Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Rodło Trzciano 20 kwietnia 2013 - 16:00

kudlaty70   19.04.2013, 23:29:48
A co tu taka cisza wynik RODŁA KWIDZYN
onieśmiela
 kibic0531   20.04.2013, 09:30:25
Dziś kolejne ciekawe mecze!!! Czy Rodło II Kwidzyn wskoczy na pozycje Lidera czy też Tęcza Szropy odbije się od dna??? Powodzenia dla wszystkich drużyn i trzymam kciuki za Tęcze.
Powisle - Rodlo 3-0(0-0)
Do 75 minuty remis wyrównany mecz. W 75 tracimy bramkę. Próbowalismy zaatakować nadzialismy się na kontry i mamy 3 w plecy. Trudno gramy dalej..
 kibic55   20.04.2013, 20:41:00
LKS Waplewo - Błyskawica Postolin 5:0
 MKSbalaton   20.04.2013, 21:01:59
MKS Balaton - GKS Straszewo 2:1 (1:0) dla Balatonu Kofin i Wilma.
 anizmo92   20.04.2013, 22:39:00
GKS Straszewo po dzisiejszej porażce musi się obudzić,panowie wiosna za oknem ,dajcie wygraną,wierze w was!!:) chodz sędzia niesprawiedliwy
 turbodymomen   21.04.2013, 18:49:51
zna ktoś wynik AP?
 trener   21.04.2013, 19:23:01
AP - GKS 2-1
 zibi64   21.04.2013, 20:28:06
Witam serdecznie, długo mnie nie było. ale do rzeczy, od czasu powrotu do gry Tęczy Szropy obserwuję ich postępy, nie ukrywam Jesień wypadła słabo, ale rundę wiosenną zaczęli dobrze, byłem na meczu z AP i mam pozytywne zdanie, dobry mecz, choć pogoda nie dopisała i wygrali 4:0, ale to co działo się w Kwidzynie z Rodłem przerosło moje oczekiwania, pierwsza połowa zagrana b.dobrze i prowadzenie 1:0, w drugiej Rodło zaczęło grać ostrzej i kombinacyjnie i zaczęły się sypać kartki (4 Rodło, 1 Tęcza) sędzia też nie do końca dobrze oceniał sytuację, dla emerytowanych zawodników IV ligi był to dyshonor żeby przegrać i nie przegrali. Ostatecznie 3:1 dla Rodła.
 ignaś   21.04.2013, 21:54:46
Witam. Postanowiłem skomentować poprzednią wypowiedź,
Owszem drużyna z Szrop pozytywnie mnie zaskoczyła, w stosunku do poprzedniej rundy zagrała zdecydowanie lepiej na co pozwoliła im drużyna Rodła (tak zwane nastawienie psychiczne). Niemniej szacunek dla postawy zawodników Tęczy i życzenia powodzenia w dalszych meczach.
Kartki dla Rodła trzy a nie cztery, a dwie których w zasadzie nie powinien sędzia pokazać. Po przerwie Tęcza nie mogła się praktycznie wyrwać z własnej połowy i efektem tego były trzy bramki, zresztą ładnie wypracowane. Jeśli do tego dodać dwie niewykorzystane sytuacje sam na sam i poprzeczkę w pierwszej połowie to troszkę zmienia obraz meczu. Pozdrawiam wszystkich.
 pablo1978   21.04.2013, 23:14:13

pablo1978   22.04.2013, 21:59:47
Niech ktoś kto uzupełnia tą stronę zmieni wynik meczu Gardeja - Straszewo ze względu na:
Kl B gr. VIII - 77 GKS Gardeja
- Czarni Straszewo - wynik z boiska 3:2 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Czarni Straszewo z tytułu &16 pkt. 5g (nieuprawniony zawodnik w Gardeji)
 trener   23.04.2013, 16:53:13
Witam. do pablo1978. Wynik Gardei ze Straszewem utrzymany z boiska. Informacja na stronie Podokregu Malbork. Pozdrawiam