III liga - grupa II - sezon 2020/2021 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 2-1 (3),
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia 0-2 (2),
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3-1 (4),
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1-5 (6),
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2-0 (2),
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2-6 (8),
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0-1 (1),
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin 3-1 (4),
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0-6 (6),
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4-2 (6),
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1-2 (3),
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0-6 (6),
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2-2 (4),
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1-1 (2),
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3-4 (7),
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin) 5-1 (6),
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 0-3 (3),
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 3-1 (4),
Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0-3 (3),
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1-3 (4),
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1-2 (3),
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 3-0 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1-1 (2),
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2-4 (6),
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4-2 (6),
Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 5-1 (6),
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 2-0 (2),
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 5-2 (7),
Chemik Police - Gryf Wejherowo 2-3 (5),
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 3-1 (4),
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 1-6 (7),
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 2-4 (6),
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1-3 (4),
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 (3),
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 4-1 (5),
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 5-1 (6),
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 3-2 (5),
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4-0 (4),
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2-0 (2),
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1-2 (3),
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3-1 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0-4 (4),
Flota Świnoujście - Elana Toruń 0-4 (4),
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2-2 (4),
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3-0 (3),
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1-0 (1),
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0-4 (4),
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 (2),
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0-7 (7),
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 6-0 (6),
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 4-1 (5),
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1-1 (2),
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1-3 (4),
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 1-1 (2),
Górnik Konin - Flota Świnoujście 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0-1 (1),
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 2-1 (3),
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1-4 (5),
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 2-1 (3),
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1-3 (4),
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 2-0 (2),
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2-2 (4),
Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 8-1 (9),
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 3-1 (4),
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4-1 (5),
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1-1 (2),
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 0-1 (1),
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 1-1 (2),
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1-4 (5),
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 0-1 (1),
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 1-2 (3),
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 0-3 (3),
Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Wejherowo 5-0 (5),
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1-1 (2),
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0-2 (2),
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1-4 (5),
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 0-1 (1),
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0-1 (1),
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police 5-0 (5),
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 3-1 (4),
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 4-3 (7),
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1-1 (2),
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1-1 (2),
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 (6),
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca 2-1 (3),
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2-3 (5),
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 1-1 (2),
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 6-0 (6),
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 3-0 (3),
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 1-2 (3),
Chemik Police - Pomorzanin Toruń 1-0 (1),
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 0-2 (2),
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2-2 (4),
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 2-1 (3),
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1-0 (1),
Górnik Konin - Sokół Kleczew 0-1 (1),
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 7-1 (8),
Elana Toruń - Unia Janikowo 1-1 (2),
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0-2 (2),
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0-2 (2),
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3-1 (4),
Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 (1),
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0-4 (4),
Unia Janikowo - Górnik Konin 2-1 (3),
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6-0 (6),
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1-0 (1),
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń 2-0 (2),
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 4-0 (4),
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 0-4 (4),
Chemik Police - Sokół Kleczew 0-2 (2),
Elana Toruń - Mieszko Gniezno 5-0 (5),
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1-4 (5),
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2-1 (3),
Radunia Stężyca - Unia Janikowo 4-0 (4),
Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście 2-0 (2),
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 3-3 (6),
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 1-2 (3),
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 1-1 (2),
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 0-1 (1),
Unia Janikowo - Chemik Police 2-0 (2),
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 0-2 (2),
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1-1 (2),
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3-1 (4),
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1-2 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2-2 (4),
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 3-3 (6),
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 0-6 (6),
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 1-0 (1),
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 3-1 (4),
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 1-4 (5),
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1-2 (3),
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 0-1 (1),
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0-2 (2),
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska 0-4 (4),
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2-0 (2),
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1-9 (10),
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 5-0 (5),
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 1-0 (1),
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 2-4 (6),
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1-1 (2),
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 1-0 (1),
Mieszko Gniezno - Chemik Police 1-1 (2),
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 0-1 (1),
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0-3 (3),
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1-4 (5),
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 3-0 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 0-1 (1),
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 1-0 (1),
Chemik Police - Jarota Jarocin 0-3 (3),
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 3-0 (3),
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3-1 (4),
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 2-2 (4),
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 3-0 (3),
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 1-1 (2),
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 3-2 (5),
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6-1 (7),
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1-2 (3),
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 1-1 (2),
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0-3 (3),
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0-7 (7),
Górnik Konin - Radunia Stężyca 0-3 (3),
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2-1 (3),
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 (2),
Radunia Stężyca - Elana Toruń 2-1 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1-1 (2),
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-1 (2),
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 0-1 (1),
Elana Toruń - Górnik Konin 2-0 (2),
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 1-0 (1),
Elana Toruń - Chemik Police 6-0 (6),
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3-0 (3),
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1-2 (3),
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń 2-0 (2),
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0-4 (4),
