Gwiazda Karsin 1 - 2 KS Grabowo 1 maja 2008 - 15:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Sokół Zblewo 1 maja 2008 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 7 - 1 Słupia Sulęczyno 1 maja 2008 - 16:00
Czarni Ostrowite 9 - 1 Orzeł Gołubie 1 maja 2008 - 13:00
Pomorzanka Skórcz 3 - 0 Grunke II Somonino
Ceramik Łubiana 3 - 0 Victoria Kaliska 30 kwietnia 2008 - 16:00
Olimpia Osowa 4 - 2 Agra Ostrowite 30 kwietnia 2008 - 18:00

Gwiazda Karsin - KS Grabowo 2
Santana Wielki Klincz - Sokó? Zblewo 2
Huragan Nowe Polaszki - S?upia Sul?czyno 1
Czarni Ostrowite - Orze? Go?ubie 1
Ceramik ?ubiana - Victoria Kaliska 2x chodz sam nie wiem.:P ciezko bedzie victori tam wygrac.
Olimpia Osowa - Agra Ostrowite 1
 Igor-Ceramik   20.04.2008, 12:39:29
My??? ?? pojedynek Ceramika z Victori? w duzej mierze przewazy kto awansuje

Zapowiada sie wspaniale widowisko wiec zapraszam wszyskich kibicow do ?ubiany
 gal-anonim   22.04.2008, 16:31:49
Ceramik- Victoria jak dla mnie wzbudzaj?cy najwi?ksze emocje mecz (i oby si? taki okaza?) sercem jestem za Victori?, ale wiem ?e o wygran? b?dzie niezwykle ci??ko, a mo?e dru?yny podziel? si? punktami kto wie- zobaczymy ju? 30 kwietnia pozdrowienia dla ?ubiany
 worek__bramek   23.04.2008, 14:11:12
bedzie dobre meczydlo! obie ekipy graja dobra odwazna pilke. male boisko w ?ubianie moze przyczynic sie do sporej ilosci okazji, a co za tym idzie bramek! do zobaczenia na meczu. pozdrawiam
 gal-anonim   23.04.2008, 14:45:13
oj bedzie ciekawie w lubianie- to jest wiecej niz pewne, ale wczesniej kaliska beda musialy rozprawic sie z olimpia
 Kibic CERAMIKA   24.04.2008, 21:57:48
e tam od razu male boisko...
po prostu nie jest najwieksze...

a mecz arcywazny dla obu duzyn, mam nadzieje, ze pilkarsko wlasnie tak tez bedzie wygladal
 sokolzblewo   28.04.2008, 08:57:06
w ?ubianie jedyna nadzieja ze SOKÓ? ma jeszcze szanse, o ile po?niej ceramik jeszcze zgubi pkt:P ale gdy przegra z kaliskami to juz wiemy kto awansuje wiec mam nadzieje ze padne duzo ladnych bramke:P a boisko nie jest az tak male jak maja "czarni" i napewno ceramik lepiej jest przygotowany do takiej gry na takim boisku wiec mecz naprawde wart obejrzenia a kiedy on dokladnie jest? i o ktorej godzinie ? pozdro.
 worek__bramek   28.04.2008, 10:28:23
meczyk jest w srode o 16 :) oby oby bylo ciekawie i wygral Ceramik :) pozdrawiam
 Kibic CERAMIKA   30.04.2008, 10:14:07
za kilka godzin mecz 8)
zapraszam wszystkich!

i niech wygra lepszy :roll:
 klakcio   30.04.2008, 10:51:27
dla osowy najlepszy by?by remis Cer-Vic :P mu powalczymy dzi? z agr? ,bedzie ci?zko!
 klakcio   30.04.2008, 10:52:12
 Igor-Ceramik   30.04.2008, 18:11:15
I trzy punkty zostaj? w ?ubianie.

Mecz ?adny.

