GKS Straszewo 3 - 2 Ruch Gościszewo 25 maja 2013 - 17:00

Gardeja 2:2 Trzciano
Tęcza 4:2 Rakowiec
AP 2:0 Waplewo
Straszewo 3:1 Ruch.
AP gra w niedzielę, dobiorą zawodników z wyższej ligi, jak z Trzcianem to Waplewo będzie miało kłopoty, ale na boisku wszystko jest możliwe. Pozdrawiam.
 Rodełko99   23.05.2013, 15:25:51
Zibi AP nie gra wcale, bo mieli mieć teraz i za tydzień mecze z Arką i Lechią, które zostały przeniesione do centralnej ligi juniorów. makro ma pauzę więc zagra z LKS i Ruchem Junior starszy.
 DudekPPR   23.05.2013, 17:53:42
zibi64 powiśle wygra z 5-0
 turbodymomen   23.05.2013, 18:38:52
Dudek-PPR Jaki ty pewny siebie jestes haha;d wszystko jest mozliwe szropy pokaza swoja gre ale ze ruch przegra to tez tak mysle z taka gra napewno
 Zawi.kawa   24.05.2013, 08:04:33
Witam.

No jeżeli chodzi o Powiśle, to nie wydaje mi się, żeby ktoś był pewny czegokolwiek. Trzeba jechać i zagrać dobry mecz, a jaki będzie wynik to napiszemy po zakończonym spotkaniu. Sprawa jest otwarta. I czasami może zadecydować dyspozycja dnia.

A Ruch może mieć ciężko w Straszewie. Nie wiem co się dzieje ale to nie jest ta sama drużyna co na jesieni.
 turbodymomen   24.05.2013, 16:48:26
Zawi.kawa masz racje ruch nie ta sama drużyna co na jesieni nawet się na mecze nie chce chodzić ruchu bo nic nie graja
 esq07   24.05.2013, 17:44:53
Do turbo pewnie że Ruch to nie ta drużyna co na jesień bo jesteśmy lepsi jeżeli byśmy liczyli tylko wiosnę to byśmy prowadzili w tej lidze narty
 czarny8   24.05.2013, 23:30:49
Kolego kto Ci te bajki pisał?:D Widzisz wyniki? Czy Twoim zdaniem coś zupełnie innego ma wpływ na układ tabeli?:D Przestań palić!
 Rasiak99   25.05.2013, 11:25:33
Lepsi? 11pkt na wiosnę w 7 meczach? Na wiosnę więcej punktów od was ma Kwidzyn , Rakowiec i Szropy ;)
 pablo1978   25.05.2013, 11:33:15
I jest jazda na Ruch :blink: a czarny8 i Rasiak99 nie skumaliście że esq07 to nikt z Ruchu tylko ze Szrop?
 pablo1978   25.05.2013, 11:37:04
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
na całe szczęście statystyki nie grają
uważam że ciekawe pary są w tej kolejce i jak zawsze w "naszej" lidze wszystko się może zdarzyc
tak więc życzę powodzenia wszystkim drużynom i niech wygra lepszy
 turbodymomen   25.05.2013, 14:27:40
Powodzenia Ruch 3 pkt maja być dzis ;)
 maly82r   25.05.2013, 14:45:15
o ile Ruch zdoła je wywalczyc co nie bedzie wcale takie łatwe bo chłopaki ze Straszewa nie położą i ich nie oddadzą za darmo tylko będą walczyc na całego

