1 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
21 sierpnia 2010
21.08 - 13:00 (Sb) |
2 |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
+1 |
25 sierpnia 2010
25.08 - 11:00 (Śr) |
3 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
0 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:30 (Sb) |
4 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
5 września 2010
5.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
+1 |
11 września 2010
11.09 - 16:30 (Sb) |
6 |
Pomezania Malbork |
6 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
19 września 2010
19.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
0 |
25 września 2010
25.09 - 14:00 (Sb) |
8 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
2 października 2010
2.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
9 października 2010
9.10 - 15:30 (Sb) |
10 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
0 |
16 października 2010
16.10 - 13:00 (Sb) |
11 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
+3 |
23 października 2010
23.10 - 14:00 (Sb) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
12 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
+3 |
30 października 2010
30.10 - 13:00 (Sb) |
13 |
Jantar Ustka |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
+3 |
7 listopada 2010
7.11 - 13:30 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
14 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
+3 |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 (Nd) |
nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (1:0) |
15 |
Rodło Kwidzyn |
- - - |
Lechia Gdańsk |
0 |
27 marca 2011
27.03 - 13:00 (Nd) |
Obustronny walkower - wykreśleni zawodnicy przystąpili do gry jako rezerwowi;wynik na boisku 2:5 (0:1) |
16 |
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
2 kwietnia 2011
2.04 - 13:00 (Sb) |
17 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
0 |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 (Nd) |
18 |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 (Nd) |
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 4:2 (3:2) |
19 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
0 |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 (Sb) |
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4 żk); wynik na boisku 3:0 (1:0) |
20 |
Bałtyk Gdynia |
9 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 13:00 (Sb) |
21 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
+3 |
3 maja 2011
3.05 - 13:00 (Wt) |
22 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
7 maja 2011
7.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Arka Gdynia |
11 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
14 maja 2011
14.05 - 13:00 (Sb) |
24 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
0 |
25 maja 2011
25.05 - 15:00 (Śr) |
25 |
Bytovia Bytów |
3 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
+3 |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 (Sb) |
26 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
+3 |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 (Sb) |
nieuprawniony zawodnik (Andrzej Kotłowski nie odbył pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (2:0) |