Kibice pokazali klas?
 kszeba   30.04.2008, 21:07:15
Olimpia - Agra 4-2. Mecz wyrównany ze wskazaniem na Olimpi?, Agra pokaza?a duzo ambicji.
 Kibic CERAMIKA   01.05.2008, 10:48:43
Ceramik-Victoria
mecz podobno najbardziej ciekawy, a Waszych komentarzy nie widac :D
 sokolzblewo   01.05.2008, 10:58:54
opiszcie tam przebieg meczu mniej wiecej ;p to teraz ceramik z kim zgubicie pkt:>:P:P co my was dogonimy:P hehe pozdro
 gal-anonim   01.05.2008, 12:05:02
?ubiana pierwsza bramk? zdoby?a po sta?ym fragmencie gry, ale niewatpliwie zawinili obro?cy, którzy zamiast i?? za swoimi zawodnikami zostali w miejscu, druga bramka to niefart bramkarza victorii, strza? by? na prawd? leciutki, pi?ka ledwie si? toczy?a, ale bramkarz po?lizgn?l si? na b?ocie i tylko patrza? jak pi?ka od s?upka wtoczy?a si? do bramki, w drugiej po?owie obudzi?a si? victoria, która w pierwszej by?a jakby zaspana, victoria mia?a 100% okazj?, ale jej nie wykorzysta?a, zamiast tego trzecia brmka na koncie ?ubiany, z pomoc? pana w czerni stoj?cego na linii, który zamiast podnie?? spalonego wymownie si? u?miechn?? i pobieg? do ?rodka boiska mecz pe?en walki, który móg? si? podoba?, zwycieztwo zas?u?one ?ubiany patrz?c z perspektywy slabej 1 po?owy w wykonaniu victorii gratulacje dla ?ubiany!!!
 ceramik0000   01.05.2008, 12:06:17
witam. mecz toczony w bardzo wysokim tempie i na dobrym poziomie. poczatek meczu to dwie, trzy akcje victorii ale bez wiekszego efektu. potem do glosu doszedl ceramik ktory atakowal coraz grozniej (tak zostalo do konca meczu). piersza bramka wpadla po rzucie wolnym z ok 30 m. precyzyjne uderzenie chudego wykorzystal ryzy. druga bramka to indywidualna cieszyna ktory strzalem z 16 m umiescil pilke tuz przy slupku. druga polowa miala taki sam przebieg co pierwsza. ceramik caly czas kontrolowal mecz co udokumentowal trzecia bramka. swoja druga zdobyl cieszyn i bylo po meczu. swoja droga to victoria powinna konczyc w 10. najwiekszy burak ligi czyli zico powinien wyleciec za swoje zachowanie i prowokowanie. na szczescie zawodnicy ceramika nie dali sie sprowokowac. brawo ceramik!!! wielki szacunek dla kibicow!!! oprawa meczu i doping na wysokim poziomie!!!
 ceramik0000   01.05.2008, 12:12:51
jakie bloto? na boisku nie ma zadnego blota! nawet sie nie ruszyl przy strzale. co do sedziego to sedziowali bardzo dobrze i obiektywnie, ale jek ktos nie moze pogodzic sie z poraszka to szuka winnego w postaci sedziego. :@
 Kropa-Ceramik   01.05.2008, 12:19:41
no meczyk ciekawy by?
victoria niczego takiego nie pokaza?a,ale mia?a kilka dobrych okazji, których nie wykorzysta?a
kibice-jak na ?ubiane- pierwsza klasa--baloniada,serpentyny,race i inne+dobre spiewki,bez przekle?stw