Niestety Tęcza przegrała u siebie 0:4 :(
no nic trzeba grać dalej teraz derby z LKS :)
3:2
wynik mogł byc jeszcze wyższy dla gospodarzy ale sedziowanie pozostawia wiele do życzenia
jak może sędziowac gściu który pochodzi z malborka i z zawodnikami z gościszewa mówią do niego na TY co dotkniecie co drobry faul to odrazu gwizdał i karteczke pozazywal szkoda gadac
do przerwy był wynik 1:2 ale w drugiej polowie straszewo pokazało ogromna wole walki i poza 3 wolnymi w okolicy pola karnego straszewa to nic nie pokazali
dzieki chlopaki ze straszewa za granie do konca
i 3 pkt sa w SZRASZEWIE wybilismy im gre w A klasie
pozdrawiam
 FIRMAPROSTO   25.05.2013, 20:08:14
Klasztorek - Postolin - odwołany zły stan boiska
 maly82r   25.05.2013, 20:11:17
po dzisiejszej kolejce można powiedziec że awansowało rodło i powiśle do klasy A
w sumie nie ma się co dziwic bo obie drużyny pokazuja co kolejkę że im to się należy
gratulacje od drużyny ze STRASZEWA
 Kris.Powisle   25.05.2013, 20:14:42
Dzieki chlopaki ze straszewa :) dobry wynik.. Pozdrawiamy ;)
 czarny8   25.05.2013, 20:35:05
Powiśle tak obiektywnie to krata i będzie dobrze :D Albo dwie i pijemy razem ;) pozdrawiam! Czekamy na komentarz śmiesznego pablo :)
 Kielonson   25.05.2013, 20:48:24
zanim powiecie kto awansuje w tym sezonie prypomnijcie sobie sezon poprzedni...

Gosik.

Panowie spokojnie. Nie rozdawajcie jeszcze awansów. Trzeba grać do końca. Zatem do końca jeszcze dwie kolejki i jedziemy dalej.
Dużo się rozstrzygnie już za tydzień. Albo będzie po wszystkim albo będzie bardzo emocjonująca ostatnia kolejka.

