ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Centralna Liga Juniorów - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Kielce 14 32 10 2 2 31 - 14 1 3 1 0 0 2 - 0
2. Zagłębie Lubin 15 32 10 2 3 29 - 15 1 0 0 0 1 0 - 2
3. Pogoń Szczecin 15 28 8 4 3 34 - 20 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Legia Warszawa 15 28 9 1 5 28 - 15 1 0 0 0 1 0 - 2
5. Śląsk Wrocław 15 25 8 1 6 41 - 35
6. Lech Poznań 15 24 8 0 7 32 - 22
7. Escola Varsovia Warszawa 15 22 7 1 7 30 - 30
8. Wisła Kraków 15 21 6 3 6 15 - 12
9. Cracovia Kraków 15 20 5 5 5 30 - 30
10. Jagiellonia Białystok 15 18 4 6 5 25 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Arka Gdynia 15 18 5 3 7 22 - 26 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Górnik Zabrze 14 17 4 5 5 23 - 26
13. Motor Lublin 15 15 3 6 6 15 - 24
14. GKS Bełchatów 15 12 3 3 9 12 - 34
15. Elana Toruń 15 10 2 4 9 15 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
16. Ruch Chorzów 15 10 2 4 9 23 - 42 1 1 0 1 0 1 - 1



Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Motor Lublin 0 - 2 Legia Warszawa
2. Pogoń Szczecin 2 - 0 Elana Toruń
3. Lech Poznań 2 - 3 Jagiellonia Białystok 21 sierpnia 2018 - 11:00
4. Wisła Kraków 0 - 0 Zagłębie Lubin
5. Śląsk Wrocław 3 - 1 Cracovia Kraków
6. Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Arka Gdynia
7. Górnik Zabrze 3 - 3 Ruch Chorzów 29 sierpnia 2018 - 11:00
8. Korona Kielce 1 - 0 GKS Bełchatów
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Legia Warszawa 7 - 0 GKS Bełchatów
10. Ruch Chorzów 0 - 3 Korona Kielce
11. Arka Gdynia 3 - 3 Górnik Zabrze
12. Cracovia Kraków 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa
13. Zagłębie Lubin 3 - 1 Śląsk Wrocław 22 sierpnia 2018 - 12:00
14. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Wisła Kraków 26 września 2018 - 11:00
15. Elana Toruń 0 - 2 Lech Poznań
16. Motor Lublin 0 - 4 Pogoń Szczecin
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Pogoń Szczecin 2 - 0 Legia Warszawa
18. Lech Poznań 2 - 1 Motor Lublin
19. Wisła Kraków 1 - 0 Elana Toruń
20. Śląsk Wrocław 2 - 2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia 2018 - 12:00
21. Escola Varsovia Warszawa 1 - 3 Zagłębie Lubin
22. Górnik Zabrze 2 - 2 Cracovia Kraków
23. Korona Kielce 2 - 1 Arka Gdynia
24. GKS Bełchatów 3 - 2 Ruch Chorzów
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Legia Warszawa 3 - 1 Ruch Chorzów
26. GKS Bełchatów 0 - 1 Arka Gdynia
27. Cracovia Kraków 3 - 5 Korona Kielce
28. Zagłębie Lubin 2 - 1 Górnik Zabrze
29. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Escola Varsovia Warszawa
30. Elana Toruń 1 - 5 Śląsk Wrocław
31. Motor Lublin 0 - 1 Wisła Kraków
32. Pogoń Szczecin 2 - 1 Lech Poznań
Kolejka 5 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lech Poznań 0 - 2 Legia Warszawa
34. Wisła Kraków 1 - 2 Pogoń Szczecin
35. Śląsk Wrocław 2 - 3 Motor Lublin
36. Escola Varsovia Warszawa 4 - 2 Elana Toruń
37. Górnik Zabrze 0 - 2 Jagiellonia Białystok
38. Korona Kielce 2 - 0 Zagłębie Lubin
39. GKS Bełchatów 2 - 2 Cracovia Kraków
40. Ruch Chorzów 1 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 6 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Legia Warszawa 2 - 0 Arka Gdynia 19 września 2018
42. Cracovia Kraków 4 - 2 Ruch Chorzów
43. Zagłębie Lubin 5 - 0 GKS Bełchatów 19 września 2018
44. Jagiellonia Białystok 1 - 3 Korona Kielce 19 września 2018
45. Elana Toruń 1 - 4 Górnik Zabrze
46. Motor Lublin 4 - 3 Escola Varsovia Warszawa
47. Pogoń Szczecin 4 - 5 Śląsk Wrocław 19 września 2018
48. Lech Poznań 1 - 0 Wisła Kraków 19 września 2018
Kolejka 7 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wisła Kraków 1 - 1 Legia Warszawa
50. Śląsk Wrocław 2 - 6 Lech Poznań
51. Escola Varsovia Warszawa 0 - 3 Pogoń Szczecin
52. Górnik Zabrze 1 - 1 Motor Lublin
53. Korona Kielce 1 - 1 Elana Toruń
54. GKS Bełchatów 1 - 0 Jagiellonia Białystok
55. Ruch Chorzów 5 - 1 Zagłębie Lubin
56. Arka Gdynia 5 - 3 Cracovia Kraków
Kolejka 8 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Legia Warszawa 2 - 1 Cracovia Kraków
58. Zagłębie Lubin 3 - 0 Arka Gdynia
59. Jagiellonia Białystok 3 - 3 Ruch Chorzów
60. Elana Toruń 2 - 0 GKS Bełchatów
61. Motor Lublin 2 - 2 Korona Kielce
62. Pogoń Szczecin 1 - 1 Górnik Zabrze
