Ruch 0-1 Postolin jak narazie bramka z karnego.
Rucj 3-1 Postolin
 amyswoje...   12.09.2015, 18:05:56
Ruch 3-1 Postolin (0-1) koniec
 liczysiepilka   12.09.2015, 19:10:59
RUCH nie istniał w pierwszej połowie jeden strzał w światło bramki nie było rwelki potem błędy gości i sie stało ale mecz dla postolina gospodarzy ratowały poprzeczki i tyle nie było szczęścia po stronie gości
 zulugula   12.09.2015, 19:49:13
Bramki dla Ruchu: Dominik Kozłowski x2, Bartosz Wiśniewski. Tak jak pisze liczysiepilka, Ruch nie istniał, broniliśmy się 90 minut, Postolinie był lepszy piłkarsko. Nas ratowały poprzeczki i bramkarz. To jak strzeliliśmy 3 bramki? A jakiś tam rykoszet po rożnym, karny z kapelusza i samobójcza ale jumplowi zaliczyłem, niech ma😀
 liczysiepilka   12.09.2015, 20:00:09
zulugula co graliście w pierwszej połowie nic mogło być 2-0 dla postolina a karny nie z kapelusza ale wygrała RUCH GNOJEWO TRUDNO
 liczysiepilka   12.09.2015, 20:01:22
JAK Straszewo
 liczysiepilka   12.09.2015, 20:09:59
A Trener Ruchu musi się leczyć wykrzykiwał że jak nie wygrają to ich pozabija to nie jest mądre :D :D :D :D
 Kibic_Gościszewo   12.09.2015, 20:29:21
Ruch Gościszewo 3-1 Błyskawica Postolin

Witam opiszę ten mecz z perspektywy gracza Postolina, w 1 Połowie owszem zgodzę się, że Ruch nie istniał i dokładnie jak kolega opisał wyżej 1 strzał celny na bramkę, to co obrona Gościszewa robiła to już problem Trenera, ale gdybyśmy mieli, więcej szczęścia w 1 Połowie to mecz już z góry byłby ustawiony, lecz Bramkarz gospodarzy był w wyśmienitej formie, który ratował Gościszewo, ale w 2 połowie to nie powiem Postolin praktycznie nie istniał, ponieważ grę przejął już klub z Gościszewa, po prostu brakowało szczęścia i tyle.

Pipek   12.09.2015, 20:56:15
Co do leczenia Trenera Ruchu odnośnie "pozabijania" trzeba by wykazać się inteligencją i odczytywaniem intencji i charakterystki zaistniałej sytuacji. W zaistniałej ,rzeczonej wcześniej ,był to typowy sarkastyczno-motywujący bodziec ,który jakwidać dotarł do zawodników drużyny miejscowych. A więc reasumując ,kolega o pseudonimie LICZYSIEPILKA powinien najpierw przejść na proces myślenia inteligentnego (co jak sądzę po wpisie będzie nie lada wyczynem) i wziąć się za grę lub organizację spotkań gospodyń wiejskich w Postolinie . Z całym szacunkiem dla wszystkich mieszkańców tego uroczego miasteczka!
 zulugula   12.09.2015, 20:59:45
Liczysiepilka, chłopie jak nie wiesz co to ironia to dziękuje za dyskusje. Dla jasności żebyś ptasi móżdżku zrozumiał...pisałem nie o waszym karnym, tylko niby dla nas...ironia, nadąrzasz?Wielki Panie z miasta Postolin, buahaha
 on013   12.09.2015, 21:01:48
Brawo Pipek,masz racje trzeba nauczyc sie czytac miedzy wierszami, a nie pisac glupoty.
 liczysiepilka   12.09.2015, 21:21:05
sam jesteś ptasi mózg z gnojewa i nie jestem z postolina tylko obserwuje mecze a wy to gracie poraszkę a ten łysy z niby tatuażem na łysym łbie to cwaniak a nic nie gra a miał być taki mocny zobaczymy jak Ryjewo was zmiecie w następnej kolejce co powiecie
 amyswoje...   12.09.2015, 21:31:14
Liczysiepilka cos ci nie pasuje to wypowiadaj sie prosto w oczy a nie kozakujesz tu przez forum wielu takich jest od cb kozakow zajmij sie soba bedzie najlepiej dla cb i nie zasmiecaj tu glupimi komentarzami
 zulugula   12.09.2015, 21:37:47
Jak ten Łysy z Ruchu nic dziś nie grał to weź sie chłopie lepiej za szachy bo na piłce kompletnie się nie znasz. I nie zgrywaj takiego cwaniaka bo ten z 6 zmiótłby Cie jednym ciosem. I przestań obrażać miejscowość Gościszewo bo internet nie jest anonimowy.
 Pipek   12.09.2015, 21:58:52
Napisać porażka przez "sz" to niech będzie komentażem do tej farsy ,gnoju.
 amyswoje...   12.09.2015, 22:02:28
Dokladniee Ruch Ruch :D
 kazikkp   12.09.2015, 22:21:53
Po dzisiejszym meczu KP Wandowo ze Straszewem nasuwa się tylko jedna myśl. Czemu trener KP robi takie błędy o ustawienie zawodników?
W pierwszych dwóch meczach w Wandowie które oglądałem z trybun niestety widać że bramkarze KP ratują narazie wyniki meczów. Dziś karny wyciągnięty a drugi prawie prawie. Z Marezą to bramkarz ttrzymał wynik i obronca. co się dzieje w tym klubie który grał ładna piłkę dla oka?
 kazikkp   13.09.2015, 01:42:56
A tak wogóle jak nazywa się bramkarz KP Wandowo? Bo wydaje się narazie lepszy od poprzedniego bramkarza.
 kpbalaton   13.09.2015, 10:43:05
Ciekawe czemu sedzia w wandowie nie dal 3 karnego chlopakom ze straszewa mieli by pierwsze 3 punkty

bramki:

Wymęczone zwycięstwo ale liczy się komplet punktów. Co do kibiców Szrop- trzeci świat, tradycyjnie chcą sędziego bić.
 zibi64   13.09.2015, 17:00:00
Tak, tylko że sędzia robił wszystko w końcówce, tak długo doliczał czas aby Rodło uzyskało zwycięstwo, i udało mu się to.
a co do bramki
tu do pana zibi64 bramka padła w 90 minucie meczu ,więc nie pisz głupot.
chyba że byłeś na innym meczu.
ps. co do "kibiców" Tęczy to poprostu szkoda gadać wieś tańczy wieś śpiewa....
powinna być policja na meczach Tęczy to jest żenada co tam oni wyrawiali
 Wyniu   13.09.2015, 21:05:45
Powiśle Pawlice Rakowiec - KS Czernin 3:0
bramki dla Rakowca strzelali Kawiak z karnego, Kemprowski Marek oraz Grzymski Bartek.
 ziko22   14.09.2015, 06:35:53
Odwróć tabelę Czernin na czele😃
 amyswoje...   14.09.2015, 07:10:42
Co sie dzieje z Czerninem?
 zibi64   14.09.2015, 20:56:30
Do p. Obserwator9, w 90" padła bramka remisująca spotkanie, później sędzia pokazał że dolicza 3", nie ważne, macie 3 pkt, co do kibiców to pisze się WYPRAWIALI ! Pozdrawiam.