Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Wda Czarna Woda |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 sierpnia 2011
20.08 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
7 - 2 |
Unia Klawkowo |
21 września 2011
21.09 - 16:30 |
Mestwin Swornegacie |
1 - 2 |
Orkan Huta |
21 sierpnia 2011
21.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
5 - 1 |
Olimpia Czersk |
20 sierpnia 2011
20.08 - 16:00 |
Brda Rytel |
2 - 1 |
MKP Szlachta |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Zieloni Łąg |
1 - 0 |
Gwiazda Karsin |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Grom Leśno |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 2 |
Brda Rytel |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
28 sierpnia 2011
28.08 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
6 - 3 |
Mestwin Swornegacie |
27 sierpnia 2011
27.08 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (189) |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Mestwin Swornegacie |
2 - 4 |
Wda Czarna Woda |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 1 |
Unia Klawkowo |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Orkan Huta |
3 września 2011
3.09 - 19:00 |
Brda Rytel |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Grom Leśno |
0 - 0 |
Olimpia Czersk |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
MKP Szlachta |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
MKP Szlachta |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 5 |
Grom Leśno |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Orkan Huta |
4 - 2 |
Brda Rytel |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 1 |
Agra Ostrowite |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
Perła Czyczkowy |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
10 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Mestwin Swornegacie |
1 - 2 |
Zieloni Łąg |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 5 |
Czarni Ostrowite |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 0 |
Wda Czarna Woda |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Brda Rytel |
1 - 2 |
Unia Klawkowo |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 3 |
Orkan Huta |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
MKP Szlachta |
1 - 1 |
Olimpia Czersk |
11 września 2011
11.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Olimpia Czersk |
18 września 2011
18.09 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 3 |
MKP Szlachta |
|
Orkan Huta |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
18 września 2011
18.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 6 |
Grom Leśno |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Brda Rytel |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Agra Ostrowite |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Mestwin Swornegacie |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
5 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Wda Czarna Woda |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Unia Klawkowo |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
MKP Szlachta |
2 - 1 |
Orkan Huta |
25 września 2011
25.09 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
4 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Zieloni Łąg |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Olimpia Czersk |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
MKP Szlachta |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
1 października 2011
1.10 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Grom Leśno |
1 października 2011
1.10 - 14:30 |
Mestwin Swornegacie |
0 - 2 |
Brda Rytel |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 3 |
Agra Ostrowite |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Agra Ostrowite |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Brda Rytel |
4 - 0 |
Perła Czyczkowy |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
9 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
MKP Szlachta |
2 - 4 |
Wda Czarna Woda |
9 października 2011
9.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
7 - 3 |
Unia Klawkowo |
8 października 2011
8.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 3 |
Orkan Huta |
8 października 2011
8.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (122) |
Zieloni Łąg |
4 - 1 |
Orkan Huta |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 10 |
Brda Wielkie Chełmy |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
2 - 0 |
Olimpia Czersk |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
7 - 0 |
MKP Szlachta |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Mestwin Swornegacie |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 4 |
Grom Leśno |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
1 - 0 |
Brda Rytel |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Brda Rytel |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 4 |
Agra Ostrowite |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Perła Czyczkowy |
22 października 2011
22.10 - 14:30 |
MKP Szlachta |
2 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
23 października 2011
23.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
3 - 1 |
Unia Klawkowo |
23 października 2011
23.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Zieloni Łąg |
3 - 2 |
Unia Klawkowo |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
4 - 1 |
Orkan Huta |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Mestwin Swornegacie |
1 - 3 |
Olimpia Czersk |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 1 |
MKP Szlachta |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
29 października 2011
29.10 - 14:30 |
Brda Rytel |
1 - 2 |
Grom Leśno |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Grom Leśno |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 1 |
Brda Rytel |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
MKP Szlachta |
0 - 4 |
Agra Ostrowite |
6 listopada 2011
6.11 - 13:30 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Perła Czyczkowy |
5 listopada 2011
5.11 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 6 |
Czarni Ostrowite |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
Wda Czarna Woda |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (155) |
Zieloni Łąg |
3 - 2 |
Wda Czarna Woda |
13 listopada 2011
13.11 - 13:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 6 |
Czarni Ostrowite |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Orkan Huta |
9 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 8 |
Perła Czyczkowy |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Agra Ostrowite |
12 listopada 2011
12.11 - 13:30 |
MKP Szlachta |
1 - 0 |
Brda Rytel |
13 listopada 2011
13.11 - 13:30 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Grom Leśno |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (204) |