63. Lech Poznań 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa
64. Wisła Kraków 4 - 0 Śląsk Wrocław
Kolejka 9 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Śląsk Wrocław 3 - 0 Legia Warszawa
66. Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Wisła Kraków
67. Górnik Zabrze 0 - 3 Lech Poznań
68. Korona Kielce 2 - 1 Pogoń Szczecin
69. GKS Bełchatów 1 - 1 Motor Lublin
70. Ruch Chorzów 1 - 1 Elana Toruń
71. Arka Gdynia 1 - 1 Jagiellonia Białystok
72. Cracovia Kraków 0 - 2 Zagłębie Lubin
Kolejka 10 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Legia Warszawa 0 - 1 Zagłębie Lubin
74. Jagiellonia Białystok 0 - 3 Cracovia Kraków
75. Elana Toruń 2 - 1 Arka Gdynia
76. Motor Lublin 1 - 1 Ruch Chorzów
77. Pogoń Szczecin 4 - 0 GKS Bełchatów
78. Lech Poznań 0 - 3 Korona Kielce
79. Wisła Kraków 2 - 1 Górnik Zabrze
80. Śląsk Wrocław 4 - 2 Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 11 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Escola Varsovia Warszawa 0 - 1 Legia Warszawa 31 października 2018 - 14:00
82. Górnik Zabrze 2 - 1 Śląsk Wrocław
83. Korona Kielce 0 - 1 Wisła Kraków 17 października 2018 - 12:00
84. GKS Bełchatów 2 - 4 Lech Poznań
85. Ruch Chorzów 1 - 2 Pogoń Szczecin
86. Arka Gdynia 3 - 0 Motor Lublin
87. Cracovia Kraków 1 - 1 Elana Toruń
88. Zagłębie Lubin 1 - 1 Jagiellonia Białystok 24 października 2018
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Legia Warszawa 5 - 2 Jagiellonia Białystok
90. Elana Toruń 0 - 2 Zagłębie Lubin
91. Motor Lublin 1 - 1 Cracovia Kraków
92. Pogoń Szczecin 1 - 1 Arka Gdynia
93. Lech Poznań 7 - 0 Ruch Chorzów
94. Wisła Kraków 0 - 0 GKS Bełchatów
95. Śląsk Wrocław 1 - 4 Korona Kielce
96. Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 Górnik Zabrze
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Górnik Zabrze 2 - 1 Legia Warszawa
98. Korona Kielce 2 - 3 Escola Varsovia Warszawa
99. GKS Bełchatów 0 - 2 Śląsk Wrocław
100. Ruch Chorzów 1 - 0 Wisła Kraków
101. Arka Gdynia 0 - 1 Lech Poznań 7 listopada 2018 - 11:00
102. Cracovia Kraków 1 - 1 Pogoń Szczecin
103. Zagłębie Lubin 0 - 1 Motor Lublin
104. Jagiellonia Białystok 4 - 3 Elana Toruń
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Legia Warszawa 2 - 1 Elana Toruń
106. Motor Lublin 0 - 1 Jagiellonia Białystok
107. Pogoń Szczecin 2 - 4 Zagłębie Lubin
108. Lech Poznań 1 - 3 Cracovia Kraków
109. Wisła Kraków 1 - 2 Arka Gdynia
110. Śląsk Wrocław 7 - 1 Ruch Chorzów
111. Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 GKS Bełchatów
112. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 grudnia 2018 - 12:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Korona Kielce 1 - 0 Legia Warszawa
114. GKS Bełchatów 1 - 2 Górnik Zabrze
115. Ruch Chorzów 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa
116. Arka Gdynia 2 - 3 Śląsk Wrocław
117. Cracovia Kraków 2 - 1 Wisła Kraków
118. Zagłębie Lubin 2 - 1 Lech Poznań
119. Jagiellonia Białystok 3 - 3 Pogoń Szczecin
120. Elana Toruń 0 - 0 Motor Lublin
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Legia Warszawa - Motor Lublin
122. Elana Toruń - Pogoń Szczecin
123. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
124. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
125. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
126. Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
127. Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
128. GKS Bełchatów - Korona Kielce
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. GKS Bełchatów - Legia Warszawa
130. Korona Kielce - Ruch Chorzów
131. Górnik Zabrze - Arka Gdynia
132. Escola Varsovia Warszawa - Cracovia Kraków
133. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
134. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
135. Lech Poznań - Elana Toruń
136. Pogoń Szczecin - Motor Lublin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
138. Motor Lublin - Lech Poznań
139. Elana Toruń - Wisła Kraków
140. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
141. Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
142. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
143. Arka Gdynia - Korona Kielce
144. Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Ruch Chorzów - Legia Warszawa
146. Arka Gdynia - GKS Bełchatów
147. Korona Kielce - Cracovia Kraków
148. Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
149. Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
150. Śląsk Wrocław - Elana Toruń
151. Wisła Kraków - Motor Lublin
152. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Legia Warszawa - Lech Poznań
154. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
155. Motor Lublin - Śląsk Wrocław
156. Elana Toruń - Escola Varsovia Warszawa
157. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
158. Zagłębie Lubin - Korona Kielce
159. Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
160. Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Arka Gdynia - Legia Warszawa
162. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
163. GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
164. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
165. Górnik Zabrze - Elana Toruń
166. Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
167. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
168. Wisła Kraków - Lech Poznań
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Legia Warszawa - Wisła Kraków
170. Lech Poznań - Śląsk Wrocław
171. Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
172. Motor Lublin - Górnik Zabrze
173. Elana Toruń - Korona Kielce
174. Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
175. Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
176. Cracovia Kraków - Arka Gdynia
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Cracovia Kraków - Legia Warszawa
178. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
179. Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
180. GKS Bełchatów - Elana Toruń
181. Korona Kielce - Motor Lublin
182. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
183. Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
184. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
186. Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
187. Lech Poznań - Górnik Zabrze
188. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
189. Motor Lublin - GKS Bełchatów
190. Elana Toruń - Ruch Chorzów
191. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
192. Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
194. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
195. Arka Gdynia - Elana Toruń
196. Ruch Chorzów - Motor Lublin
197. GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
198. Korona Kielce - Lech Poznań
199. Górnik Zabrze - Wisła Kraków
200. Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
202. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
203. Wisła Kraków - Korona Kielce
204. Lech Poznań - GKS Bełchatów
205. Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
206. Motor Lublin - Arka Gdynia
207. Elana Toruń - Cracovia Kraków
208. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
210. Zagłębie Lubin - Elana Toruń
211. Cracovia Kraków - Motor Lublin
212. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
213. Ruch Chorzów - Lech Poznań
214. GKS Bełchatów - Wisła Kraków
215. Korona Kielce - Śląsk Wrocław
216. Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Legia Warszawa - Górnik Zabrze
218. Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
219. Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
220. Wisła Kraków - Ruch Chorzów
221. Lech Poznań - Arka Gdynia
222. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
223. Motor Lublin - Zagłębie Lubin
224. Elana Toruń - Jagiellonia Białystok
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Elana Toruń - Legia Warszawa
226. Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
227. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
228. Cracovia Kraków - Lech Poznań
229. Arka Gdynia - Wisła Kraków
230. Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
231. GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
232. Korona Kielce - Górnik Zabrze
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Legia Warszawa - Korona Kielce
234. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
235. Escola Varsovia Warszawa - Ruch Chorzów
236. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
237. Wisła Kraków - Cracovia Kraków
238. Lech Poznań - Zagłębie Lubin
239. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
240. Motor Lublin - Elana Toruń




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE