1 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
0 |
15 sierpnia 2009
15.08 - 13:00 (Sb) |
2 |
KS Sulmin |
0 - 9 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
22 sierpnia 2009
22.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Lechia II Gdańsk |
17 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 (Nd) |
4 |
KS Sulmin |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
+1 |
5 września 2009
5.09 - 11:00 (Sb) |
5 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
12 września 2009
12.09 - 13:15 (Sb) |
6 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
0 |
19 września 2009
19.09 - 11:00 (Sb) |
7 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
+1 |
26 września 2009
26.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
0 |
3 października 2009
3.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
KS Sulmin |
+3 |
11 października 2009
11.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
KS Sulmin |
1 - 13 |
Lechia Gdańsk |
0 |
17 października 2009
17.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
25 października 2009
25.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 (Sb) |
13 |
Arka Gdynia |
12 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 (Sb) |
14 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 16:00 (Śr) |
15 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:30 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
16 |
KS Sulmin |
3 - 7 |
Lechia II Gdańsk |
0 |
2 czerwca 2010
2.06 - 18:00 (Śr) |
17 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
21 kwietnia 2010
21.04 - 16:00 (Śr) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:2 |
18 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
+1 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 (Sb) |
19 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
KS Sulmin |
0 |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 (Nd) |
20 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
0 |
8 maja 2010
8.05 - 13:30 (Sb) |
21 |
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
15 maja 2010
15.05 - 11:00 (Sb) |
22 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
+3 | 22/23. maja 2010 |
23 |
Lechia Gdańsk |
18 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
29 maja 2010
29.05 - 13:00 (Sb) |
24 |
KS Sulmin |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 (Nd) |
25 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 (Nd) |
26 |
KS Sulmin |
1 - 10 |
Arka Gdynia |
0 |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 (Śr) |