Rodełko99   25.05.2013, 21:39:12
Kielon goń się :P
 Kris.Powisle   25.05.2013, 21:43:29
Awansow nie ma co rozdawac tak jak pisze kawa. Fakt dwie druzyny sa blisko ale to "B" klasa i wszystko jest mozliwe :)
 pablo1978   26.05.2013, 01:19:45
Od dziś, śladem Pana Prezesa Powiśle Pawlice - Rakowiec, Ruch nagrywa każdy mecz. To co się dziś stało w Straszewie to komedia jakaś. Karny dla Straszewa na 1-1 to chyba tylko Pan sędzia pseudo "profesor" zwany miękkię gacie widział ten faul. Parę minut wcześniej zawodnik Cichowlaz kopie mnie bez piłki, cytuje Krzysztofa Tabora z ławki komentującego "dobry cios karate Cichy". To że sędzia tego nie widział - rozumiem bo jest sam na B - klasie. Wspominam tylko o tym żeby wszyscy wiedzieli co się tam stało. Dlatego będziemy mecze nagrywać żeby takich brutali eliminować, którzy mylą piłkę z boksem albo karate. Druga połowa zdecydowanie dla Straszewa. Jednak nie tak jak pisze Mały82. Bo na początku drugiej połowy Ruch miał 3 setki, niestety nie wykorzystane. Potem Straszewo zdominowało walka mecz. 2-2 po rogu. Bramka na 3-2 to niestety znowu prezent sędziego. Nasz bramkarz wychodzi w piątce do dosierodkowania i jest ewidentnie faulowany, gwizdek milczy i zawodnik Straszewa strzela głową do bramki. Tyle o meczu. Opinie że to nam sędzia sprzyjał to jakaś utopia jest. A to że jest z Malborka o niczym nie świadczy, to mnie śmieszy najbardziej. Bo my z Malborka , sędzia z Malborka to na pewno was skręci. A na koniec kręci nas, bo boi się wyjechać bez szwanku.
Ps. Cichy cioto czekam na ciebie w Gościszewie, uwierz mi cały nie wyjedziesz frajerze
 Maski93   26.05.2013, 01:41:11
To co było w straszewie to piłkarskie jaja. Byłem faulowany od tyłu pytając się co to było dostaje odpowiedź Bo się wkurwiłem? takich "kopaczy" nie powinni dopuszczać do rozgrywek po czym dostaję po piszczelach z dwóch wyprostowanych nóg? Dodam na dodatek, że kolega z obrony Straszewa coś nadpobudliwy był, poza tym sędzia słysząc, że nie wyjedzie z tego cało dyktuje karnego z kapelusza gdzie cały Cichowlaz wywalił się o własne nogi? Parodia to co się dzieje... Panowie zajmijcie się czymś innym. Btw dobre fair play Straszewo;)
 Maski93   26.05.2013, 01:43:29
Bo przecież w regulaminie nie ma nic o fair play i zamiast oddać piłke to trzeba zwęszyć okazje;)
 pablo1978   26.05.2013, 01:56:19
oj sorki Maski, zapomniałem wspomnieć o tym wydarzeniu, że o mały włos nie urwał Ci nogi...pewnie normalny sędzia pokazałby za to czerwoną kartkę ale to Ruch ma kumpli u sędziów bo są z Malborka i mamy na koszulkach sponsora co ma super maszyny. Pewnie szef sam z Ameryki dzwoni do tych sędziów i mówi ze Ruch ma wygrać. To wam, wszystkim mówię. Mój szef trzy razy z własnej nie wymuszonej woli zasponsorował nam koszulki i dresy. Nie wie nawet w jakiej lidze gramy i jakie wyniki osiągamy. Nie pyta mnie o wyniki bo to go w ogóle nie obchodzi. Bo w życiu są ważniejsze rzeczy niż wygrana B -klasy.
 czarny8   26.05.2013, 06:53:34
Tak jak pisałem- śmieszny Pablo, czy ty pipko myślisz, ze ktoś się ciebie boi? Wręcz przeciwnie cały świat się z ciebie śmieje, nawet zawodnicy waszej "drużyny" ;) Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić kto był piłkarsko lepszy. gościszewo grało czysto i cały mecz nas cisnęło. Brak słów na te śmieszne komentarze. Ruch na awans! Jak co roku! Pozdrawiam normalnych, nielicznych... ;)
 pablo1978   26.05.2013, 09:25:23
Ciśnienia na awans w Ruchu nie było i nie ma to po pierwsze. Wiemy że zawaliliśmy wiosnę i takim składem jak obecnie i takim poziomem nie byłoby co szukać w A - klasie. Po drugie- sam napisałem że byliście w drugiej połowie lepsi i pomimo błędów sędziego zasłużenie wygraliście. Po trzecie - beke z was to miałem ja. Cały mecz się ciśniowaliście, paru z was to psycholog potrzebny od zaraz. Ta piana na ustach stopera albo rudzika:P - niezapomniane. I na koniec, bać się nie musi co Cichowłazi ( ja przynajmniej jak wchodzę to jej zamykam usta żeby sąsiedzi nie słyszeli :P) - niech wie co go czeka jak go spotkam. Po ostatnim meczu u nas też mi groził żebym nie przyjeżdżał na Estadio de Straszewo , po tym co zrobił grzecznie go informuje czego może się spodziewać.
 czarny8   26.05.2013, 09:59:52
oj to może być ciekawie ;) Pablo, poziom twojej inteligencji nie przewyższa poziomu chorej małpki, więc temat zamykam. To nie ma sensu, do kolejnego meczu ;)
 pablo1978   26.05.2013, 10:08:34
