Sokół - Kaszubia 1-2
 Danio123   12.11.2023, 09:55:13
Szkoda że Bytovia jest w tej lidze bo ciekawa by była walka o awans.
 Kibic0716   12.11.2023, 10:02:18
Jak widac jest błąd w wyniku Sokola z Kaszubia. Na pomorskim zpn tez jest wynik 1:0. A co do meczu to bardzo dobre widowisko w 1 pol dominacja sokoła ale po przerwie to Kaszubia przejęła inicjatywę i miała dużo sytuacji a sokół próbował tylko z kontry ale tez mial z nich okazje do strzelenia bramki. Uwazam że Kaszubia kondycyjnie rozjechala Sokoła w 2 polowie.
 Dario90   12.11.2023, 15:13:52
MKS - Myśliwiec 0-1
 siemaeniu   12.11.2023, 15:44:18
Kibic nie zgadzam sie. Trzeba odróżnić granie z kontry a granie lagi rodem z B klasy... Sokol od kilku meczów ma zadyszke i jedyne co ich ratuje to wlasnie te lagi ktore przechodza
 Kapitan Hak   12.11.2023, 16:09:19
Kibic z tą pełną dominacją Sokoła w pierwszej połowie to nie do końca się zgadzam. Powiedziałbym bardziej że mieli przewagę, ale nie zdominowali. Zdominowała to Kaszubia drugą połowę. Wynik sprawiedliwy.
 Kapitan Hak   12.11.2023, 16:11:51
Sokół bez pomysłu. Szczelnie w defensywie i długie podania na napastników.
 sebo74   12.11.2023, 16:25:02
MKS DEBRZNO - Myśliwiec Tuchomie 0:1 (0:0) Patryk Hildebrandt 64. W 83 min. Szymon Malmon (MKS) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Michańczyk obronił).
 Amator79   12.11.2023, 20:07:54
Siemaeniu mówisz ze sokół gra lagę i ma zadyszkę ? Hmm rzeczywiście we wczorajszym meczu nie wyglądało to za dobrze , szczególnie w drugiej połowie. W dużym skrocie w pierwszej polowie lepszy był sokół , w drugiej kaszubia. Mecz fajny zacięty a wynik sprawiedliwy
Przypuszczam ze kryzys sokoła wynika z braku kilku podstawowych zawodników (od kilku meczu nie gra najlepszy strzelec drużyny - Koscian).
Ale nie zgodzę się z tobą jeśli chodzi o styl gry w kilku ostatnich meczach. byłem tez obecny na meczu sokoła z czarnymi, gdzie było duzo ciekawych i kombinacyjnych akcji ze strony Sokoła a wynik moglby być zdecydowanie wyższy , zabrakło skuteczności i na pewno sokół nie grał w tym meczu „lagi rodem z b klasy”. Raczej drużyna która stawiala na proste środki była ekipa z czarnego.
I jeszcze jedno do ekspertów od szkolenia z Czarnego, nie oklamujcie innych na tym forum ze ktoś wam „podbiera” juniorów, bo z tego co wiem to sokół wykupił od was młodych zawodników za uczciwie wyliczony przez związek ekwiwalent za wyszkolenie. Jeśli uciekają wam juniorzy którzy trenowali u was przez ostatnich kilka lat i wola grać u lokalnego rywala zamiast u was to chyba znaczy ze coś jest nie tak i pora się obudzić, zanim będzie za późno !!!
 Stachu2023   13.11.2023, 11:59:41
Do Amator79 - Prawda jest taka że robicie wałki i burmistrza w ch....ja płacąc zawodnikom za grę, oto i cała prawda dlaczego chłopaki z innych miejscowości chcą u was grać, ale to się wkrótce skończy zostaną tylko ci z Wyczech, wtedy nie zbierzecie drużyny nawet na halówkę. Gdyby nie "Czarni" gdzie faktycznie szkoli się młodzież a nie tylko jak w przypadku Wyczech szkolenie jest ale tylko na facebooku to Sokoła nie byłoby już co najmniej 10 lat. Pozdrawiam.
 rozjemca   13.11.2023, 13:40:17
Stachu2023 wieszczycie koniec Sokoła od co najmniej 5 lat. a prawda jest taka że Sokół, był w 4 lidze dwa sezony, teraz wygrał ligę okręgową dwa razy z rzędu, w tym sezonie nadal jest w czołówce, więc uwierz że to Wasz koniec jest bliższy. Jeździcie na mecz w 10. Naprawdę weźcie się za siebie, a nie tylko dyskusje kiedy się skończy Sokół. Zrób coś dla klubu bo niedługo zostaną Wam same drużyny juniorskie.
 quizzly   17.11.2023, 12:05:05
Co to meczu Sokol Kaszubia, byłem na meczu i z tego co widziałem to w sokole nie było 4-5 zawodników podstawowych, którzy ciągną ta grę, grała młodzież która musiała zastąpić innych. W drugiej połowie po prostu zabrakło im siły. Wynik sprawiedliwy, chodź myśle ze remis byłby bardziej sprawiedliwy. Kaszubia w drugiej połowie pokazała fajna piłkę. Pozdrawiam!