MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Polonez Bobrowniki | 16 | 42 | 14 | 0 | 2 | 65 - 12 | ||||||
2. | Start Łebień | 16 | 39 | 13 | 0 | 3 | 48 - 22 | ||||||
3. | Sokół Szczypkowice | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 66 - 17 | ||||||
4. | Baza 44 Siemirowice | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 46 - 34 | ||||||
5. | Błękitni Główczyce | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 58 - 31 | ||||||
6. | Smoki Podole Małe | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 34 - 28 | ||||||
7. | Koral Maszewo | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 29 - 36 | ||||||
8. | GKS Gogolewo | 16 | 3 | 1 | 0 | 15 | 10 - 92 | ||||||
9. | Krokusy Stowięcino | 16 | 3 | 1 | 0 | 15 | 14 - 98 |
Start Łebień | 3 - 0 | GKS Gogolewo | |
Koral Maszewo | 0 - 2 | Smoki Podole Małe | 9 czerwca 2013 - 15:00 |
Błękitni Główczyce | 10 - 1 | Krokusy Stowięcino | 9 czerwca 2013 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice | 2 - 6 | Polonez Bobrowniki | 9 czerwca 2013 - 12:00 |
Pauza: Sokół Szczypkowice, |
Dragg | 09.06.2013, 14:33:29 |
Baza 44 Siemirowice 2-6 Polonez Bobrowniki | |
iLoveFootbal | 09.06.2013, 18:11:05 |
Błękitni Główczyce - Krokusy Stowięcino 10:1 (5:0) Błękitni | |
wałek | 11.06.2013, 01:14:45 |
moze ktos potwierdzic informacje ze w przyszlym sezonie z 3 grup klasy B maja byc utworzone 2? | |
ksmswokg | 14.06.2013, 12:40:50 |
coś mi też o uszy się obiło, ale konkretów żadnych nie wiem. pozdr | |
wałek | 14.06.2013, 13:00:40 |
przydało by sie bo w gr. III w której gram 7 meczy minęło niezauważenie a pograło by sie jeszcze ;) | |
ksmswokg | 14.06.2013, 21:22:13 |
dokładnie, popieram. grupy po 8 - 9 zespołów są bez sensu. jedyny plus to mniejsze wydatki. | |
wałek | 15.06.2013, 17:44:39 |
no dokladnie zawsze pieniadze graja glowna role. w sumie to nasz najdalszy wyjazd mielismy do Wyczech okolo 80 km a tak wszystko za ,,miedza" ale jest glod zmierzenia sie w koncu z kims innym a nie ciagle ogladajac w sumie swoich kumpli | |
brocha | 19.06.2013, 19:15:28 |
Brawo łebien po wieloletnich próbach wkońcu A-klasa
ZENIT | |
R E K L A M A | |
jan7630 | 30.06.2013, 17:13:29 |
OD sezonu 2013 - 2014 beda dwie grupy kl B | |
wałek | 25.07.2013, 13:13:21 |
Słupska Klasa B II 2013/2014
1.Grom Nakla 2.Magic Niezabyszewo 3.Arkonia Pomysk Wielki 4.Brda II Przechlewo 5.WKS Nożyno 6.Błękitni Motarzyno 7.Urania Udorpie 8.Baza44Siemirowice 9.Koral Maszewo 10.Inter Świerzenko 11.Sokół Kuleszewo | |