bardzo ciekawy!Ale Bistal wygra maja lepsza ekipe

Dąb :love: :love: :love:
 przemo11   11.05.2011, 17:45:37
iksinsky nie badz taki pewien. Zobaczymy na meczu
 iksinsky   11.05.2011, 18:31:46
przemo ale o co ci chodzi? czego ja nie mam być pewny? po prostu drużyna mająca dolne miejsce w tabeli mnie rozmiesza pisząc "Tylko Barciński WKS"
 Godfather   11.05.2011, 19:20:07
cos nie tak iksinski? to ze mamy ostatnie miejsce to nie znaczy ze nie gramy dobrej pily. poza tym teraz mecz ze slabym echem z wypizdowa biesowic, wiec 3 punkty na legalu bez przypału !!

HEMP GRU
 Dzumka1992   11.05.2011, 20:34:06
Hmm ja bym sie nie zgodzil co do meczow Barton Echo stawiam na remis i Dab Diament stawiam na Dab
 iksinsky   11.05.2011, 22:58:10
Ale kto tu się spina ja poprostu piszę co myślę. Co do dobrej piłki to tego nie powiedziałem. Nie widziałem jak gracie więc nie osądzam was. Co do Biesowic skoro są takie jak to powiedziałeś "słabym echem". Gdybyś miał ksztę kultury to byś wiedział że pisze się dużej litery czyjś klub. Tak jak to inni wychowani panowie to robią na forum. Wracając do tematu Echa to skoro są tacy słabi to czemu na jesień was pokonali, oraz wygrali 4:1 ze Skotawią gdzie Wy 3:2. A ja powiem tak co do meczu Bistal-Słupia. Ja stawiam że Bistal po raz kolejny będzie sprawdzany. I znowu miny zrzędną geniuszom od sprawdzania ich. :) Pozdrowienia ;)
 ZoZoSlupia   11.05.2011, 23:20:32
Hahaha xD Uwaga Bistal! Sprawdzamy was! Jesli nie uda nam sie pokazac dobrej pilki na boisku to bedziemy chcieli wygrac sprawdzajac was xD Iks~ cos tam nas przejrzal :/ Jak to zrobiles? Nasz nikczemny plan legl w gruzach ;((!
 przemo11   11.05.2011, 23:31:12
hahah nom ZoZoSlupia asz racje poszedl w gruzy. Ale to jest zalosne co pisze ten ktos z Bistalu. No zobaczymy na meczu. Bo nie lubie pewnych druzyn ktore chwala sie tak jakby wygraly makro. Pokaz w meczu z Kwakowem zse jestescie dobra ekipa. Pozdro ZoZoSlupia;)
 przemo11   11.05.2011, 23:35:30
iksinsky - jezeli rozsmiesza Cie to co chlopaki z Barcina pisza to zachowaj to dla siebie. Moze Szanuje Swoj Klub i chca sie pokazac z jak najlepszej strony.
 Godfather   12.05.2011, 01:09:14
wy slupia chociaz bedziecie sklad mieli?
 przemo11   12.05.2011, 16:46:07
Zalezy czy nie zabiora zawodnikow do Seniorow. Jak nie to paka bedzie mocna. ale Sklad mysle i tak powinien byc. Tylko bez jednego obroncy bo na meczu z Wlynkowkiem zlamal obojczyk
 Krystian0793   12.05.2011, 18:22:55
Oj nie bądźmy tacy pewni... Jak to trener mówi mecz na szczycie ;P Lider z wiceLiderem haha ;) Napewno nie bedzie łatwo i obie druzyny beda chciały wygrac i powalcza o 3ptk, ale my mamy plusa bo gramy u siebie :D :D :D
Pozdro |)
 bistalbistal   12.05.2011, 20:06:41
Krystian, piszesz o Bartonie i Echo ?