Gwiazda Karsin |
5 - 1 |
Zieloni Łąg |
24 marca 2012
24.03 - 15:30 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
MKP Szlachta |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Brda Rytel |
0 - 0 |
Olimpia Czersk |
25 marca 2012
25.03 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
24 marca 2012
24.03 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Orkan Huta |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Mestwin Swornegacie |
2 - 2 |
Unia Klawkowo |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
6 - 1 |
Wda Czarna Woda |
24 marca 2012
24.03 - 15:30 |
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Zieloni Łąg |
1 - 11 |
Czarni Ostrowite |
1 kwietnia 2012
1.04 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
3 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
31 marca 2012
31.03 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
1 kwietnia 2012
1.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
1 kwietnia 2012
1.04 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 1 |
Brda Rytel |
1 kwietnia 2012
1.04 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 1 |
Grom Leśno |
1 kwietnia 2012
1.04 - 17:00 |
MKP Szlachta |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
1 kwietnia 2012
1.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (38) |
MKP Szlachta |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 3 |
Olimpia Czersk |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Grom Leśno |
4 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:00 |
Brda Rytel |
5 - 2 |
Orkan Huta |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
10 - 0 |
Unia Klawkowo |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 2 |
Wda Czarna Woda |
7 kwietnia 2012
7.04 - 17:00 |
Mestwin Swornegacie |
0 - 8 |
Czarni Ostrowite |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Mestwin Swornegacie |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
7 - 3 |
Perła Czyczkowy |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
Agra Ostrowite |
14 kwietnia 2012
14.04 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 6 |
Brda Rytel |
14 kwietnia 2012
14.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
0 - 1 |
Grom Leśno |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
15 kwietnia 2012
15.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Olimpia Czersk |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
22 kwietnia 2012
22.04 - 17:00 |
MKP Szlachta |
3 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
22 kwietnia 2012
22.04 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 2 |
Orkan Huta |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:30 |
Grom Leśno |
3 - 0 |
Unia Klawkowo |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Brda Rytel |
2 - 0 |
Wda Czarna Woda |
22 kwietnia 2012
22.04 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Zieloni Łąg |
4 - 5 |
Perła Czyczkowy |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
Mestwin Swornegacie |
0 - 6 |
Agra Ostrowite |
29 kwietnia 2012
29.04 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 1 |
Brda Rytel |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
2 - 3 |
Grom Leśno |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 5 |
Gwiazda Karsin |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
4 - 2 |
MKP Szlachta |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 0 |
Olimpia Czersk |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 2 |
Orkan Huta |
6 maja 2012
6.05 - 17:00 |
MKP Szlachta |
6 - 0 |
Unia Klawkowo |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
5 maja 2012
5.05 - 16:30 |
Goście nie stawili się na mecz. |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
6 maja 2012
6.05 - 14:00 |
Brda Rytel |
12 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 0 |
Perła Czyczkowy |
5 maja 2012
5.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
13 maja 2012
13.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
Brda Rytel |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
Mestwin Swornegacie |
0 - 4 |
Grom Leśno |
13 maja 2012
13.05 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
3 - 2 |
Gwiazda Karsin |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 0 |
MKP Szlachta |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 8 |
Olimpia Czersk |
12 maja 2012
12.05 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
13 maja 2012
13.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Orkan Huta |
1 - 4 |
Zieloni Łąg |
20 maja 2012
20.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 1 |
Unia Klawkowo |
20 maja 2012
20.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Wda Czarna Woda |
20 maja 2012
20.05 - 17:00 |
MKP Szlachta |
0 - 5 |
Czarni Ostrowite |
20 maja 2012
20.05 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
19 maja 2012
19.05 - 16:30 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Perła Czyczkowy |
20 maja 2012
20.05 - 14:00 |
Brda Rytel |
0 - 5 |
Agra Ostrowite |
20 maja 2012
20.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Brda Rytel |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Grom Leśno |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
Mestwin Swornegacie |
1 - 7 |
MKP Szlachta |
27 maja 2012
27.05 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
6 - 1 |
Olimpia Czersk |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 2 |
Orkan Huta |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (108) |
Unia Klawkowo |
3 - 8 |
Zieloni Łąg |
2 czerwca 2012
2.06 - 16:00 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Wda Czarna Woda |
3 czerwca 2012
3.06 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 2 |
Czarni Ostrowite |
3 czerwca 2012
3.06 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
10 - 0 |
Mestwin Swornegacie |
3 czerwca 2012
3.06 - 17:00 |
MKP Szlachta |
3 - 1 |
Perła Czyczkowy |
3 czerwca 2012
3.06 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
2 czerwca 2012
2.06 - 16:30 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Brda Rytel |
3 czerwca 2012
3.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Grom Leśno |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:30 |
Brda Rytel |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
7 czerwca 2012
7.06 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 1 |
MKP Szlachta |
7 czerwca 2012
7.06 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
Olimpia Czersk |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
Mestwin Swornegacie |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
15 - 2 |
Orkan Huta |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
Wda Czarna Woda |
5 - 2 |
Unia Klawkowo |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
|