III liga Bałtycka - sezon 2009/2010 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Astra Ustronie Morskie - Gryf 95 Słupsk 3-3 (6),
Błękitni Stargard - Orkan Rumia 2-2 (4),
Bytovia Bytów - Chemik Police 6-3 (9),
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2-2 (2),
Energetyk Gryfino - Rega Trzebiatów 1-0 (1),
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 4-2 (6),
Chemik Police - Energetyk Gryfino 1-0 (1),
Chojniczanka Chojnice - Piast Choszczno 5-4 (9),
Dąb Dębno - Darzbór Szczecinek 3-1 (4),
Rega Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna 1-0 (1),
Kotwica Kołobrzeg - Gryf 95 Słupsk 3-0 (3),
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1-0 (1),
Orkan Rumia - Astra Ustronie Morskie 4-0 (4),
Błękitni Stargard - Rega Trzebiatów 2-4 (6),
Kaszubia Kościerzyna - Chemik Police 2-1 (3),
Darzbór Szczecinek - Chojniczanka Chojnice 2-0 (2),
Piast Choszczno - Kotwica Kołobrzeg 0-1 (1),
Gryf 95 Słupsk - Orkan Rumia 1-1 (2),
Energetyk Gryfino - Gryf Wejherowo 1-0 (1),
Chemik Police - Błękitni Stargard 1-0 (1),
Cartusia Kartuzy - Gryf 95 Słupsk 1-3 (4),
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1 (3),
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 3-1 (4),
Gryf Wejherowo - Kaszubia Kościerzyna 4-2 (6),
Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 2-1 (3),
Astra Ustronie Morskie - Chemik Police 2-5 (7),
Bytovia Bytów - Piast Choszczno 1-2 (3),
Gryf 95 Słupsk - Rega Trzebiatów 1-3 (4),
Kaszubia Kościerzyna - Dąb Dębno 4-0 (4),
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 3-3 (6),
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 1-1 (2),
Energetyk Gryfino - Chojniczanka Chojnice 1-0 (1),
Darzbór Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 2-3 (5),
Darzbór Szczecinek - Bytovia Bytów 4-2 (6),
Piast Choszczno - Energetyk Gryfino 0-1 (1),
Dąb Dębno - Błękitni Stargard 5-3 (8),
Gryf Wejherowo - Astra Ustronie Morskie 0-2 (2),
Rega Trzebiatów - Orkan Rumia 1-1 (2),
Kotwica Kołobrzeg - Cartusia Kartuzy 2-3 (5),
Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Kościerzyna 2-1 (3),
Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 1-0 (1),
Energetyk Gryfino - Darzbór Szczecinek 2-0 (2),
Kaszubia Kościerzyna - Piast Choszczno 2-3 (5),
Cartusia Kartuzy - Rega Trzebiatów 2-1 (3),
Orkan Rumia - Chemik Police 3-2 (5),
Gryf 95 Słupsk - Gryf Wejherowo 7-1 (8),
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice 1-2 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Rega Trzebiatów 1-2 (3),
Chemik Police - Cartusia Kartuzy 1-1 (2),
Bytovia Bytów - Energetyk Gryfino 4-1 (5),
Chojniczanka Chojnice - Astra Ustronie Morskie 6-2 (8),
Darzbór Szczecinek - Kaszubia Kościerzyna 1-0 (1),
Dąb Dębno - Gryf 95 Słupsk 3-3 (6),
Gryf Wejherowo - Orkan Rumia 2-2 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 3-1 (4),
Astra Ustronie Morskie - Piast Choszczno 6-3 (9),
Gryf 95 Słupsk - Chojniczanka Chojnice 3-4 (7),
Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo 2-0 (2),
Orkan Rumia - Dąb Dębno 2-0 (2),
Błękitni Stargard - Darzbór Szczecinek 4-1 (5),
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia Bytów 2-1 (3),
Rega Trzebiatów - Chemik Police 1-1 (2),
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 3-2 (5),
Energetyk Gryfino - Kaszubia Kościerzyna 2-2 (4),
Gryf Wejherowo - Rega Trzebiatów 1-1 (2),
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 6-1 (7),
Piast Choszczno - Gryf 95 Słupsk 4-1 (5),
Darzbór Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 2-2 (4),
Chojniczanka Chojnice - Orkan Rumia 6-1 (7),
Dąb Dębno - Cartusia Kartuzy 2-2 (4),
Chemik Police - Gryf Wejherowo 0-2 (2),
Astra Ustronie Morskie - Bytovia Bytów 1-2 (3),
Gryf 95 Słupsk - Darzbór Szczecinek 5-1 (6),