 Krystian0793   12.05.2011, 20:54:48
No mowie o Bartonie z Echem ale zauwazyłem ze wy tez macie mecz na szczycie ;D My z dołu tabeli a wy z gory ;P lider z wiceliderem ;) ale sie ułozyło ;) niech wygraja liderzy ha ha ;D powodzenia zycze :D
 przemo11   12.05.2011, 22:30:50
Barton z Echem no nie ujal bym tego mecz na szczycie tylko mecz sasiedzki bo obie ekipy niedaleko siebie sa polozone i takze blisko siebie sa w tabeli. No napewno w Machowinie bedzie ciekawie;p
 mateo10   13.05.2011, 16:43:37
Widzę mowa o sprawdzaniu Bistalu :P chłopaki to jest żałosne. Ekipa z Machowina jest czysta mają dobrą pake i tyle na ten temat. W ogole po co takie sprawdzania?? przychodzimy na boisko walczyć... a nie za darmo zabierać 3 pkt. no chyba że zespól jest naprawdę podejrzany:D z tego co wiem Bistal juz kilkakrotnie był sprawdzny jajca :D Szykuje się nam mecz na szczycie:p
Moje typy
Barton vs Echo 1x
Skotawia vs Granit 2
Bistal vs Słupia tutaj nie mam pojęcia :P
Dąb vs Diament 2
Wybrzeże vs Iskra 1
Powodzenia wszystkim w nastepnej kolejce :)
Wybrzeże:*:*
 Rafael_WKS   13.05.2011, 22:43:21
a w echu gra ten cwaniaczek podjarany lolo czy jakoś tak ?
 barciniak12   13.05.2011, 22:54:24
Rafael_WKS Tak gra ten cwaniaczek "lolo"!!!!
 OLIMPiakos   14.05.2011, 14:18:36
Dąb - Diament 3:1 (2:0)

W pierwszej połowie lepiej zaczął Dąb, przeprowadzając dwie - trzy dobre akcje, jednak to Diament miał jako pierwszy dogodną okazję do zdobycia gola - z pięciu metrów na pustą bramkę napastnik z Trzebielina trafił w poprzeczkę. Dąb przejął inicjatywę i zdobył pierwszą bramkę - której być nie powinno, gdyż sędzia powinien był gwizdnąć spalonego. Chwilę później mogło być 2-0, jednak piekielnie mocnym uderzeniem zawodnik Dęba trafił w poprzeczkę z 30metrów. Kilka minut później była szansa na 2-0, jednak tym razem piłka trafiła w słupek. Dwie akcje później już Diament nie miał tyle szczęścia i snajper z Kusowa zdobył bramkę głową od słupka. Do przerwy 2-0. Druga połowa zaczęła się szczęśliwie dla Diamentu. Jeden z zawodników był faulowany na ok. 30-35metrze. Do piłki podszedł stoper Diamentu - gracz z nr 7. Uderzył piłkę kilkanaście centymetrów nad ziemią. Uderzenie było tak precyzyjne i wpadło do siatki rywala. W ok. 60 minucie wynik 2-1. Później tempo gry osiadło i w ok. 75min Dąb zdobył gola na 3-1. Słabo spisał się w tym meczu sędzia (między innymi dlatego, żę pierwsza połowa trwała 50min, druga ok. 40min - słabo spisała się również murawa ale zwycięstwo Dębu zasłużone.

Budyń   14.05.2011, 17:47:14
Barto 5-1 Echo , zasłużone zwycięstwo zawodników z Barcina , mecz pod ich kontrolą stworzyli kilka ładny akcji . Pierwszego gola zdobył "Grzybek " po strzale na raty . Druga bramkę również zdobył Bartek , po ładnym dośrodkowaniu ,akcje zakończył strzałem głową , bramkarz nie miał nic do powiedzenia . Po zdobyciu dwóch bramek staraliśmy się dalej cisnąć co zaowocowało np. poprzeczką . Zawodnicy z Echa starali się gonić wynik , udało im się strzelić bramkę , zawodnik wyszedł sam na sam i przelobował naszego bramkarza (który gdyby wyszedł wcześniej do piłki ,zapobiegłby utracie bramki ). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 . Po zmianie stron staraliśmy się strzelić kolejne gole . Hat -tricka strzelił Grzybek po indywidualnej akcji zakończył akcję strzałem lewą nogą . Ostatnie dwie bramki zdobył Krystian .Ogólnie mecz był bardzo dobry , akcje składne graliśmy piłką .Cieszy zwycięstwo bo jakby nie było mecz z Echem to takie nasze Derby .Brawo chłopacy !
