1 |
Skotawa Budowo |
0 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
0 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 (Nd) |
2 |
Skotawa Budowo |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
+3 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
Start Łebień |
0 - 0 |
Skotawa Budowo |
+1 |
13 września 2009
13.09 - 14:00 (Nd) |
4 |
Skotawa Budowo |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
+3 |
20 września 2009
20.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
Smoki Podole Małe |
1 - 4 |
Skotawa Budowo |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 13:00 (Nd) |
6 |
Skotawa Budowo |
4 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
4 października 2009
4.10 - 14:00 (Nd) |
7 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
0 |
11 października 2009
11.10 - 13:00 (Nd) |
8 |
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
+3 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Skotawa Budowo |
0 |
24 października 2009
24.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Skotawa Budowo |
0 - 0 |
Iskra Gogolewo |
+1 |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 (Nd) |
11 |
Pomorze II Potęgowo |
3 - 1 |
Skotawa Budowo |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 (Nd) |
12 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 3 |
Skotawa Budowo |
+3 |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:30 (Śr) |
13 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 5 |
Skotawa Budowo |
+3 |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:30 (Śr) |
14 |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Start Łebień |
+1 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:30 (Nd) |
15 |
SSPN Malczkowo |
1 - 1 |
Skotawa Budowo |
+1 |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 (Sb) |
16 |
Skotawa Budowo |
6 - 0 |
Smoki Podole Małe |
+3 |
9 maja 2010
9.05 - 14:30 (Nd) |
17 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
Skotawa Budowo |
0 |
16 maja 2010
16.05 - 11:30 (Nd) |
18 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
23 maja 2010
23.05 - 14:30 (Nd) |
19 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Skotawa Budowo |
0 |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 (Nd) |
21 |
Iskra Gogolewo |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
+1 |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 (Nd) |
22 |
Skotawa Budowo |
5 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 12:00 (Nd) |