Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 Olimpia Osowa
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie

KTO NASTĘPNY!? :D :D :D :D :D :D :D :D
 x-x-x-x   22.05.2010, 00:17:58
Gedania II Gdańsk vs Orzeł Trąbki Wielkie zapowiada sie ciekawie a jak bedzie okaże sie za pare godizn :D oby Orzel wywiozl 3 pkt. |)
 Marcin_Olimpia   22.05.2010, 10:52:24
Dobrze spisująca się Gedania i czarny koń rozgrywek z Trąbek ;d mecz zapowiada się ciekawie i ciężko wytypować, kto wygra . ja jednak idę do toto i zaznaczam 1 ;P
 Gdańsk77   22.05.2010, 15:33:11
Gedania II Gdańsk -Orzeł Trabki Wielkie 4:0 (2:0)
 jamajka   22.05.2010, 15:37:33
JA się pytam!!!!!!! KTO NASTĘPNY ?? HAHAHA chłopaki z orła weżcie sie za gre a nie spiny na forum wynik brzmi 4:0.poza tym pozdro dla COLINY;D
 x-x-x-x   22.05.2010, 16:29:40
i czym sie podniecasz ze bylo 4-0 jak bierzecie ludzi z makro i podstawiacie tak jak mialo to miejsce w meczu z murkanem@_@
 jamajka   22.05.2010, 17:02:23
hahah nie kompromituj sie , my to Gedania i wszyscy moga grac tu lub tu dzis gralismy z wami!!Ja sie pytam kto nastepny;) ale dobra,bez spiny pozdro;)
 Stein   22.05.2010, 21:46:30
Graliście jak niemoty, dwa gole z przypadku a drugie dwa z rękawa. (karnego oczywiscie nie powinno byc). Ktoś od was ukradł nam piłke ale na szczescie ją odzyskalismy, przez to nie moglismy sie skupić na grze bo balismy sie ze nam cos zginie z szatni:D
KTO NASTEPNY??!! Ta porazka to czysty przypadek...
 Gdańsk77   22.05.2010, 22:46:05
Jesli ta porazka to przypadek...To ty stary chyba w piłke nie grasz...Jesli trabki 5 podan nie potrafia wymienic to czy tu mozna gadac o graniu w pilke...?? czy o kopaniu sie po czole ..?? ubierz kask stary bo guz juz masz duze :idea: Powodzenia kto nastepny mam nadzieje ze pokazecie klase :) nie zapomnij wziac kask z szatni :)
 gula_9   23.05.2010, 10:54:27
Spokojnie Panowie nie róbcie z Siebie pośmiewiska. 4-0 i koniec tematu . TSL!
 Marcin_Olimpia   23.05.2010, 18:10:10
kadrowe problemy Seba. kartki kontuzje - dla mnie koniec sezonu na przyklad. no i tak jakos wyszlo :P
 Marcin_Olimpia   23.05.2010, 18:17:58
ps. Seba dzis gralismy w 10, mi odezwal sie uraz wiec zszedlem i gralismy w 9 a ze nie u wszystkich bylo zaangazowanie to praktycznie gralismy w 6 :P a u was czemu tak slabo ? xD
 SebaSeba_PDP   23.05.2010, 18:33:32
u Nas słabo bo brakuje wykończenia... i brak ludzi do gry, kontuzje itd...
Murkam lider, nie pokazał za wiele, swoją kulturą osobistą i niedbalstwem dużo nie pokarali...prawie nic, należy powiedzieć ze do 90 minuty było 1:1 a dziwnie mówiąc,sędziego nie bylo a druga polowa trwala 55 minut i strzelili na 2:1 w ostatniej minucie... to Tyle
 SebaSeba_PDP   23.05.2010, 18:36:51
kaszubia ograna w walce, leźno, to nic nie klepaliśmy i nabawiłem sie wstrząsu głowy..., a Murkam 2:1...niestety, ale i tak nastroje w szatni były takie że śpiewać się chciało :D
 Bizonik   23.05.2010, 20:46:58
No seba tak to jest , tutaj kontuzja tutaj karteczki i skład się sypie.
Gdybyśmy Mieli Bynajmniej 11 to inaczej gra by wyglądała , no ale cóż bywa , Fajne To Boisko Piaskowe :roll:
 Olimpia4   23.05.2010, 22:04:06
Nie ma co gadać:) Byliśmy słabsi;) napewno Kaszubia bardzo dobrze wykorzystała nasze braki, między innymi długo rozgrywali piłke:) Graliśmy w sumie w 9:) ale to nie jest wytłumaczenie:) Pozdro i Powodzenia:) Szczerze oczekiwałem ostrego meczu w Kościerzynie, a mecz według mnie pełna kulturka:) I sędzia wporządku:)