Orkan Rumia - Piast Choszczno 3-1 (4),
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka Chojnice 2-2 (4),
Rega Trzebiatów - Dąb Dębno 1-1 (2),
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 3-2 (5),
Kaszubia Kościerzyna - Kotwica Kołobrzeg 3-2 (5),
Astra Ustronie Morskie - Energetyk Gryfino 1-1 (2),
Orkan Rumia - Darzbór Szczecinek 6-0 (6),
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 3-1 (4),
Chojniczanka Chojnice - Chemik Police 3-1 (4),
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 3-1 (4),
Rega Trzebiatów - Darzbór Szczecinek 4-0 (4),
Orkan Rumia - Energetyk Gryfino 4-1 (5),
Cartusia Kartuzy - Bytovia Bytów 2-2 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Dąb Dębno 1-1 (2),
Gryf 95 Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 4-1 (5),
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 1-4 (5),
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 0-7 (7),
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy 2-2 (4),
Chojniczanka Chojnice - Dąb Dębno 4-0 (4),
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2-1 (3),
Błękitni Stargard - Gryf 95 Słupsk 3-1 (4),
Bytovia Bytów - Rega Trzebiatów 1-2 (3),
Piast Choszczno - Gryf Wejherowo 2-0 (2),
Błękitni Stargard - Kaszubia Kościerzyna 1-0 (1),
Gryf 95 Słupsk - Bytovia Bytów 3-2 (5),
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 1-4 (5),
Rega Trzebiatów - Chojniczanka Chojnice 1-0 (1),
Dąb Dębno - Gryf Wejherowo 2-1 (3),
Cartusia Kartuzy - Piast Choszczno 0-2 (2),
Chemik Police - Kaszubia Kościerzyna 0-3 (3),
Cartusia Kartuzy - Astra Ustronie Morskie 2-2 (4),
Rega Trzebiatów - Błękitni Stargard 3-0 (3),
Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk 1-2 (3),
Dąb Dębno - Bytovia Bytów 1-0 (1),
Chojniczanka Chojnice - Darzbór Szczecinek 1-1 (2),
Kotwica Kołobrzeg - Piast Choszczno 2-1 (3),
Gryf Wejherowo - Energetyk Gryfino 1-1 (2),
Bytovia Bytów - Orkan Rumia 0-2 (2),
Astra Ustronie Morskie - Rega Trzebiatów 0-1 (1),
Błękitni Stargard - Chemik Police 1-0 (1),
Orkan Rumia - Kotwica Kołobrzeg 3-0 (3),
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0-1 (1),
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2-0 (2),
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Wejherowo 1-0 (1),
Darzbór Szczecinek - Piast Choszczno 1-4 (5),
Chemik Police - Bytovia Bytów 2-0 (2),
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 2-3 (5),
Dąb Dębno - Piast Choszczno 0-1 (1),
Gryf Wejherowo - Darzbór Szczecinek 1-0 (1),
Rega Trzebiatów - Energetyk Gryfino 4-1 (5),
Orkan Rumia - Błękitni Stargard 4-3 (7),
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 3-0 (3),
Gryf 95 Słupsk - Astra Ustronie Morskie 4-0 (4),
Chemik Police - Astra Ustronie Morskie 4-1 (5),
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 0-2 (2),
Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna 1-0 (1),
Chojniczanka Chojnice - Energetyk Gryfino 4-1 (5),
Rega Trzebiatów - Gryf 95 Słupsk 0-1 (1),
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 5-0 (5),
Chemik Police - Dąb Dębno 3-1 (4),
Kaszubia Kościerzyna - Astra Ustronie Morskie 4-1 (5),
Darzbór Szczecinek - Cartusia Kartuzy 0-3 (3),
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg 0-2 (2),
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 1-1 (2),
Energetyk Gryfino - Piast Choszczno 1-1 (2),
Bytovia Bytów - Darzbór Szczecinek 5-0 (5),
Astra Ustronie Morskie - Gryf Wejherowo 0-5 (5),
Orkan Rumia - Rega Trzebiatów 2-3 (5),
Gryf 95 Słupsk - Chemik Police 4-0 (4),
Kaszubia Kościerzyna - Chojniczanka Chojnice 1-1 (2),
Chemik Police - Orkan Rumia 2-1 (3),
Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie 0-2 (2),
Rega Trzebiatów - Cartusia Kartuzy 3-1 (4),
Darzbór Szczecinek - Energetyk Gryfino 2-4 (6),
