Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2008/2009
Statystyki drużyn

Spójnia Sadlinki

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Spójnia Sadlinki 7 - 2 Olimpia II Sztum +3 6 września 2008 - 15:00 (Sb)
2 Jurand Lasowice 1 - 1 Spójnia Sadlinki +1 13 września 2008 - 13:00 (Sb)
3 Spójnia Sadlinki 2 - 1 Zacisze Pawlice +3 20 września 2008 - 15:00 (Sb)
4 Spójnia Sadlinki 2 - 0 Racovia Rakowiec +3 27 września 2008 - 12:00 (Sb)
5 GKS Straszewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki +1 4 października 2008 - 15:00 (Sb)
6 Spójnia Sadlinki 2 - 0 Ruch Gościszewo +3 11 października 2008 - 15:00 (Sb)
7 Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Spójnia Sadlinki 0 18 października 2008 - 13:30 (Sb)
8 Spójnia Sadlinki 8 - 0 Balaton Klasztorek +3 25 października 2008 - 12:00 (Sb)
9 Tęcza Szropy 1 - 5 Spójnia Sadlinki +3 8 listopada 2008 - 13:00 (Sb)
10 Olimpia II Sztum 0 - 3 Spójnia Sadlinki +3 19 kwietnia 2009 - 17:00 (Nd)
11 Spójnia Sadlinki 2 - 2 Jurand Lasowice +1 25 kwietnia 2009 - 14:30 (Sb)
12 Zacisze Pawlice 0 - 1 Spójnia Sadlinki +3 3 maja 2009 - 15:00 (Nd)
13 Racovia Rakowiec 0 - 3 Spójnia Sadlinki +39/10. maja 2009
14 Spójnia Sadlinki 4 - 0 GKS Straszewo +3 16 maja 2009 - 14:30 (Sb)
15 Ruch Gościszewo 0 - 4 Spójnia Sadlinki +3 23 maja 2009 - 17:00 (Sb)
16 Spójnia Sadlinki 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne +330/31. maja 2009
17 Balaton Klasztorek 2 - 2 Spójnia Sadlinki +16/7. czerwca 2009
18 Spójnia Sadlinki 1 - 0 Tęcza Szropy +313/14. czerwca 2009

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Spójnia Sadlinki</b> - Olimpia II Sztum 7 - 2
4
Kolejka 2: Jurand Lasowice - <b><b>Spójnia Sadlinki</b></b> 1 - 1
7
Kolejka 3: <b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b> - Zacisze Pawlice 2 - 1
10
Kolejka 4: <b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b> - Racovia Rakowiec 2 - 0
11
Kolejka 5: GKS Straszewo - <b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b> 1 - 1
14
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b> - Ruch Gościszewo 2 - 0
14
Kolejka 7: Zawisza Czarne Dolne - <b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
17
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b> - Balaton Klasztorek 8 - 0
20
Kolejka 9: Tęcza Szropy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
23
Kolejka 10: Olimpia II Sztum - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
24
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jurand Lasowice 2 - 2
27
Kolejka 12: Zacisze Pawlice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
30
Kolejka 13: Racovia Rakowiec - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
33
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Straszewo 4 - 0
36
Kolejka 15: Ruch Gościszewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
39
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zawisza Czarne Dolne 3 - 1
40
Kolejka 17: Balaton Klasztorek - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
43
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Spójnia Sadlinki</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Tęcza Szropy 1 - 0
123456789101112131415161718

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 9 25 8 1 0 31 - 6
Na wyjeździe91853120 - 8
Suma1843134151 - 14


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE