Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Sporting Leźno
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Gedania II Gdańsk

Jaki wynik w Olimpia - Wietcisa ?
 Karwan13   01.05.2010, 16:47:05
Olimpia - Wietcisa 1:1
 Bizonik   01.05.2010, 18:20:28
Olimpia 3< Pustaki :// Niewykorzystane a Wietcisa słabo nie grała ale nie najlepiej , moim zdaniem Olimpia Powina Wygrać , poszlo jak poszlo.
Pozdro :blink:
 Olimpia4   01.05.2010, 20:07:17
Mecz niezły dużo walki, po pierwszej połowie powinno być 3:0 dla Olimpii, niestety skuteczność zawiodła, druga połowa z lekką przewagą Wietcisy i strzelili na 1:0, potem Olimpia atakowała, ale na szczęście kontry gości były nie skuteczne i to Olimpia wyrównała po golu, po wkręceniu z rożnego. Remis ze wskazaniem na Olimpie. Ciesze się, bo byliśmy skazywani na porażke, a tu niespodzianka;) Pozdro.
 Czesłik_KSW_19   01.05.2010, 23:44:14
Olimpia4
Zapomniałeś napisać o akcjach Skarszew gdzie bramkarz czubkiem buta bronił i na pustą bramkę w słupek strzelili Skarszewiacy ... i o wspaniałym sędzi... który uznał Waszą bramkę, której nie było, a potem przepraszał za pomyłkę... ale wyniku już nie zmieni...

KSW :love:
 napadzior91   02.05.2010, 01:30:36
Ehhh teraz bedziesz sie na forum spinał?;> trzeba było pokazac na boisku co potrafisz... wynik sam mowi za siebie
wasz bramkarz ewidetnie wpadł z piłka do bramki...
Nasz bramkarz bronił czubkiem buta i za to musimy mu podziekowac bo gdyby nie on przgralibysmy...
A z drugiej strony juz w 1połowie moglismy ustalic wynik meczu ale coz... Nieskutecznosc w napadzie mówi samo za siebie:D
 Olimpia4   02.05.2010, 08:13:25
Gol był, dobra decyzja sędziego, byłem najbliżej tej sytuacji i wasz bramkarz wpadł z nią do bramki, a potem wysunął ręce do przodu i wtedy ledwo co był na linii, więc prosze was nie okłamujcie innych. Zemściło się wasze granie na czas, tak jak napisał Napadzior to wy macie szczęście, że w pierwszej nie prowadziliśmy już z 3:0, bo mogło być po meczu. Remis to remis, chodź ja mam lekki niedosyt.

P.S
Pozdro dla jednego z zawodników Skarszew, bo to siara zremisować z zespołem, jak to powiedział z ,,B-klasy,,
 Bizonik   02.05.2010, 09:28:15
Ta Piłka Sama By Wpadła Do Bramki Ja Byłem idealnie na lini bo sam to wykonywałem , On Ja Wypchał z Bramki Juz Grubo Za Linia i Te Wasze Dyskusje Są Zbędne ,Że Lini Nie było widać i inne pierdoły , trzeba było coś zagrać na boisku a później srać się o wynik , żenada!! Po drugie nie B-Klasa Tylko A-klasa. A Siarę to on ma w głowie zamiast mózgu i kultury , bo wywalanie papierków na boisko to już normalna bk z waszej inteligencji 8)
 buczek3335   02.05.2010, 09:56:15
dobra ej lidzie , nie spinajcię sie tu, tylko mówic wyniki innych drużyn :P :P pozdro
 dacord   02.05.2010, 11:56:22
bez urazy chlopacy z olimpii ale wyglada na to, ze to wy sie spinacie :)
 pamietna11   02.05.2010, 12:42:06
Chłopaki koniec tego mecz zakończył sie 1-1 i tyle.
Nic nie zmienicie wiec nie ma co gdybać..
 Olimpia4   02.05.2010, 15:02:05
No 1:1 ja tylko wytłumaczyłem jak przebiegał mecz, żadnej spinki w moich wypowiedziach nie ma. I napisałem o marnej prowokacji jednego z zawodników Skarszew, który obraził nasz zespół i teraz oni muszą się wstydzić, bo zremisowali.
 pamietna11   02.05.2010, 16:26:30
ok dobra rozumiem ale już koniec..

A jaki wynik w Trąbkach.. ?
 Pila7   02.05.2010, 17:38:40
niestety 4:2 dla gospodarzy
 Pila7   02.05.2010, 17:43:17
Pierwsza polowa ze strony Sportingu slaba (3:0), w drugiej wyszlismy juz calkiem inaczej nastawieni, lecz i tak widac bylo brak graczy z pierwszej 11-stki. Pech chcial, ze nie wpadly 2 setnik jedna w pierwszej druga w drugiej polowie. Mecz oczywiscie zawziety i walka trawala do konca. Szkoda jedynie, ze sedzia nie chcial pokazywac kartek, bo kilka na pewno powinni dostac gospodarze. Pozdro i powodzenia
 OrzelTrabki   02.05.2010, 19:20:45
Orzeł - Sporting 4:2
Dobry mecz ogólnie, goście w pierwszej połowie słabo, w drugiej lepiej, ale wygraliśmy. Było dużo walki za co dzięki dla graczy z Leźna ;)
Zgodzę się z przedmówcą, sędzia mógł dać więcej kartek, ale ogólnie dobrze sędziował.
Pozdro i powodzenia w następnych meczach ;)