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 1-2 (3),
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3-1 (4),
Chemik Police - Górnik Konin 1-2 (3),
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1-4 (5),
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0-3 (3),
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2-0 (2),
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0-1 (1),
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1-2 (3),
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1-2 (3),
Radunia Stężyca - Chemik Police 9-0 (9),
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin) 0-5 (5),
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin 2-2 (4),
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1-5 (6),
Górnik Konin - GKS Przodkowo 1-2 (3),
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 2-1 (3),
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 1-2 (3),
Elana Toruń - Unia Swarzędz 1-0 (1),
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 3-2 (5),
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0-2 (2),
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2-3 (5),
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 4-2 (6),
Unia Swarzędz - Górnik Konin 0-2 (2),
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 0-3 (3),
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno 5-0 (5),
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2-3 (5),
Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń 1-1 (2),
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1-0 (1),
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin 2-0 (2),
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 (1),
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0-1 (1),
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0-1 (1),
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2-1 (3),
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 2-1 (3),
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 0-2 (2),
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 1-1 (2),
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin 1-0 (1),
Chemik Police - GKS Przodkowo 0-2 (2),
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz 1-0 (1),
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 2-0 (2),
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0-1 (1),
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 0-1 (1),
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 4-1 (5),
Sokół Kleczew - Górnik Konin 3-1 (4),
Pomorzanin Toruń - Unia Swarzędz 1-0 (1),
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 (3),
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0-3 (3),
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 3-3 (6),
Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1-1 (2),
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0-3 (3),
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0-3 (3),
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0-3 (3),
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 0-1 (1),
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 4-2 (6),
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 3-0 (3),
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2-0 (2),
Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń 1-0 (1),
Chemik Police - Unia Janikowo 0-1 (1),
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2-1 (3),
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1-4 (5),
Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 2-2 (4),
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 1-0 (1),
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1-2 (3),
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 1-0 (1),
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 2-3 (5),
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0-1 (1),
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2-1 (3),
Radunia Stężyca - Elana Toruń 3-3 (6),
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo 2-0 (2),
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 4-2 (6),
Górnik Konin - Unia Janikowo 0-1 (1),
Jarota Jarocin - Chemik Police 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 1-3 (4),
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 5-1 (6),
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2-6 (8),
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1-0 (1),
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 2-1 (3),
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 0-1 (1),
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 1-1 (2),
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 2-0 (2),
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 4-0 (4),
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0-2 (2),
Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście 1-1 (2),
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1-6 (7),
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 3-0 (3),
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 6-0 (6),
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1-2 (3),
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 2-2 (4),
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 3-1 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3-1 (4),
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 3-2 (5),
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1-2 (3),
Pomorzanin Toruń - Chemik Police 4-2 (6),
Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz 1-2 (3),
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 1-2 (3),
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 3-6 (9),
Chemik Police - Unia Swarzędz 1-3 (4),
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 1-0 (1),
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 0-4 (4),
Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście 1-3 (4),
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1-1 (2),
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 0-1 (1),
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 1-5 (6),
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 0-2 (2),
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 (2),
Unia Swarzędz - Górnik Konin 0-2 (2),
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1-1 (2),
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 3-1 (4),
Flota Świnoujście - Chemik Police 1-4 (5),
Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 1-1 (2),
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 1-0 (1),
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 5-0 (5),
Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń 2-0 (2),
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 1-4 (5),
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 3-1 (4),
Mieszko Gniezno - Gryf Wejherowo 0-4 (4),
Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz 1-1 (2),
Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 2-2 (4),
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0-2 (2),
Elana Toruń - GKS Przodkowo 4-0 (4),
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 3-0 (3),
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1-2 (3),
Flota Świnoujście - Górnik Konin 0-1 (1),
Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca 2-0 (2),
Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew 0-2 (2),
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0-1 (1),
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0-2 (2),
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 1-2 (3),
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 (1),
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 0-3 (3),
Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń 4-3 (7),
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 3-0 (3),
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 4-0 (4),
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 7-0 (7),
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 3-2 (5),
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 1-1 (2),
Elana Toruń - Radunia Stężyca 0-1 (1),
Chemik Police - Mieszko Gniezno 3-1 (4),
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 2-0 (2),
Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz 2-2 (4),
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1-1 (2),
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 (5),
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 3-1 (4),
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1-1 (2),
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 2-1 (3),
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1-1 (2),
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 0-3 (3),
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 8-1 (9),
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1-1 (2),
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 0-1 (1),
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2-4 (6),
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 3-0 (3),
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2-6 (8),
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 1-0 (1),
Górnik Konin - Chemik Police 2-2 (4),
Pomorzanin Toruń - Jarota Jarocin 1-3 (4),
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 2-1 (3),
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 3-1 (4),
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 2-3 (5),
Gryf Wejherowo - Sokół Kleczew 1-0 (1),
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 (2),
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0-10 (10),
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2-1 (3),
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1-1 (2),
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 2-6 (8),
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 4-0 (4),
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1-0 (1),
Unia Janikowo - Flota Świnoujście 1-1 (2),
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 2-4 (6),
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 2-1 (3),
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 2-0 (2),
Sokół Kleczew - Chemik Police 3-1 (4),
Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo 1-0 (1),
Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 5-2 (7),
Flota Świnoujście - Jarota Jarocin 2-0 (2),
Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń 0-3 (3),
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 4-0 (4),
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 2-3 (5),