Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Grunke II Somonino |
2 - 3 |
KS Grabowo |
19 sierpnia 2007
19.08 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Orzeł Gołubie |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
19 sierpnia 2007
19.08 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
Sokół Zblewo |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
11 - 1 |
Gwiazda Karsin |
18 sierpnia 2007
18.08 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
5 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
19 sierpnia 2007
19.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (111) |
KS Grabowo |
1 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 5 |
Olimpia Osowa |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
Agra Ostrowite |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Grunke II Somonino |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
26 sierpnia 2007
26.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
KS Grabowo |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Grunke II Somonino |
2 września 2007
2.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
6 - 0 |
Orzeł Gołubie |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
4 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
5 - 1 |
Gwiazda Karsin |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (72) |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6-0 |
Gwiazda Karsin |
1 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 3 |
Czarni Ostrowite |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 7 |
Ceramik Łubiana |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:7 |
Grunke II Somonino |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
9 września 2007
9.09 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
KS Grabowo |
16 września 2007
16.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Grunke II Somonino |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
7 - 0 |
Orzeł Gołubie |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 4 |
Sokół Zblewo |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
5 - 2 |
Gwiazda Karsin |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (69) |
KS Grabowo |
6 - 1 |
Gwiazda Karsin |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 4 |
Czarni Ostrowite |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Pomorzanka Skórcz |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
vo, niezg?oszenie się zawodnika na kontrol? to?samo?ci, na boisku 5-3 |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
23 września 2007
23.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
KS Grabowo |
29 września 2007
29.09 - 15:30 |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
30 września 2007
30.09 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
Grunke II Somonino |
29 września 2007
29.09 - 16:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 4 |
Sokół Zblewo |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
KS Grabowo |
1 - 0 |
Sokół Zblewo |
7 października 2007
7.10 - 15:30 |
Słupia Sulęczyno |
6 - 0 |
Gwiazda Karsin |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Grunke II Somonino |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 października 2007
7.10 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 1 |
Czarni Ostrowite |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
7 października 2007
7.10 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
KS Grabowo |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
13 października 2007
13.10 - 15:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Victoria Kaliska |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
Grunke II Somonino |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
6 - 0 |
Orzeł Gołubie |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (32) |
KS Grabowo |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
Grunke II Somonino |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
21 października 2007
21.10 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
5 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
21 października 2007
21.10 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Czarni Ostrowite |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 7 |
KS Grabowo |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 4 |
Victoria Kaliska |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Sokół Zblewo |
5 - 0 |
Grunke II Somonino |
28 października 2007
28.10 - 11:30 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Orzeł Gołubie |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
KS Grabowo |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Grunke II Somonino |
3 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
4 listopada 2007
4.11 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
Sokół Zblewo |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
4 listopada 2007
4.11 - 13:30 |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Czarni Ostrowite |
3 - 3 |
KS Grabowo |
10 listopada 2007
10.11 - 13:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
10 listopada 2007
10.11 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 4 |
Ceramik Łubiana |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 10 |
Olimpia Osowa |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 0 |
Agra Ostrowite |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 4 |
Victoria Kaliska |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (44) |
KS Grabowo |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Orzeł Gołubie |
1 - 7 |
Victoria Kaliska |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
23 kwietnia 2008
23.04 - 17:30 |
Sokół Zblewo |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
30 marca 2008
30.03 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 5 |
Ceramik Łubiana |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
29 marca 2008
29.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
KS Grabowo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 6 |
Gwiazda Karsin |
16 kwietnia 2008
16.04 - 16:30 |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Sokół Zblewo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
10 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
5 kwietnia 2008
5.04 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
KS Grabowo |
1 - 4 |
Victoria Kaliska |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Agra Ostrowite |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 5 |
Olimpia Osowa |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 7 |
Ceramik Łubiana |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
6 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 5 |
Czarni Ostrowite |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Santana Wielki Klincz |
1 - 5 |
KS Grabowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 5 |
Sokół Zblewo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
19 kwietnia 2008
19.04 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
8 - 1 |
Orzeł Gołubie |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Agra Ostrowite |
2 - 3 |
Victoria Kaliska |
20 kwietnia 2008
20.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (48) |
KS Grabowo |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Olimpia Osowa |
26 kwietnia 2008
26.04 - 17:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
27 kwietnia 2008
27.04 - 16:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Czarni Ostrowite |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
KS Grabowo |
1 maja 2008
1.05 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Sokół Zblewo |
1 maja 2008
1.05 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
1 maja 2008
1.05 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
9 - 1 |
Orzeł Gołubie |
1 maja 2008
1.05 - 13:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
Agra Ostrowite |
30 kwietnia 2008
30.04 - 18:00 |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (55) |
KS Grabowo |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
5 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Czarni Ostrowite |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Słupia Sulęczyno |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
4 maja 2008
4.05 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
KS Grabowo |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
11 maja 2008
11.05 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
Orzeł Gołubie |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Czarni Ostrowite |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 3 |
Agra Ostrowite |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (108) |
KS Grabowo |
2 - 7 |
Ceramik Łubiana |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Olimpia Osowa |
6 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 3 |
Czarni Ostrowite |
18 maja 2008
18.05 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
8 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
Orzeł Gołubie |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
18 maja 2008
18.05 - 16:30 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Sokół Zblewo |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
KS Grabowo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
21 maja 2008
21.05 - 18:30 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 0 |
Victoria Kaliska |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
Agra Ostrowite |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 6 |
Olimpia Osowa |
21 maja 2008
21.05 - 17:30 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 10 |
Ceramik Łubiana |
21 maja 2008
21.05 - 17:30 |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (79) |
KS Grabowo |
3 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
niepe?ny sk?ad |
Ceramik Łubiana |
8 - 3 |
Czarni Ostrowite |
24 maja 2008
24.05 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
25 maja 2008
25.05 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
KS Grabowo |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Grunke II Somonino |
|
Sokół Zblewo |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 4 |
Agra Ostrowite |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 3 |
Ceramik Łubiana |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
brak licencji |
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (77) |
KS Grabowo |
5 - 2 |
Czarni Ostrowite |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
brak licencji |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Olimpia Osowa |
10 - 0 |
Gwiazda Karsin |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 4 |
Sokół Zblewo |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
5 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Grunke II Somonino |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
|