Piast Choszczno - Kaszubia Kościerzyna 1-1 (2),
Gryf Wejherowo - Gryf 95 Słupsk 3-1 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Bytovia Bytów 0-1 (1),
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2-1 (3),
Cartusia Kartuzy - Chemik Police 1-0 (1),
Błękitni Stargard - Piast Choszczno 3-0 (3),
Energetyk Gryfino - Bytovia Bytów 1-1 (2),
Astra Ustronie Morskie - Chojniczanka Chojnice 2-3 (5),
Rega Trzebiatów - Kotwica Kołobrzeg 1-0 (1),
Gryf 95 Słupsk - Dąb Dębno 0-2 (2),
Kaszubia Kościerzyna - Darzbór Szczecinek 4-0 (4),
Orkan Rumia - Gryf Wejherowo 3-0 (3),
Chemik Police - Rega Trzebiatów 1-0 (1),
Piast Choszczno - Astra Ustronie Morskie 4-0 (4),
Darzbór Szczecinek - Błękitni Stargard 3-2 (5),
Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2-4 (6),
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1-3 (4),
Dąb Dębno - Orkan Rumia 1-0 (1),
Gryf Wejherowo - Cartusia Kartuzy 2-1 (3),
Chojniczanka Chojnice - Gryf 95 Słupsk 2-0 (2),
Gryf 95 Słupsk - Piast Choszczno 1-0 (1),
Astra Ustronie Morskie - Darzbór Szczecinek 4-1 (5),
Orkan Rumia - Chojniczanka Chojnice 2-0 (2),
Rega Trzebiatów - Gryf Wejherowo 4-1 (5),
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0-1 (1),
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 2-1 (3),
Kaszubia Kościerzyna - Energetyk Gryfino 1-0 (1),
Gryf Wejherowo - Chemik Police 2-0 (2),
Dąb Dębno - Rega Trzebiatów 1-1 (2),
Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy 0-2 (2),
Piast Choszczno - Orkan Rumia 1-4 (5),
Darzbór Szczecinek - Gryf 95 Słupsk 1-2 (3),
Bytovia Bytów - Astra Ustronie Morskie 3-1 (4),
Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard 2-5 (7),
Kotwica Kołobrzeg - Kaszubia Kościerzyna 1-1 (2),
Gryf 95 Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 2-0 (2),
Piast Choszczno - Chojniczanka Chojnice 2-2 (4),
Astra Ustronie Morskie - Orkan Rumia 0-3 (3),
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 2-0 (2),
Kaszubia Kościerzyna - Rega Trzebiatów 2-1 (3),
Energetyk Gryfino - Chemik Police 2-2 (4),
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 0-2 (2),
Darzbór Szczecinek - Dąb Dębno 0-2 (2),
Klasyfikacja wg strzelonych goliGryf Wejherowo:
4 - Łukasz Król3 - Jakub Gronowski1 - Łukasz Basiński,
Sławomir Kiełb,
Maciej PlińskiKaszubia Kościerzyna:
3 - Piotr Kwietniewski,
Adrian Wysiecki2 - Dawid Banaczek,
Gracjan Gacek1 - Michał BielińskiOrkan Rumia:
3 - Rafał Siemaszko1 - Piotr Cetnarowicz,
Piotr Fera,
Sylwester Ilanz,
Łukasz KłosGryf 95 Słupsk:
2 - Marcin Kozłowski1 - Tomasz Bukowski,
Paweł Kryszałowicz,
Patryk Pytlak,
Paweł WaleszczykChojniczanka Chojnice:
2 - Andrzej Borowski,
Patryk Kaszczyszyn,
Artur Kowalczyk,
Konrad Romańczyk1 - Patryk Buława,
Daniel Fabich,
Mateusz FrymarkCartusia Kartuzy:
3 - Piotr Zagórski2 - Wojciech Kitowski1 - Ryszard Dawidowski,
Piotr Karasiński,
Mirosław MituraKotwica Kołobrzeg:
3 - Adam Frączczak2 - Gracjan Szymański1 - Piotr Dubiela,
Igor Duńczak,
Józef Misztal,
Kordian RudzińskiChemik Police:
2 - Damian Górski,
Jarosław Jóźwiak,
Adrian Skrętny1 - Rafał Janicki,
Tomasz Raczak,
Mariusz SzmitBytovia Bytów:
,
Sławomir PufelskiRega Trzebiatów:
3 - Cezary Przewoźniak1 - Przemysław Orłowski,
Dariusz WilejtoBłękitni Stargard:
3 - Mateusz Jureczko2 - Tomasz Królak,
Bartłomiej Zdunek1 - Robert Gajda,
Kacper Gibas,
Tomasz PustelnikAstra Ustronie Morskie:
2 - Artur Lenkiewicz,
Andrzej Wojciechowski1 - Łukasz KwaśniakDarzbór Szczecinek:
2 - Radosław Erlich1 - Kamil ChicewiczDąb Dębno:
5 - Roman Majchrzak2 - Łukasz Dłubis1 - Łukasz KowalskiIII,
Łukasz SkórskiEnergetyk Gryfino:
2 - Bogusław Kostrubiec1 - Maciej Czyżewski,
Maciej GrąbczewskiPiast Choszczno:
2 - Tomasz Bejuk1 - Grzegorz Gicewicz,
Mateusz Jakubiak,
Mateusz Rynkiewicz