Nie no wy za to jesteście mega inteligentni. Wspaniałe konstrukcje zdań i te przemowy co zapierają dech w piersiach. Poziom wierszy literatury francuskiej z XVIII wieku :blink: Całe następne pokolenia będą wspominać mieszkańców miejscowości Straszewo - jacy to oni byli mądrzy, zaradni - tylko brać przykład.
 maly82r   26.05.2013, 10:15:10
pablo1978 nie rozumiem twojego postepowania i co chcesz tym zdzialac
miales cale 90 minut na boisku zeby pokazac na co Cie stac
ale widze ze lepiej wychodzi ci w netcie wiec zyj sobie w swojim swiecie
jak bysmy przegrali bym ci pogratulowal ale na cale szczescie wygralismy
w gociszewie na cale szczescie nie wszyscy sa tacy jak TY, niektorzy- nieliczni - po meczu podeszli i "przybili" tzn. piatke, a reszta co uciekla odrazu do autobusu nie maja szacunku do druzyny przeciwnej
PABLO1978 poprostu musisz zrozumiec ze nieraz sie przegrywa i trzeba umiec sie zachowac w kazdej sytuacji
pozdrawiam
CZARNY8 ignoruj jego wpisy bo nie ma sensu z nim pisac
 pablo1978   26.05.2013, 10:22:02
Komu miałem przybić piątkę? Temu co mnie kopie bez piłki jak jakiś wandal spod budki z piwem? Na szacunek się pracuje u mnie wy go na pewno nie macie. Przegrywać umiem i kilka razy już napisałem kto był lepszy.
 maniek86   26.05.2013, 10:59:37
do zawi.kawa
cisnienie awansu spadlo z nas po pierwszej stracie punktów zresztą juz po pierwszym meczu z gardeją było widac, że to nie ten sam ruch, zamiast sie wzmacniac tak ja wy to uczyniliscie w przerwie zimowej my otrzymalismy same ciosy ponizej pasa, rezygnacja trenera odejscie kilku zawodników z pierwszego składu, morale pozostałych zawodników znacznie sie obnizyły, niewiara w nowego trenera, nie chec do trenowania no i gramy jak gramy, trzeba budowac druzyne na nowy sezon, nawet z takim skladem odpowiednio ustawieni i zmotywowani mozemy cos ugrac gratki dla rodła bo są zdecydowanie najlepsi w tej lidze a straszewo na wiecznej spinie chyba za rzadko spuszczaja z kija ale pozdro i dla nich
 Ebi19   26.05.2013, 11:32:10
Jakie podwórko sie tu zrobiło..:)) aż szkoda czytac te niby 'komentarze'.. Śmiech na sali. Podawajcie strzelców. Pozdro dla normalnych :)
 kozak945   26.05.2013, 12:52:04
pablo1978: ty mówisz na nas że sie wczoraj spinaliśmy ale nie zapomne tej sytuacji gdzie mieliście róg i sędzia zagwizdał i powiedział do naszego i waszego zawodnika żeby byli spokojni a ten grubas tak zaczął sie ciskać że chłopak jak mówił to pluł śliną taka soczysta wymowe miał :D po drugie macie zajebistego trenera który stojąc od bramki 5 metrów i nie strzelił bramki bo wyprzedził go nasz bramkarz, po trzecie pablo1978 nie zapomnij co się działo w pierwszej połowie jak żeście nas kosili po prawej stronie co mało chłopakom debile nie połamaliście nóg a sędzia nic za takie wjazdy to co najmniej powinno was o 3 mniej być, po czwarte sędzia pierwsza połowe sedziował dla was bo słyszałem z kumplem jak sie smiał że gościszewo dzisiaj wygra a wy do niego na ty gadaliście ale coś wam nie poszło
 Rodełko99   26.05.2013, 13:41:37
Małe sprostowanie. W drużynie Czarnych mieszkańcami Straszewa są maksymalnie 4 osoby. Rodło wczoraj wygrało w Gardei do przerwy przegrywając 2-0. W 41 minucie pomocnik GKS dostaje czerwoną kartkę za usiłowanie uderzenia w twarz naszego zawodnika. GKS ma swoje sytuacje w 2 połowie jednak po ich niewykorzystanych sytuacjach doprowadzamy do remisu. W końcu udaje się wyjść na prowadzenie i potem już poszło. W międzyczasie za brutalny faul "od tyłu" w kostkę pomocnika Rodła z automatyczną czerwoną wylatuje kolejny zawodnik GKS. Mecz kończy się wynikiem 7-2. Bramki dla Rodła Mariusz Tamski x5, Sebastian Wosiak, Rafał Tłuchowski
 zibi64   28.05.2013, 13:13:41
pablo1978 widzę że chyba oglądałeś mecz Tęczy z Powiślem bo wspomniałeś o nagrywaniu, ale to nie Prezes Powiśla nagrywał tylko Tęczy, fajna sprawa nagrywać mecz, można sobie popatrzeć i przeanalizować błędy i zarazem pamiątka jest dla przyszłych pokoleń i wnukom będzie co pokazać. Pozdrawiam.
 zibi64   29.05.2013, 14:17:40
pytanie, czy mecz Balatonu z Błyskawicą się odbył ?, jakoś nikt nic nie napisał.
 Zawi.kawa   29.05.2013, 17:29:39
Kolego Zibi.

Niekoniecznie Pablo musiał oglądać nasz mecz. W Rakowcu czasami tez nagrywamy meczyki. O ile sprzęt jest dostępny. Co do naszego meczu, czy jest możliwość, żeby go otrzymać, obejrzeć? Do kogo trzeba się zgłosić?

A co do meczu Klasztorka z Postolinem to ktoś wyżej napisał, że sie nie odbył z powodu złego stanu boiska.
 Gosc77   15.06.2013, 12:13:43
Panowie ZERO NAPINY RODLO MA pierwsze miejsce i nikt nam tego nie odbierze i z fajnom przewagom i nara ci styłu :idea: