Zieloni Łąg 1 - 1 MKP Szlachta 7 września 2011 - 17:00
Olimpia Czersk 0 - 3 Gwiazda Karsin 7 września 2011 - 17:00
Brda Wielkie Chełmy 0 - 5 Grom Leśno 7 września 2011 - 17:00
Orkan Huta 4 - 2 Brda Rytel 7 września 2011 - 17:00
Unia Klawkowo 0 - 1 Agra Ostrowite 7 września 2011 - 17:00
Wda Czarna Woda 0 - 1 Perła Czyczkowy 7 września 2011 - 17:00
Czarni Ostrowite 10 - 0 Mestwin Swornegacie 7 września 2011 - 17:00

byku1929   04.09.2011, 21:29:08
Zieeeeloni!! 3-1 mkp
 zielonomi2008   05.09.2011, 10:48:02
No i durna środa kiedy połowy ludzi nie ma bo to liga amatorska i trzeba pracować!!
 Barthez16   05.09.2011, 13:17:11
Durna środa i najwazniejsze mecze w sezonie co dla niektorych ekip..
Mowa o "Zielonych derbach" czyli Zieloni-MKP
czy chociazby Olimpia-Gwiazda.
Kilku zawodnikow Olimpii wystepowało w barwach Gwiazdy kilka lat temu.

Huta-Brda tez zawsze arcyciekawy bój był miedzy tymi druzynami.
 zielonomi2008   05.09.2011, 14:03:05
czy ktoś w koncu zajmie się aktualizacja tabeli tutaj bo to sa jakies jaja mamy juz 4 kolejke a tam nadal punkty z pierwszej wstyd.!
 BojanKrkic   05.09.2011, 18:16:52
kurde i co w waznym meczu dla Brdy nie bedzie ludzi szok;/
 tomszlachta   06.09.2011, 09:57:44
Totalna głupota, my również mamy arcyważny mecz a połowy składu nie będzie....
 Piotr90   06.09.2011, 10:07:26
Każda drużyna będzie borykała się z problemem 'braku składu'. Najgorzej będą miały ekipy, które środowy mecz grają na wyjeździe.
Cóż, tak ułożono terminarz i nic się z tym nie zrobi.
 Point   06.09.2011, 10:32:47
Nic nie zrobimy, taka polityka. :/ Można jedynie spróbować zawalczyć o to, żeby w rundzie j\wiosennej nie było żadnych meczów w środę.
 tomszlachta   06.09.2011, 10:47:08
Piotr ale niektóre zespołu będą miały problem ze skompletowaniem składu. Patrz "11"
 Piotr90   06.09.2011, 11:14:35
No bywa i tak. U Nas też może być podobnie. Okaże się w środę około 16 czy 11-stkę uzbieramy. Ale problemów być nie powinno. Najwyżej 'głębokie rezerwy' wystąpią.
 wdaczw   07.09.2011, 19:59:49
Wda Czarna Woda - Perła Czyczkowy 0:1 (0:0)
Wyrównany mecz, jednak Perła wykorzystała stały fragment i klapa ;/
Zyczę powodzenia chłopakom z Perły, bo jak narazie, idzie im całkiem nieźle :)
 kibicpilinoznej123   07.09.2011, 20:01:10
Czarni Ostrowite-Mestwin Swornegacie 10-0
 M7_Czarni   07.09.2011, 20:26:39
CZARNI OSTROWITE - MESTWIN SWORNEGACIE 10:0 (3:0) bramki: Synoradzki 4, Ł.Nartowski 3, M.Wilk, Krystoszek, Papierkiewicz.

