Baner

Liga Juniorów A - grupa Słupsk II - sezon 2010/2011

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bistal Machowino 17 49 16 1 0 85 - 17
2. Słupia Kwakowo 15 37 12 1 2 70 - 12
3. Wybrzeże Objazda 16 36 12 0 4 76 - 34
4. Dąb Kusowo 15 25 8 1 6 55 - 39
5. Granit Kończewo 16 24 7 3 6 54 - 38
6. Diament Trzebielino 15 16 4 4 7 38 - 30
7. Iskra Dretyń 16 13 4 1 11 27 - 56
8. Skotawia Dębnica Kaszubska 15 13 4 1 10 25 - 58
9. Echo Biesowice 15 7 2 1 12 19 - 81
10. Barton Barcino 16 7 2 1 13 28 - 112
Ostatni komentarz dodał Sylwek02 28.07.2011, 17:31:03

 Baner


Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bistal Machowino 10 - 1 Barton Barcino 5 września 2010 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 Dąb Kusowo 4 września 2010 - 15:00
Echo Biesowice 2 - 3 Wybrzeże Objazda 5 września 2010 - 14:00
Granit Kończewo 2 - 1 Iskra Dretyń 4 września 2010 - 15:30
Słupia Kwakowo 6 - 3 Diament Trzebielino 5 września 2010 - 13:30
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
Barton Barcino 0 - 9 Diament Trzebielino 12 września 2010 - 14:00
Iskra Dretyń 1 - 4 Słupia Kwakowo 11 września 2010 - 11:00
Wybrzeże Objazda 2 - 1 Granit Kończewo 12 września 2010 - 15:00
Dąb Kusowo 14 - 0 Echo Biesowice 11 września 2010 - 12:00
Bistal Machowino 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 września 2010 - 13:00
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 6 Barton Barcino 18 września 2010 - 14:00
Echo Biesowice 1 - 6 Bistal Machowino 19 września 2010 - 14:00
Granit Kończewo 6 - 1 Dąb Kusowo 19 września 2010 - 13:00
Słupia Kwakowo 7 - 2 Wybrzeże Objazda 19 września 2010 - 13:30
Diament Trzebielino 0 - 0 Iskra Dretyń 18 września 2010 - 11:00
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
Barton Barcino 0 - 2 Iskra Dretyń 26 września 2010 - 14:00
Wybrzeże Objazda 2 - 1 Diament Trzebielino 26 września 2010 - 15:00
Dąb Kusowo 0 - 5 Słupia Kwakowo 25 września 2010 - 12:00
Bistal Machowino 4 - 4 Granit Kończewo 26 września 2010 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Echo Biesowice 26 września 2010 - 16:30
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (79) 
Echo Biesowice 4 - 2 Barton Barcino 3 października 2010 - 14:00
Granit Kończewo 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 3 października 2010 - 13:00
Słupia Kwakowo 0 - 1 Bistal Machowino 3 października 2010 - 13:30
Diament Trzebielino 0 - 0 Dąb Kusowo 2 października 2010 - 11:00
Iskra Dretyń 2 - 3 Wybrzeże Objazda 2 października 2010 - 11:00
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
Barton Barcino 0 - 14 Wybrzeże Objazda 10 października 2010 - 14:00
Dąb Kusowo 3 - 0 Iskra Dretyń 9 października 2010 - 12:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Bistal Machowino 4 - 2 Diament Trzebielino 9 października 2010 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Słupia Kwakowo 10 października 2010 - 11:30
Echo Biesowice 0 - 1 Granit Kończewo 9 października 2010 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
Granit Kończewo 13 - 2 Barton Barcino 16 października 2010 - 16:00
Słupia Kwakowo 4 - 0 Echo Biesowice 17 października 2010 - 13:30
Diament Trzebielino 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 października 2010 - 11:00
Iskra Dretyń 2 - 5 Bistal Machowino 16 października 2010 - 11:00
Wybrzeże Objazda 4 - 2 Dąb Kusowo 17 października 2010 - 13:00
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (76) 
Barton Barcino 2 - 10 Dąb Kusowo 23 października 2010 - 14:00
Bistal Machowino 4 - 1 Wybrzeże Objazda 23 października 2010 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 1 Iskra Dretyń 23 października 2010 - 12:00
Echo Biesowice 1 - 1 Diament Trzebielino 20 października 2010 - 16:30
Granit Kończewo 1 - 4 Słupia Kwakowo 24 października 2010 - 15:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
Słupia Kwakowo 7 - 0 Barton Barcino 31 października 2010 - 13:00
Diament Trzebielino 2 - 4 Granit Kończewo 13 października 2010 - 16:30
Iskra Dretyń 5 - 2 Echo Biesowice 31 października 2010 - 11:00
Wybrzeże Objazda 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 października 2010 - 13:00
Dąb Kusowo 0 - 9 Bistal Machowino 30 października 2010 - 13:30
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
Barton Barcino 1 - 8 Bistal Machowino
Dąb Kusowo 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Wybrzeże Objazda 13 - 1 Echo Biesowice
Iskra Dretyń 3 - 1 Granit Kończewo
Diament Trzebielino 2 - 2 Słupia Kwakowo
Kolejka 11 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
Diament Trzebielino 5 - 0 Barton Barcino
Słupia Kwakowo 10 - 0 Iskra Dretyń
Granit Kończewo 0 - 2 Wybrzeże Objazda
Echo Biesowice 1 - 6 Dąb Kusowo
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Bistal Machowino
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
Barton Barcino 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Bistal Machowino 7 - 0 Echo Biesowice
Dąb Kusowo 3 - 2 Granit Kończewo
Wybrzeże Objazda 0 - 3 Słupia Kwakowo
Iskra Dretyń 1 - 2 Diament Trzebielino
Kolejka 13 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
Iskra Dretyń 4 - 1 Barton Barcino
Diament Trzebielino 3 - 4 Wybrzeże Objazda
Słupia Kwakowo 4 - 0 Dąb Kusowo
Granit Kończewo 1 - 9 Bistal Machowino
Echo Biesowice 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 14 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
Barton Barcino 5 - 1 Echo Biesowice
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Granit Kończewo
Bistal Machowino 1 - 0 Słupia Kwakowo
Dąb Kusowo 3 - 1 Diament Trzebielino
Wybrzeże Objazda 8 - 3 Iskra Dretyń
Kolejka 15 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
Wybrzeże Objazda 12 - 2 Barton Barcino
Iskra Dretyń 1 - 8 Dąb Kusowo
Diament Trzebielino 1 - 2 Bistal Machowino
Słupia Kwakowo 11 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Kończewo 11 - 1 Echo Biesowice
Kolejka 16 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
Barton Barcino 3 - 3 Granit Kończewo
Echo Biesowice - Słupia Kwakowo
Skotawia Dębnica Kaszubska - Diament Trzebielino
Bistal Machowino 3 - 1 Iskra Dretyń
Dąb Kusowo - Wybrzeże Objazda
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
Dąb Kusowo - Barton Barcino
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Bistal Machowino
Iskra Dretyń - Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino - Echo Biesowice
Słupia Kwakowo - Granit Kończewo
Kolejka 18 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
Barton Barcino - Słupia Kwakowo
Granit Kończewo - Diament Trzebielino
Echo Biesowice - Iskra Dretyń
Skotawia Dębnica Kaszubska - Wybrzeże Objazda
Bistal Machowino - Dąb Kusowo