 barciniak12   14.05.2011, 18:48:30
Ktoś wie jaki wynik Bistal Machowino - Słupia Kwakowo ????
Bistal - Słupia 1:0 (0:0)
mecz wyrównany na końcu lekka przewaga Machowina. na koniec meczu goście grali w 10 po drugiej żółtej kartce jenego z zawodników. i ktoś z kwakowa mówił kiedyś na forum o czystej grze chyba po meczu z objazdą a w meczu z nami sypały się kartki dla was.
 JantarU   15.05.2011, 17:34:05
Trzeba przyznać, że bardzo dobre sędziowanie sędziego meczu Bistal-Słupia.
 bistalbistal   15.05.2011, 17:57:16
Co do kartek to chyba po równo. Ale tak poza tym to mecz na dobrym poziomie. Dzięki i pozdro
 ZoZoSlupia   15.05.2011, 18:02:01
Mecz dla Slupii. Duzo niewykorzystanych sytuacji, brak szczescia. Za to Bistalowi dopisalo przy jednej sytuacji. Mimo porazki mysle, ze Slupia byla lepsza. No ale nic pozostaje mi tylko pogratulowac Bistalowi i zyczyc dalszych sukcesow :) Wydaje mi sie, ze najlepszy mecz w calym sezonie. Sedziowanie? Porazka... :) Pozdro.
 Krystian0793   15.05.2011, 18:30:11
Jak mecz Granitu ze Skotawia ?? :P
 Prucha10   15.05.2011, 19:11:17
Skotawia 0-3 Granit.
Skotawia od 1 minuty grała w 10. W ostatnich minutach czerwona kartke dostał kapitan Skotawi i Skotawia kończyła w 9.
 przemo11   16.05.2011, 14:13:36
No dokladnie ZoZoSlupia. Ale nasz bramkarz dal ciala a Slupia gdyby strzelila swoje moglby byc wysoki wynik no ale coz pech. I to Slupia w tym meczu byla lepsza wedlug mnie chwilami machowino kontrowalo i gralo na jednego napastnika pilki. No ale coz gratuluje
 bistalbistal   16.05.2011, 16:05:13
Oczywiscie to jest wasze zdanie :) ja uwazam ze to byl wyrownany mecz, nie kontrolowalismy chwilami, tylko było po 50%.
 antyks   16.05.2011, 17:24:48
pytanie do kwakowa!a szczegolnie do przemo!skoro byliscie lepsi czemu przegraliscie z Bistalem dwa razy?jesli Bistal jest slabszy dlaczego jest pierwszy?ja wiem przypadek
 bistalbistal   16.05.2011, 17:29:51
:D:D
 toyawin   16.05.2011, 17:38:32
dobrze powiedziane antyks :D :D :D
 przemo11   16.05.2011, 23:46:44
bistalbistal - no to normalne ze kazdy trzyma sie swojej kwestii. Dlaczego gdybys byl na tych meczach to bys zobaczyl dlaczego. Przegralismy przez blad naszego bramkarza i kazdy z Bistalu chyba to wie. Nie mielismy szczescia do tej druzyny. A Bistal to szczescie mial przyklad. Bramka z tego meczu. Ja tylko gralem w tym meczu.
 bistalbistal   17.05.2011, 07:50:45
przemo, grałem w tym meczu, i wyraziłem obiektywne zdanie :) Pozdro i powodzenia w dalszych meczach