W drużynie gospodarzy zabrakło kilku podstawowych zawodników (Jeroszewicz, Ossowski, A.Nartowski) ale i tak gospodarze poradzili sobie bez problemów z młodą drużyną Mestwina. Mecz toczył się praktycznie do jednej bramki i tylko wyjątkowemu szczęściu rywale do przerwy przegrywali tylko trzema golami.
W drugiej połowie szalała już "Czarna Gwiazda" strzelając aż siedem bramek, a powinno ich paść jeszcze conajmniej kilka. Czarni górowali przede wszystkim doświadczeniem i ograniem, w środku pola grę kontrolowali Marek Wilk i Andrzej Stopa, a w ataku para Łukasz Nartowski - Marcin Synoradzki non stop stanowiła zagrożenie dla defensywy Mestwina. Podsumowując było to bardzo udane spotkanie dla gospodarzy, a goście muszą się jeszcze sporo uczyć piłkarskiego fachu. Ale jak już pisałem jest to bardzo młoda drużyna i wszystko przed nimi, ta wysoka porażka nie powinna ich załamać, a zmobilizować do intensywniejszej pracy na treningach.
 GruszekHuta   07.09.2011, 20:32:57
Orkan Huta - Brda Rytel 4:2
 matekkarsin   07.09.2011, 20:47:27
wie ktoś jak Grom zagrał? jakiś wynik? ;)
 ziomeklesno   07.09.2011, 20:48:07
Osm Grom Leśno-Brda Wielkie Chełmy 5:0 Grom bardzo ładny mecz, chełmy bardzo słabo skoro leśno grałi w 11 a grom w 10 od 30-stej minuty z powodu tragicznej oceny sędziego kompletna porażka czerwona kartka dla stopera za ręke na środku boiska ocena dla sędziego 0 i jeszcze raz 0 bardzo próbował pomóc chełmom lecz niestety mu się nie udało ale taki jest poziom sędziów w tej lidze i nie tylko w tej
 ziomeklesno   07.09.2011, 20:49:21
sorki chełmy w 11 a grom w 10
 Asmodeusz   07.09.2011, 20:51:40
jak się ktoś nie zna to niech nie pisze tych głupot czerwona słuszna do nasz napastnik wychodził sam na sam z bramkarze a to że chełmom pomagał do już przegięcie
 ziomeklesno   07.09.2011, 20:56:58
Sam na sam? nie wiesz co piszesz. Na środku boiska i to na dodatek przy lini bocznej sam się nie znasz chyba ze z tym sędziom bo ten wasz kierownik napewno się z nim zna. 3 do 0 było dla gromu w 20-stej minucie i sędzia próbował wam pomóc i tyle. skoro drużyna jest lepsza to nawet sędzi nie bardzo pomoże :D
 Asmodeusz   07.09.2011, 21:18:21
a po tej czerwonej kartce to zawodnik co zeszedł pyta się ile mu zapłaciliśmy??czy to według ciebie jest normalne????
 ziomeklesno   07.09.2011, 21:28:39
No bo najwyraźniej ta kartka nie była normalna. powodzonka dla reszty klubów i życzę normalnych sędziów
 bombeer1   07.09.2011, 21:52:08
bylem na tym meczu i kartke czerwona otrzymal prawidlowo.,gdyby nie zatrzymal ewidentnie pilki reka to napastnik by byl na pozycji sam na sam z bramkarzem.pozdro dla normalnych
 Asmodeusz   07.09.2011, 21:56:25
w 100% zgadzam się z bombeer1
 szook   07.09.2011, 22:18:24
Unia Klawkowo - Agra Ostrowite 0:1
 gal-anonim   08.09.2011, 07:29:28
Wda-Perła 0:1 (0:0)
Mecz nad wyraz wyrównany, zarówno gospodarze jak również goście nie wykorzystali kilku 100% sytuacji,bramka dla gości padła po niepotrzebnym faulu przy linii bocznej po którym goście wykonywali rzut wolny. Po dośrodkowaniu w pole karne z 5 metrów zawodnik gości umieścił piłkę w siatce bez żadnych przeszkód (zaspała nasza obrona o bramkarzu nie wspominając). Wg. mnie bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale mówi się trudno. Pozdrowienia dla chłopaków z Perły, powodzenia w następnych meczach