedopełnienie obowiązków dot. prowadzenia zespołu przez trenera z licencją; wynik na boisku 8:1 (2:1) |
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
9 września 2012
9.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
AP Malbork |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
15 września 2012
15.09 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 3 |
Gryf Słupsk |
16 września 2012
16.09 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
15 września 2012
15.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
16 września 2012
16.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
15 września 2012
15.09 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
15 września 2012
15.09 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
15 września 2012
15.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
AP Malbork |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
w Malborku |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
22 września 2012
22.09 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
22 września 2012
22.09 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
22 września 2012
22.09 - 13:30 |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
22 września 2012
22.09 - 12:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
22 września 2012
22.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (24) |
AP Malbork |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
29 września 2012
29.09 - 10:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
30 września 2012
30.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
29 września 2012
29.09 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
29 września 2012
29.09 - 13:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
29 września 2012
29.09 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
29 września 2012
29.09 - 18:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Olimpic Gdańsk |
2 - 2 |
AP Malbork |
7 października 2012
7.10 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
6 października 2012
6.10 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
6 października 2012
6.10 - 13:30 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
6 października 2012
6.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
6 października 2012
6.10 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
7 października 2012
7.10 - 13:30 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
AP Malbork |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
13 października 2012
13.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
14 października 2012
14.10 - 13:00 |
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
13 października 2012
13.10 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Gryf Słupsk |
13 października 2012
13.10 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
13 października 2012
13.10 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
14 października 2012
14.10 - 09:00 |
Olimpic Gdańsk |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
AP Malbork |
23 października 2012
23.10 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
21 października 2012
21.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
20 października 2012
20.10 - 12:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 3 |
Sapa Rumia Janowo |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
20 października 2012
20.10 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
21 października 2012
21.10 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (24) |
AP Malbork |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
27 października 2012
27.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
27 października 2012
27.10 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 6 |
Gryf Słupsk |
28 października 2012
28.10 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
14 listopada 2012
14.11 - 11:00 |
Gdańsk, ul. Traugutta |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
27 października 2012
27.10 - 13:30 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Lechia Gdańsk |
12 - 1 |
AP Malbork |
4 listopada 2012
4.11 - 10:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
3 listopada 2012
3.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
4 listopada 2012
4.11 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
3 listopada 2012
3.11 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Sapa Rumia Janowo |
4 listopada 2012
4.11 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
3 listopada 2012
3.11 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
AP Malbork |
0 - 14 |
Arka Gdynia |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
11 listopada 2012
11.11 - 17:00 |
Olimpic Gdańsk |
7 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
10 listopada 2012
10.11 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Jantar Ustka |
10 listopada 2012
10.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
AP Malbork |
17 listopada 2012
17.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 5 |
Lechia Gdańsk |
18 listopada 2012
18.11 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
17 listopada 2012
17.11 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
18 listopada 2012
18.11 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
6 - 2 |
Polonia Gdańsk |
17 listopada 2012
17.11 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
18 listopada 2012
18.11 - 13:00 |
Arka Gdynia |
12 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
18 listopada 2012
18.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
AP Malbork |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Bałtyk Gdynia |
9 - 1 |
Polonia Gdańsk |
16 marca 2013
16.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
17 marca 2013
17.03 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
19 maja 2013
19.05 - 13:30 |
Gryf Słupsk |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
17 marca 2013
17.03 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Sapa Rumia Janowo, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Gryf Słupsk |
3 - 1 |
AP Malbork |
24 marca 2013
24.03 - 13:30 |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
23 marca 2013
23.03 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
24 marca 2013
24.03 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
24 marca 2013
24.03 - 13:00 |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Pauza: Polonia Gdańsk, Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (3) |
AP Malbork |
- |
Sapa Rumia Janowo |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
7 kwietnia 2013
7.04 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
8 maja 2013
8.05 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
30 marca 2013
30.03 - 14:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
AP Malbork |
29 maja 2013
29.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
7 kwietnia 2013
7.04 - 13:30 |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
22 maja 2013
22.05 - 17:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Sapa Rumia Janowo |
7 kwietnia 2013
7.04 - 13:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
AP Malbork |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
14 kwietnia 2013
14.04 - 15:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
13 kwietnia 2013
13.04 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
13 kwietnia 2013
13.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
14 kwietnia 2013
14.04 - 13:30 |
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
AP Malbork |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
20 kwietnia 2013
20.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:30 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
21 kwietnia 2013
21.04 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Jantar Ustka, |
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
AP Malbork |
2 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
28 kwietnia 2013
28.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
28 kwietnia 2013
28.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
27 kwietnia 2013
27.04 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, Sapa Rumia Janowo, |
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
AP Malbork |
4 maja 2013
4.05 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
5 maja 2013
5.05 - 13:30 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
4 maja 2013
4.05 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
5 maja 2013
5.05 - 11:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
AP Malbork |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
12 maja 2013
12.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 3 |
Gryf Słupsk |
11 maja 2013
11.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Bałtyk Gdynia |
6 - 1 |
AP Malbork |
19 maja 2013
19.05 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Sapa Rumia Janowo |
18 maja 2013
18.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
19 maja 2013
19.05 - 13:30 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Arka Gdynia SI, |
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
26 maja 2013
26.05 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Słupsk |
26 maja 2013
26.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
25 maja 2013
25.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, AP Malbork, |
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn |
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
1 czerwca 2013
1.06 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
2 czerwca 2013
2.06 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
1 czerwca 2013
1.06 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
2 czerwca 2013
2.06 - 13:30 |
Pauza: Jantar Ustka, AP Malbork, |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
AP Malbork |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
9 czerwca 2013
9.06 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 czerwca 2013
8.06 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
8 czerwca 2013
8.06 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Sapa Rumia Janowo |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
9 czerwca 2013
9.06 - 17:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Gryf Słupsk, . |
|