sokolzblewo   01.05.2008, 20:47:52
Santana Wlk. Klincz 0-1 SOKÓ? Zblewo. Mecz rozpaczy.... i nerwów....Ju? w drugiej minuecie Sokó? mia? rzut ro?ny. w 6minuecie J. Pietrzyk wypracowa? akcje lecz niecelnym strze?em popisa? si? K.Laskowski. 8minuta to rzut ro?ny dla Soko?a niestety by? po jego wykonaniu faul w ataku. Wreszcie nadesz?a 11 minuta rzut wollny wykonuje K. Laskowski pi?k? z g?owy uderzy? Z.B?czkowski i wolnym lotem wlecia?a to bramki Santany, jak si? pó?niej okaza?o by?o to jedyne trafienie w tym meczu. 14minuta J. Pietrzyk faulowany zawodnik gospodarzy obejrza? ?ó?t? kartk?, M. Spyra wykonawc? sta?ego fragmentu gry, ma?e zamieszanie w polu karnym pi?ka w bramce lecz wcze?niej ?. Otta zagrywa? r?k?.19minuta bardzo ?adna zespo?owa akcja Soko?a na strza? zdecydowa? si? K. Laskowski lecz pi?ka odbi?a si? od nierównej murawy i l?duje obok bramki. W 22 minucie mog?o by? 2-0 dla go?ci, ?. Krawczyk sam na sam z bramkarzem, ?ukasz próbowa? lobowa? bramkarza lecz ten wybija pi?k? na rzut ro?ny. 25min zawodnik go?ci uderza? g?owa lecz ?wietnie by? ustawiony R.Gornik. 27minuta za zbyt bliskie stanie przy pi?ce ?ó?t? kartke dostaje M.Spyra, po sta?ym fragmencie dla gospodarzy pi?k? na przedpolu ?apie bramkarz go?ci. W 28 minucie z powodu kontucji boisko opu?ci? M.Spyra w jego miejsce wszed? A.Chrzanowski. W 30 minucie ?.Otta w?lizgiem wybi? pi?ke obro?cy upadaj?c dosta? w g?owe, s?dzia pokaza? faul ?ukasza....32minuta ?adna akcja Pietrzyk-Stanek ten drugi podaje do ?osi?skiego lecz strza? bardzo nieudany. 33 minuta to ?wietna interwencja zblewskiego bramkarza pi?ke wybija nad poprzeczk? na rzut ro?ny. Na minuta przed zako?czniem pierwszej po?owy zamieszanie w polu karnym Soko?a wykorzystal zawodnik gospodarzy bliski strzelenia bramki ale by? na spalonym. O 1 minute s?dzia przed?u?y? pierwsz? po?owe. 5 minut po wznowieniu drugiej po?owy rzut ro?ny dla gospodarzy, niepewna interwencja R.Górnika i Gdyby nie P.Celi?ski by?o by 1-1...W 60minucie Krawczyk dosta? ?wietne podanie od J.Pietrzyka, niestety szybko straci? pi?k?.. Nie ma gry w naszym zespole... Sokó? nie odda? w 2 po?ówie jeszcze strza?u.. Bramka dla Santany wisi w powietrzu.. 62 min J.Pietrzyk okiwaj?c dwóch zawodników odda? bardzo niecelny strza?. W 63 minuecie Santana mog?a wyrówna? z 16 metrów strzelalili minimalnie niecelnie....75 min K.Laskowski z ok 30metrów trafia w mur.. 80 min A.Charznowski uderzy? zbyt lekko z g?owy by zaskoczy? bramkarza gospodarzy. 87 minuta i ?.Cie?lak pada w polu karnym ale s?dzia nie zagwizda?. 90 min fatalny kiks pope?ni? Z.B?czkowski naszcz??cie go?cie uderzyli niecelnie. w 93 minucie s?dzia zakonczy? spotaknie.
 worek__bramek   02.05.2008, 12:59:50
widze widze ze faworycie ze Zblewa i Grabowa troszke sie pomeczyli : P kryzys formy....???
 CZARNUCHnr8   02.05.2008, 13:56:04
zadnych komentarzy co do meczu czarnych.....to byla gra na luzie ladny czysty mecz...zabawa...spiewy...piekna pogoda...i czarni sobie raz w tygodniu po kopali pilke... i o to chodziiiii
 MZK_or?y   02.05.2008, 14:14:40
niespodzianka, bo po meczu z s?upia mysla?em, ze od golubia tez dostaniecie ;)
 Kibic CERAMIKA   02.05.2008, 14:36:03
heheh dobre MZK :D
co do meczu Ceramika, bramkarz faktycznie posliznal sie na blocie...
zeby wszyscy mieli takie podejscie do pilki jak Gal !
pozdrowienia dla Ciebie :)
 chinek87   02.05.2008, 15:36:43
he grabowo meczy?o sie tez z agra :P tak samo jak kaliska i osowa ciekawe co bedzie teraz:P pozdrawiam
 czarnamamba   02.05.2008, 15:49:37
Jak dwie kolejki z rz?du czarni sobie nie pokopali, bo przegrali to na forum s?owa nie napisali... w nor? si? zaszyli i nosa nie wychylili... :D