Garbarnia Kępice 1 - 2 Polonez Bobrowniki 4 listopada 2023 - 13:00
Czarni Czarne 3 - 2 MKS Debrzno 4 listopada 2023 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Sokół Wyczechy 5 listopada 2023 - 12:00
Kaszubia Studzienice 6 - 0 Grom Nakla 4 listopada 2023 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 1 Piast Człuchów 3 listopada 2023 - 18:00
Dolina Speranda Niepoględzie 1 - 0 Pomorze Potęgowo 4 listopada 2023 - 12:00
Gryf II Słupsk 0 - 0 Unison Machowino 5 listopada 2023 - 13:00

Jantar vs Piast 1:1
 Fafel1989   04.11.2023, 13:56:09
Dolina vs Pomorze 1:0
 saint   04.11.2023, 14:12:51
10 min. Czarni 1-0 MKS
 Obserwator2022   04.11.2023, 14:14:34
Pomorze całą drugą połowę grało bez jednego zawodnika.
Czerwona kartka
 saint   04.11.2023, 14:18:26
16 min. Czarni 2-0 MKS
 saint   04.11.2023, 14:47:11
44 min. Czarni 3-0 MKS
 saint   04.11.2023, 14:47:48
 eg5cg5   04.11.2023, 14:51:00
Brawo Pomorze byłem na waszym meczu pokazaliście charakter szkoda straconej bramki która sami sobie strzeliście . Od 42 minuty w 10 a mecz wyglądał jakby Dolina się broniła a nie wy. :)
 eg5cg5   04.11.2023, 14:51:10
 Obserwator2022   04.11.2023, 15:06:27
Garbarnia - Polonez 1-2
 saint   04.11.2023, 15:12:49
54 min. Czarni 3-1 MKS
 saint   04.11.2023, 15:40:36
81 min. Czarni 3-2 MKS
 saint   04.11.2023, 16:03:45
Koniec. Czarni 3-2 MKS
 sebo74   04.11.2023, 17:03:49
Czarni Czarne - MKS DEBRZNO 3:2 (3:0) Łukasz Jakubowski 10, 16, 44 - Krzysztof Szawarniak 53, Bartłomiej Rutyna 81
 kibicGCZ   04.11.2023, 18:57:06
Niech Jastrzębie utworzą juniorów bo transfery się skończyły . Klub , który ,,inwestuje w młodzież " nie ma juniorów ( poza grupa z orlika ) bo wymogi PZPN . Weźcie się za szkolenie nieroby .
 niezalezny58   04.11.2023, 21:12:02
Można zauważyć, jak wielu młodzieżowców jest w składzie Jastrzębi oraz jak wielkim zainteresowaniem cieszą się grupy dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Myślę, że jeżeli Jastrzębie mają wziąć się za szkolenie młodzieży, to Panowie z miasta muszą się wziąć za treningi najstarszej grupy piłkarskiej, bo jakość piłkarska jest mizerna. Pokazują to wyniki miastowych jak również ostatni mecz derbowy, w którym byli tłem dla Jastrzębi. Pozdrawiam wszystkich robów z miasta.
 ciastek086   04.11.2023, 23:18:52
Za trenning to ty sie musisz wziąć. Warto zobaczyć który z tych młodzieżowców szkolił się od najmłodszych lat w jastrzębiach podpowiem ŻADEN, jeśli masz ujemne chromosomy to się nie wypowiadaj pozdrawiam.
W 19 min czerwo dla gości, w 29 minucie Michanczyk broni karnego,
60 minuta goście wyrównują. Mecz kończą w dziewięciu, a gospodarze w dziesięciu :O
 Mysli7356   05.11.2023, 16:35:13
Myśliwiec- Sokol 1:1
Kabaret w 20 minucie sędzia daje zawodnikowi dwie żółte jedna za przewrócenie się druga za faul
Brawo myśliwiec !!!!!
 obserwator2023   05.11.2023, 16:47:06
Sokół od 55 minuty gra w 9. Dwie czerwone kartki to jedynie wizja sędziego głównego. Każda sporna decyzja dla Myśliwca. Grając 9 na 14 Sokół dowiózł wynik remisowy do końca.
Pytanie nr 1: Jak można dać człowieka związanego z Bytowią do sędziowania jako sędzia główny mecz wicelidera ligi w której liderem jest Bytovia. Od pierwszej minuty było widać jak ten mecz jest sędziowany.
Pytanie nr 2: Panie Kowalik, czy Panu po ludzku nie jest wstyd za to co Pan robi? Ludzie spotykają się w niedzielnej lidze, żeby pograć w piłkę, a Pan to wszystko psuje. Takie sędziowanie zniechęca do gry, uwłacza zawodnikom Myśliwca, bo przyszli się zmierzyć w równej grze z zespołem, z którym zazwyczaj wygrywali u siebie, a dzisiaj nawet jakby wygrali to jaka to byłaby dla nich radość? Że Pan ten mecz im wygwizdał? Jest po prostu żal, wstyd i się zastanawiam jakie wartości Pan przekazuje swoim dzieciom?
 kibicGCZ   05.11.2023, 20:04:02
Brakuje mi wpisu tego debila nowykibic67 że sokół zremisował przez to że Czarni grali źle . Tak dla waszej wiadomości Jastrzębie my nie jesteśmy z dużego miasta , nie nosimy głowy wysoko . To wy macie kompleks i żal za to gdzie mieszkacie . Tak w Jastrzębiach są młodzieżowcy ale kto z nich jest waszym wychowankiem ? Nie awansując do 4 ligi napisaliście komunikat , że inwestujecie w młodzież. Czy wasza ,, inwestycja " to podbieranie młodzieży z Czarnego ? Wstyd . Wy macie tylko tylu juniorów ile wymaga PZPN żeby utrzymać seniorów . Szkolenia brak , tylko bazowanie na sąsiadach . No tak kasa z Gminy podobna a wydatki o połowę mniejsze to można coś młodym zaoferować . W propagandzie jesteście mistrzami . Brawo .